Vika_K89• 14 апреля 2023

Уже обсуждалась тема про штрафы за вождение на механике если учился водить автомате

Если да то скиньте тему.
Это постановление кабинета министров # 1007.
Кто знает как узнать автора данного закона ( точнее изменений) . Не могу найти в интернете.
aleksa_petrova• 14 апреля 2023
петиція проти вже є?

автор Vika_K89 • 14 апреля 2023
Ответ дляaleksa_petrova
петиція проти вже є?
Не знаю. Эта тема не сильно обсуждаема в сети. Я например мужу сегодня рассказала, так он мне даже не поверил
aleksa_petrova• 14 апреля 2023
Ответ дляVika_K89
в Німеччині, здається, теж щось таке вводити хочуть. ще не ввели наче
Ваша величність• 14 апреля 2023
А что их обсуждать?
Правила есть правила.
Nat-li• 14 апреля 2023
Вполне нормально. Как чел может ехать на механике, если учился на автомате?
ksusha1155• 14 апреля 2023
Ответ дляaleksa_petrova
петиція проти вже є?
А чому проти? Це логічно, що людина не може їздити на механіці, якщо вчилася на автоматі.
Ваша величність• 14 апреля 2023
Ответ дляNat-li
+
Все знали об условиях (обязательной отметке в правах) еще обучаясь в автошколе.
olka802• 14 апреля 2023
Ответ дляVika_K89
Якщо ви вчилися на автоматі.Для чого вам механіка,чи ви думаєте що сядете і поїдете,захлохнете і з місця не зрушите.
.Навпаки хто на механіці їздить ,той сяде і поїде на автоматі.
Kosulia15• 14 апреля 2023
Ну так а что не так?
Логично как бы

aleksa_petrova• 14 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
я вчилася на механіці. якщо мені заборонять на автоматі їздить, буде тупо, я вважаю
Nat-li• 14 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
+
А это давно ввели? Раньше такого не было
автор Vika_K89 • 14 апреля 2023
Ответ дляNat-li
В 21 году. Начал действовать с 1 апреля.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 14 апреля 2023
Ответ дляaleksa_petrova
Кто учился на механике, разрешено ездить на автомате. А наоборот. - нет.
автор Vika_K89 • 14 апреля 2023
Ответ дляKosulia15
Ну так а что не так?
Логично как бы
То есть раньше всё было ок. Это никого не волновало.
А теперь штраф 3500 за 1 раз и 40 000 за второй раз.
ksusha1155• 14 апреля 2023
Ответ дляaleksa_petrova
Ми про навпаки.
Ваша величність• 14 апреля 2023
Ответ дляaleksa_petrova
До сих пор речь шла о том, что на мех не могут ездить те, кто учился на автомате. А не наоборот.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
Ну це є таке обмеження в правилах, так. Але не розумію, нащо все так складно. Якщо людина впевнено навчилася їздити, навіть на автоматі, то в чому їй проблема за декілька годин навчитися на механіці під керівництвом досвідченого водія, як було ранвше дозволено в правилах? Вона ж просто вивчить роботу зі зчепленням і кпп, а дорогою і так вміє їздити. Для чого людині аж права міняти заради цього?
Ваша величність• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
В этом вся соль.
’...навчитися на механіці під керівництвом досвідченого водія...’, а не Васи Пупкина и точно не за пару часов.
Nat-li• 14 апреля 2023
Ответ дляVika_K89
Ой, столько неадекватов на дорогах. С появлением блях, потом бесплатной растаможки их с каждым годом все больше и больше. Так что я только ’за’ за всякие ужесточения.

Nat-li• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
За пару часов
Вы ездите за рулем?
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
В этом вся соль.
Раніше Вася Пупкін вважався досвідченим водієм, якщо мав стаж п´ять чи сім років, не пам´ятаю. І раніше люди так вчилися.
Kot_v_meshke• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Вот у вас было 2 педали, а тут раз - и три. Вы за пару часов сможете научиться? Думаю, нет.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляNat-li
За пару часов
Вы ездите за рулем?
Так. На механіці. Що найстрашніше з ним станеться? Ну заглохне він чи не стартане під гірку. Нічого, заведеться і поїде знову. От коли на автоматі педалі плутають, то страшніше.
judit• 14 апреля 2023
Я вчилась на механіці, але то останній раз в автошколі коли на ній їздила.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Це можливо. Хтось за 2 години, хтось за десять. Чому для цього треба аж йти в автошколу і міняти права, якщо людина вже вміє рухатись дорогою і здала екзамен?
Nat-li• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Мда....ноу комент...
А я еще удивляюсь тупизму на дороге.
Romina83• 14 апреля 2023
Я считаю, что пересдавать экзамен нужно. Но опять же - если человек идиот, то ему и велосипед доверять нельзя. Лучше бы приложили максимум усилий к тому, чтобы люди права не покупали.
KroKro1980• 14 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Мда....ноу комент...
А я еще удивляюсь тупизму на дороге.
Ваші варіанти страшного?
Klodia• 14 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
+
Да, об этом сразу сказали.
Nat-li• 14 апреля 2023
Ответ дляKroKro1980
Ваші варіанти страшного?
Автомат и механика-это абсолютно разная степень концентрации и реагирования на дороге.
Даже ваша горка. Не стартанет ’автоматчик’ на механике под горку ни с первого ни со второго раза. Та даже на автомате куча притрушеных ездит, какая там механика за пару часов?!