заварний look• 14 апреля 2023

Віддаю коштовну річ безкоштовно, скільки коштує укрпошта?

Запропонувала дівчині олх доставку - не хоче. Хоче щоб я їй надіслала, але я не хочу щоб вона валялась там, тому хочу відправити за її рахунок з пересилкою на карту за цю посилку. Скільки треба брати? Річ 70 на 70. Вага десь 3 кг
Папобус• 14 апреля 2023
А на пересылку она вам согласилась сбросить деньги?
автор заварний look • 14 апреля 2023
Ответ дляПапобус
Так.
Скорая помощь• 14 апреля 2023
Узнайте, на Укрпочте от 70 или 71 см длиной, уже идёт в 3-4 раза дороже длины до 70 см
автор заварний look • 14 апреля 2023
Ответ дляПапобус
Завжди відправляла по олх, так просто, чому люди не хочуть не зрозуміло
Уравнобешенная• 14 апреля 2023
Досить велика посилка грн 100 буде. Можна створити в особистому кабінеті УП ТТН і подивитися.
Скорая помощь• 14 апреля 2023
И если длиннее 70 см , то выгоднее новой почтой.
Дюагональ• 14 апреля 2023
Ответ длязаварний look
Я б не відправляла їй. Віддаєте безкоштовно, та ще вона умови ставить
Заюшка_хозяюшка• 14 апреля 2023
Віддати тому хто не висуватиме своїх умов щодо доставки.
Марина-10• 14 апреля 2023
В личном кабинете укр почты можно точно рассчитать стоимость доставки
Папобус• 14 апреля 2023
Ответ дляДюагональ
И я бы так сделала. У меня, вообще, только самовывоз, если отдаю вещи
Луноликая Вика• 14 апреля 2023
А вона що, при отриманні не зможе заплатити?
автор заварний look • 14 апреля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Всі просять без типу так їм комісію платити, дорого…
Таке щось. Хоч би не на перепродаж
Заюшка_хозяюшка• 14 апреля 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
А як не забере? Автор ще має потім пересилку туди і назад платити?
ДеньгиНеСдаю• 15 апреля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так воно і буде, прийде людина, подивиться, щось не підійде і вона лише час свій витратить, а відправник заплатить в дві сторони.