Куратор дебошей• 14 апреля 2023

Кухня фасади ДСП чи фарбовані

Дівчата, виручачайте.
Потрібно вирішити які робити фасади. Різниця в ціні 10 тис. Мінуси дсп фасадів ніби знаю. І ніби 10 тисяч не багато, але в квартирі ще купа недоробок і ніби як ті 10 тисяч є куди потратити. Бюджет обмежений.
Поговоріть зі мною на цю тему
Результат:
вже голосів: 28
19 (67.86%) Мдф фарба
9 (32.14%) Дсп
В кого тако було• 14 апреля 2023
В прошлой квартире заказывали готовую недорогую кухню с ДСП фасадами - прослужили 5 лет отлично, сейчас сдали квартиру - будем смотреть, как дальше будут служить.

Фантазерша• 14 апреля 2023
Не рекомендую фарбований МДФ. Від каплі води пляма, палець, і зразу слід.
Декілька місяців, а вже різного кольору трохи.
Беріть ДСП і забудете
Федорино Горе• 14 апреля 2023
Л-ДСП! Установили белую матовую 14.02.22 в новой квартире.
Ростки жимолости• 14 апреля 2023
В нас фарбована біла матова- ми розчаровані( Колір злегка пожовтів, вже не білосніжний. Якщо перефарбовувати, то абсолютно все або міняти повністю фасад. Краще б взяли ДСП, дешевше було б.
Непозбувна Бентега• 14 апреля 2023
Это миф про легкий уход с крашенными. Ее сложно мыть, много сколов в первый год идет.
С дсп легче в этом плане. Дсп сейчас не тот что был когда то, с кромкой, что отклеевалась.
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Знаєте чому в більшості випадків для фасадів використовують мдф? Тому що воно має щільну текстуру, завдяки якій фурнітура тримається ліпше, ніж в дсп. Це перший плюсик. Другий- можливість змінювати форму поверхні, тобто фрезерування. В дсп такої можливості немає. Якщо Вам це не потрібно, то можна вибрати дсп гарної якості, наприклад еггер, савіола, клеаф, це буде гарантувати довший термін експлуатації.
Виключно для себе зараз вибрала фасади з дсп еггер з пур кромкуванням. Теж економлю.
автор Куратор дебошей • 14 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Вибрала фасади еггер. Повністю без ручок. Дякую за пораду, трохи стала впевненіша в своєму виборі
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Я нещодавно була в гостях, там була кухня ще радянського чи пострадянського виробництва, в активній експлуатації десь приблизно з 2000 року. Все зроблено з дсп, кромка вже зтерлася від часу. Але ж скільки років пройшло і якість того дсп незрівняна з еггером. Так що я впевнена що фасади з дсп добре прослугують не менше 15 років.
Трільчиха• 15 апреля 2023
Фарбовані фасади завжди ніжніше чим ДПС з покриттям. Вони більше підтверджені подряпинам та дефектам. Особливо якщо є малі діти. В єксплуатації кращі ДПС.

IROR• 05 мая 2023
Ответ дляТантрический кекс
покажіть як вийшло
Тантрический кекс• 05 мая 2023
Ответ дляIROR
покажіть як вийшло
Ще нічого не вийшло, лежать, чекають. На кухні ще плитку не покладено. Трохи підвели будівельники з терміном робіт