Козачка• 14 апреля 2023
Закордонний паспорт. Не нию, просто спостереження
Замовити в Україні в паспортному - 856 грн (21 євро)
Замовити в Україні в Документі - 1.396 грн (34 євро)
Замовити за кордоном в Документі - 856 грн + 80 євро (101 євро)
Замовити за кордоном в посольстві - 120 євро
Можна подати в Україні (856 грн) + замовити безкоштовну доставку дипломатичною поштою, буде 21 євро, але тоді, напевно, все по часу дуже затягується (чи ні?)
Можна подати в Україні (856 грн) + замовити доставку DHL (1782,30 грн - 43 євро), тоді виходить 64 євро
А можна подати в консульстві і, знову ж таки, замовити доставку DHL (1782,30 грн), то вийде 163 євро
Що його робити, з тим паспортом? Хто за кордоном, як оформляли ви?
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляТень льва
Зачем он вам? Домой вас пустят потом
тобто? Пропонуєте без паспорта жити?
Тень льва• 14 апреля 2023
Ответ дляКозачка
тобто? Пропонуєте без паспорта жити?
Вы же как-то жили без него. Если он у вас когда-то был, то можете продлить за границей. Говорю же, домой вас пустят
очки_ннадо• 14 апреля 2023
Ответ дляКозачка
тобто? Пропонуєте без паспорта жити?
А зачем он вам там? Я ни разу нигде не показывала. Разве чтоб в музей бесплтно попасть. Но и просроченый сойдет.
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Так до нього ж карта проживання прикріплена
Шалена невинність• 14 апреля 2023
Месяц назад мама возвращалась по украинскому внутреннему паспорту, пограничники удивились, но пропустили без проблем
очки_ннадо• 14 апреля 2023
Ответ дляКозачка
И где вы его показываете? Это в какой стране ?
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
тобто? в міграційній. новий тітель на недійсний паспорт не дадуть
очки_ннадо• 14 апреля 2023
Ответ дляКозачка
А як часто треба новий отримувати?
Mrs.Sexuality• 14 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
А як часто треба новий отримувати?
раз в 10 лет
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
А як часто треба новий отримувати?
ну мені ось до кінця року треба якось вирішити цю ситуацію
очки_ннадо• 14 апреля 2023
Ответ дляКозачка
Ну тогда бы я б заказала за 64 евро. Предпоследний вариант.
Сиренькая• 14 апреля 2023
Якщо замовляти в Україні, це ж вам треба їхати = час + оплата за дорогу, а це мабуть вийде саме дорогий варіант.
Муууумие• 14 апреля 2023
Я робила з нуля дітям і собі в посольстві.
Вирішила не вигадувати що дешевше, бо жадний платить двічі.
За місяць був готовий, через 1.5 отримали
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляБла бла бла
40 євро мені озвучили у посольстві Морокко. Буду дитині робити.
Загальна вартість паспорта для дітей віком до 16 років становить 37 євро, для дорослих (віком від 16 років) – 120 євро.
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
120 євро
Але, він не підтягується в Дію
ну це мене мало хвилює. кому я його тут в тій Дії показуватиму?
Гарантую неперелевки• 14 апреля 2023
Ответ дляКозачка
Не знаю, для тут він мені не потрібен
Харчовий тріль• 14 апреля 2023
А в чому для вас проблема оформити за будь-яким варіантом? Дорого?
Кукарикуууууу• 14 апреля 2023
Я в посольстве за 120 оформляла. Еще и записаться туда сложно было.
Кукарикуууууу• 14 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
120 євро
Але, він не підтягується в Дію
Почему? У меня в Дии он появился сразу после выдачи
Гарантую неперелевки• 14 апреля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
У мене ні, сказали при оформленні в консульстві не вказали якийсь номер
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
я просто офігіваю від діапазону цін
Козачка
• 14 апреля 2023
Ответ дляКукарикуууууу
довго чекали після подачі документів?
Кукарикуууууу• 14 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Капец☹️ Такие деньги дерут, и все равно делают через одно место
Кукарикуууууу• 14 апреля 2023
Ответ дляКозачка
довго чекали після подачі документів?
Сделали недели через три, а доставку ждала два месяца
Весняний Марафон• 14 апреля 2023
А що робити? оформлюють у Польщі. З Литви, Італії їдуть люди. Все рівно дешевше вийде, ніж в Україну туди/ сюди їздити. Готові і у посольствах , але там черги велики, запис на прийом важко отримати.