Зубная фея• 14 апреля 2023
А вы такой пушок на лице убираете??
короткопамятна• 14 апреля 2023
Ответ дляtrickywicky
Це вуса конкретні а не пушок
Та да, як таке можна не прибирати
Тут как тут• 14 апреля 2023
Я не удаляю даже растительность над верхней губой. Какое уж там удаление пушка
Ручки-Крючки• 14 апреля 2023
У меня растет из бороды пару волос в одном месте, их удаляю. Пушок нет конечно
Свій варік• 14 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
Так тут не пушок. Тут нормальні вуса такі
Козацькі)))
Мама Чели• 14 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Зато губи))
Так вона спеціально верхню так загорнула, щоб вуса сховати, як крем в шоколадний рулєт завернула
Губка Боб• 14 апреля 2023
От того бьюті майстри і йдуть до ретушерів, щоб дивились на роботу, а не на форумах вуса клієнтів обговорювали.
Ядвига Юсьлегко• 14 апреля 2023
Якщо у мене не буде вусів, то що я буду у годинку задумливості на палець накручувати?