Нічний дожор• 13 апреля 2023
Хто чув про будійську релігію Ашрам Шамбули?
Хтось чув таке? Що вони сповідують?
Нічний дожор
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Буддизм, судя из названия вашей темы)
Але вони ніби будисти, ніби й ні. Хочу зрозуміти шо це за віра
Летчица• 13 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
Ашрам Шамбалы» прославилась еще в конце 90-х: ее адепты верили, что путь к просветлению лежит через побег из дома, изоляцию от внешнего мира и поклонение Великому Учителю. В секте практиковалось физическое и сексуальное насилие, адептов морили голодом и заставляли отказаться от семьи, работы и личных интересов.
У вас Гугл отключили?
Нічний дожор
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛетчица
У вас Гугл отключили?
То це секта?
Летчица• 13 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
То це секта?
Если мне интересна какая-то информация, я ищу сведения в интернете. Если вам это интересно- то полно информации по этому вопросу
Нічний дожор
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛетчица
Я шукала, але шось незрозуміле видавало
4есотка• 14 апреля 2023
Ответ дляНічний дожор
То це секта?
Та хоч секта, хоч ні.
Останній скандал про Далай-ламу - читали? Коли він попросив хлопчика після поцілунку посмоктати йому язик.
Якщо в цих віруваннях просвітління здобувається такими чи ректальним шляхами, то добре подумайте чи це те, що вас приваблює.
На мою скромну думку нам таки ближче християнство, відгалужень якого є багато, на ваш вибір.
Нічний дожор
• 14 апреля 2023
Ответ для4есотка
Та хоч секта, хоч ні.
Не читала про цей скандал. Та я і не збираюсь міняти віру, але ось стало мені цікаво, що це за напрямок такий.