Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
Ответ дляmmi583@mail.ru
Можна, але мене крутить. А ще дивлюсь на свій весняний гардероб і розумію що ні в що я не влізу. Особливо в свої улюблені штани. (( ще так полежу з 2 місяці і взягалі слонопотам буду.
А була
Ой, как начнет деть мелкий лезть везде и всюду, слетят кг как с белых яблонь дым)
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
Капєєєєц! Завідую!!!! Мені хатній сич для дослідження невеликого треба, але я совиних взагалі ні разу не бачила, ніяк не пощастить з ними.
Для дослідження?
как скучно я живу... А зачем? Может и мне надо?!!!
a.ostroverh• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
Ага, пролітають прям перед носом то капєц)
Причем беззвучно
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
Да шож вы так не осмотрительно. Может, соседям дачу сожгите? Хоть согреетесь.
Блииин, Просто я
Я офигиеваю от Вашего Трэша

mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
о боги навіщо він вам? Якби його вночі бачити приходьте заберіть. Бо минулого року у нас кожну ніч, як тільки крик, у всіх вікна відчинені і балкони і всі починали кричати такими матюками )
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Да нормально, чуть выше чем у меня.
Вообще не страшно.
Единственное, когда свет отключали, я осознала, что слишком дохрена ступенек с улицы в квартиру, оказывается)
Вообще не страшно.
У Вас какой этаж?
Ответ дляСестры Гримм
Сходи мене не лякають. А от той вид з вікна, то жесть. Мені здавалося, що дім від вітру шатає.
В окно можно как бы и не смотреть, если страшно.
А вот с отключениями света оказалось, что вывести пёсика на перессык и завести домой это 630 ступенек
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я в гості якось прийшла то стояла під стінкою весь час, подалі від вікна.
Это на каком этаже было?
Сестры Гримм• 14 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Взагалі то капець. Співчуваю.
Nata.t.1970• 14 апреля 2023
Ответ для Просто я
А я бы и не пошла. Манала я такие гости
Вид там классный
a.ostroverh• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
Та наблюдатель за птіцамі же! Завжди з біноклем)
У мамы кажется эта книга с автографом иллюстратора
mmi583@mail.ru• 14 апреля 2023
Ответ дляборигнув
Бьордвотчінг всім треба!!! Всєм рєкомендую
А чого за ними вотчати? Чи ви дісер пишете?