Малая еще та• 14 апреля 2023
Медицинский лаборант в клинике, кто работает, подскажите)
Тяжело? Нужно ли брать соскобы самому в пациента, или это делает медсестра? Работа для небрезгливых? Большой риск заразится при неосторожности? Спасибо большое за ответы)
Домовенок Кузя• 14 апреля 2023
По порядку :
1. Не тяжело
2. Медсестра.
3. Туда не идут брезгливые . Работа с калом , уриной ..
4. Минимальны.
1. Не тяжело
2. Медсестра.
4. Минимальны.
Пані з калабані• 14 апреля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
По порядку :
1. Не тяжело
2. Медсестра.
4. Минимальны.
1. Не тяжело
2. Медсестра.
4. Минимальны.
Нічого особливого, не лише з калом, уриною,ґ працюють. ще кров, гігекологічні мазки. Кров може бути небезпечною. Треба обовязково бути щепленним відповідно.
Набагато складніще у вет клініці, в лабораторії бути лаборантом, от там аромати, матеріал, куди тому людському, знайома працює, бо дуже добре платять
LIANA171185• 14 апреля 2023
Ответ дляПані з калабані
Смотря,какая лаборатория.Кал не самое страшное.Я хоть и не брезгливая,но можно и рвотные массы исследовать,там пострашнее будет.
Пані з калабані• 14 апреля 2023
Ответ дляLIANA171185
Ну, а знайома те саме, але дивться у вет.клініці... До цього робила з людськими аналізами, то каже небо і земля.
Малая еще та
• 14 апреля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
По порядку :
1. Не тяжело
2. Медсестра.
4. Минимальны.
1. Не тяжело
2. Медсестра.
4. Минимальны.
А подскажите специфику работы: для интровертов, сидеть колупатся в материале
или же контактировать с большим количеством людей? Как это происходит, в отдельной лаборатории?
Малая еще та
• 14 апреля 2023
Ответ дляПані з калабані
А с кем прийдётся иметь контакт? Врачи, медсестры наверное?
Коллектив женский/мужской больше?
Пані з калабані• 14 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
Коллектив женский/мужской больше?
Жіночий колектив. Ну і хворі, якщо кров брати. В мами в лабораторіях ранком беруть аналізи у хворих/ кров до 11-00, далі сидять роблять кров, мочу, кал зараз це аналізатори, але коли треба лікарю, що направив то перевіряють вручну показники, далі вносять данні в компютер, десь близько 14-30-15:00 може бути якесь навчання чи збори колективу
Пані з калабані• 14 апреля 2023
Ответ дляМалая еще та
Різні лабораторії, мамина подружка в обл.лікарні, взагалі людей не бачить, окрім тих, що носять матеріал, в мами в поліклініці лаборанти(об´єми аналізів менші, ніж з вел.обласної лікарні) беруть кров з пальця+ роблять аналізи , переходять в інші кабінети.