Мамина квіточка• 16 апреля 2023
Квартиры будут дешеветь/или дорожать? Новострои интересуют
Квартиры будут дешеветь / или дорожать как думаете? Центральная часть Украины, или Западная. Хотим примерно купить в 2025 году, если доживем).
Или лучше сейчас брать, в кредит чуть возьмем денег.? Как лучше считаете? 2023 или 2025-2026 год?
Результат:
вже голосів:
198 (59.1%)
137 (40.9%)
Прикуси Язика• 16 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Удалено администрацией...
Тоді не будуть дешевшати років 10
А як відкриють, то половина поїде на захід працювати
Ответ дляСон і дрімота
Ну, мені цікавить столиця
У Варшаві за 70-80К можна будо у листопаді купити вторічку однушку. Ціни. Не захмарні. Якщо розглядалиінші міста то ціни ше приємніші. Наприклад у мене в Житомирі дорожче ніж в Катовіце і такі самі ціни як в Кракові. По одній Варшаві не судіть
Прикуси Язика• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Так, то ще нормальні ціни
Сон і дрімота• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Ми в Західній Україні придбали, будемо надіятись, що не даремно)
Сільський ансамбль• 16 апреля 2023
муж связан со сторительством, очень поднялись стройматериалы в цене, еще в прошлом году. Новострои вряд ли будут дешеветь - в минус никто не будет строить и продавать. Разве что вторичный рынок, если кто решил выехать за границу, то возможно и будет продавать по сниженной цене, но это 50/50
Ответ дляСон і дрімота
Якщо жити собі то заісно не даремно. Я інвестувала. Купила за 50К, здаю за 500 дол. Пенсію собі забезпечила, але дитина якщо захоче жити в Польші - вже буде мати житло.
Друга квартира ще дешевша, але в ремонт вклала більше , там і термін окупності більший буде.
Сарафанное радио• 16 апреля 2023
Ответ дляЦибулька зла
Думаю, что как только мы победим, недвижимость очень подорожает.
А покупать ее кто будет, иностранцы?
Ухахайкина• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Куди ж дорожче, у нас квартири. Дорожчі ніж в Польші.
Та ладно... ещё до войны узнавали знакомые в Варшаве. Дороже в 2 р было чем у нас в Харькове
Лінива, не каюсь• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А как Вы сдаете в Польше? Сами или кто-то этим занимается там за оплату?
мадам Везувий• 16 апреля 2023
Я взяла в кредит в 2016 році. Плачу 6 тис грн. Як брала, то в мене ЗП була менше 6 тисяч, а зараз навіть не орендуєш чуже житло за таку суму. Ще 19 років і я виплачу іпотеку
Ответ дляЛінива, не каюсь
Здаю сама. Здаю не бальше ніж на пів року, що якщо тут жопа буде геть, поїхати туди. Тому раз в пів року ізджу. Але там агенства є які здають. Послуги не дорого коштують. У Катовіце це десь 30 дол у місяць. Ви платите агенту і все.
Ухахайкина• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Мегі так само всі казали, але я вам зараз кажу зі свого досвіду. Я купила дві квартири, тому на думку «казали» я не ведусь
Скажите купили до войны? Как вывозили деньги на покупку.?
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляНеначасі
Буде як у Польщі
Чому саме Як у Польщі ? Не як в Бельгії ?
Ответ дляУхахайкина
Одну у листопаді, другу в січні.
Вивозила частинами, був дохід за 2019-2021 який дозволяє покрити асі питання перед їх податковою. Плюс у мене оф дохід був у Британії.
Але якщо у вас дохід тут, то не проблема вивезти кошти.
Заходьте в особисті - розповім вам
Лінива, не каюсь• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А деньги как можно получать - на карту? И надо ли открывать для этого ФОП тут или в Польше?
Не любовница• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Вона не буде суттєво дорожчати, збільшиться вартість первинного житла зарахунок здорожчання матеріалів, а от вторинне не виросте навіть у перші роки після війни. Ну і звісно інфляція важливий фактор/ тут я вже не знаю як піде
У нас, если дорожает первичка, то и вторичка тоже дорожает.
Не любовница• 16 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Удалено администрацией...
откуда вы это берёте?
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Це де так ?
Труймясто новобудови в хороших районах по 18.000-20.000 ща метр - зовсім як в Україні
Сарафанное радио• 16 апреля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
После победы только дорожать
Повторяйте эту мантру 2-3 недели.
А когда там победа?
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Звісно нормальні. Ціни у Польші на житло частотнавіть дешевші ніж у нас
Де ви дивитеся ціни ?
Маємо круту квартиру в обласному центрі ( не в образу Житомиру , але не в Житомирі по комфорту ) поміняти на такого ж рівня квартиру в обласному центрі Польщі потрібно в 2 рази більше коштів …
Не любовница• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
У нас війна, тому зараз все по іншому
Нет. Война никак не влияет на тот факт, что людям хочется продать дороже. А это и есть основной фактор роста цены)
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Не зрозуміла вашого питання.
Питаю де дешевше Житомира :)?
Труймясто від 18.000 злотих квадрат
мадам Везувий• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Де ви дивитеся ціни ?
У Вінниці?