Мамина квіточка• 16 апреля 2023

Квартиры будут дешеветь/или дорожать? Новострои интересуют

Квартиры будут дешеветь / или дорожать как думаете? Центральная часть Украины, или Западная. Хотим примерно купить в 2025 году, если доживем).
Или лучше сейчас брать, в кредит чуть возьмем денег.? Как лучше считаете? 2023 или 2025-2026 год?
Результат:
вже голосів: 335
198 (59.1%) 2023
137 (40.9%) 2025
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
У нас, если дорожает первичка, то и вторичка тоже дорожает.
У вторічки є суттєва перевага перед новобудовою - можна знайти з ремонтом а це означає що одразу можна в’їхати і жити і не носити рік з ремонтом і винаймувати
А ще як здають у нас так і невідомо коли ключ отримаєш
Тому не думаю що вторічка прямо подешевшає

tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Питаю де дешевше Житомира :)?
Труймясто від 18.000 злотих квадрат
Катовіце, Мисловіце, битом, домрова, бєльсько-бяла і ще безліч міст
Прикуси Язика• 16 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
Нет. Война никак не влияет на тот факт, что людям хочется продать дороже. А это и есть основной фактор роста цены)
Це не фактор росту
Ріст формується тільки попитом а не хотєлками продажників
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Де ви дивитеся ціни ?
Маємо круту квартиру в обласному центрі ( не в образу Житомиру , але не в Житомирі по комфорту ) поміняти на такого ж рівня квартиру в обласному центрі Польщі потрібно в 2 рази більше коштів …
Ні, у вас невірна інформація. Я сама не люблю Житомир за «комфорт» курила у Катовіце - там набагато комфортніше
Не любовница• 16 апреля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Це не фактор росту
У нас всё работает не по законам экономики)))
Пульт от линолеума• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А вы в Польше ?
Сильно цены взлетели на жильё ?
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Невірна у чому саме ?
Бо не зовсім відповідь зрозуміла
Якщо невірна у плані вартості - то таки те що нас цікавить - частина Польщі і величина міста- коштує в декілька разів дорожче України
Чи Житомир виявився краще Катовіце ? Бо заплуталась у чому саме невірна інфо

Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
А вы в Польше ?
Сильно цены взлетели на жильё ?
Взлетіли
І рати по кредитам теж
После шести ни-ни• 16 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Удалено администрацией...
Почему?
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
А вы в Польше ?
Сильно цены взлетели на жильё ?
Так, трохи подорожчали. Я не в Польщі.
Безпорадна Кроко• 16 апреля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Повторяйте эту мантру 2-3 недели.
А когда там победа?
Вопрос не ко мне
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Невірна у чому саме ?
Бо не зовсім відповідь зрозуміла
Катовіце краще Житомира. Ціни у Катовіце, дешевші нід у рівному, Вінниці, Хмельницькому, франку. Все зав но відносно
После шести ни-ни• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Стремно в Польше покупать. Подальше надо от соседа держаться, наверное
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Так, трохи подорожчали. Я не в Польщі.
В 2 рази в середньому за останні декілька років
Маємо досить друзів - які брали від 6000 злотих за квадрат а зараз ті ж забудовники від 12.000
Пс - знов таки район , місто , локалізація і клас будівництва має величезне значення . Порівнювати Варшаву та Перемишль немає сенсу або труймясто та Перемишль
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Якраз Катовіце я і розглядала бо зразу біля Чехії і Словаччини
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Різні частини - різні тенденції
Там де ми би хотіли ;)- то декілька разів дорожче Хмельницького та Житомира
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я писала зв свого досвіду, що дійсно подорожчали трохи. Але не знаю що там будо ще за часів Речі Посполитої
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А екологія ?
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Різні частини - різні тенденції
Успіхів вам.

После шести ни-ни• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Аа..ок..не знаю геграфию городов Польши)
Сын уехал в Германию, тоже думаю после войны продать жилье и в Польше купить поближе к немецкой границе.
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Та які там часи речі посполитої
Останні звіти банків говорять самі за себе - видачі кредитів скоротилися в рази , рати виросли - все це останні декілька років
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А екологія ?
Слухайте, мені там не жити і навіть якщо і жити - то пофіг яка екологія- коли постає питання безпеки. Якщо екологія - то Швейцарія.
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Успіхів вам.
Дякую !
Всім гарного вибору і мирного неба
Особлива дяка за адекватне ведення діалогу - прямо щось несподіване доя порадниці:))
Гарних свят
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А то ви для себе і не для продивання ? Бо ми всі критерії враховуємо :)
Лорка-хлорка• 16 апреля 2023
Ответ дляСпасу мир
Все поедут обратно?
Большая половина останется.
Лорка-хлорка• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Куди ж дорожче, у нас квартири. Дорожчі ніж в Польші.
В два,три раза дешевле
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Для доньки якщо захоче жити там. А так в основному як інвестиція.не вважаю що Катовіце прямо дуже грязне місто. Про яку екологію можна говрити, якщо в все життя живете в Украіні.
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
В два,три раза дешевле
Не смішіть мене)
Я_и_моя_собака• 16 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Та так
Але в Україні теж є кривій ріг та Карпати
Всім гарного дня
tolyu• 16 апреля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Та так
Всім гарного дня
Всі в Карпати не помстяться. Я сама з Франківщини. Навзаєм.