Бутерброд и я• 16 апреля 2023

Дети или мама?

Знакомая забрала маму к себе. Маме 72 года, относительно здорова. Но она сильно достает внуков замечаниями, поучениями. Знакомая учит сыновей терпимости, что бабушку нужно уважать и относиться снисходительно.
Пару месяцев назад ушел старший жить к отцу, сегодня младший, к своему .
Где этот баланс между долгом пожилым и комфортом для других?
Смешнюча• 16 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Вы понимаете разницу жить зиму и жить годами? У меня тоже мама живет иногда, когда с внуками надо посидеть, на каникулах. Но это не постоянно
я понимаю разницу, и я бы так не смогла, а мои дети смогли бы. Речь же о детях.
Потому что неудобно нам с мамой на одной кухне и мужу. У детей все отлично, у них есть свои личное пространство.
И старшего больше донимает муж, чем бабушка)
Кнопус• 16 апреля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Они вместе выехали в Польшу, потом вернулись и так и остались жить вместе, мама привыкла жить в семье
до того 71 рік жила сама, а за рік в Польщі так звикла, що вже не може жити сама? це ж маніпуляція. А зараз та бабуся що каже, що її донька зіпсувала стосунки з дітьми через неї ?
Смешнюча• 16 апреля 2023
Ответ дляКнопус
таким бабусям зазвичай це по фіг.
Її ж очевидно і просили і попереджали
Бронетапці• 16 апреля 2023
Учу детей принимать особенности бабушки и дедушки. Искать компромисс, выстраивать как отношения так и рамки. Если я их не научу сейчас, то в старости им уже я буду вонять, мешать и раздражать. Научить их принимать старость моя задача.
Пацелуйнитуда• 16 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
таким бабусям зазвичай це по фіг.
Її ж очевидно і просили і попереджали
І як жити одній, то вона старенька і немічна, а доставати внуків, то і сили є, і здоров´я, і азарт...
Кнопус• 16 апреля 2023
Ответ дляСмешнюча
таким бабусям зазвичай це по фіг.
Її ж очевидно і просили і попереджали
100%. бабуся, як уже мудра старша людина, навпаки, має поважати звички сім’ї, бути вдячна, що її на старості не залишили саму. Навпаки має згладжувати конфлікти між донькою і дітьми-підлітками, а не бути їх причиною. Як правило, до людей з роками приходить мудрість, а до тої бабусі старість прийшла одна,-.
Я би поговорила з нею - і або вона змінює свою поведінку, або йде жити до себе додому - там їй ніхто не робить нерви, ніякі внуки, сама живе як хоче
Смешнюча• 16 апреля 2023
Ответ дляКнопус
та да, мудрість не до всіх заходить, на жаль.
Почекуха• 16 апреля 2023
Ответ дляБронетапці
Вы правы. Но одно дело когда бабушка и дедушка в гостях на пару недель, другое дело если живут вместе и подростку они навязывают своё мнение постоянно. У пожилых совсем другие взгляды и подросткам тяжело и это бесит )
Не пью, не курю• 16 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Ну если у каждого есть свой отдельный отец, то этого и следовало ожидать )
Дивний висновок
Не пью, не курю• 16 апреля 2023
Ответ дляПросто звязда
И дети и мама - одинаково ценны. А вот для того,чтобы все было в рамках , необходимо эти самые рамки установить и для взрослых и для детей.
Для людини похилого віку ви ще спробуйте ті рамки встановити
Пишу вірші, дорого• 16 апреля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Так ваша знакомая больше не планирует жить с детьми?
Пишу вірші, дорого• 16 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Она наоборот довольна, что все внимание и ресурсы теперь ее ,и эти дети не мешаются
Знаю бакси• 16 апреля 2023
У мене жила мама 3 місяці. Реально, я з нею не можу жити. Вчить і вчить. Діти теж отримали купу негативу. От люблю ії безмежно- но, жити на одній території- це триндєц( вибрала дітей, мама переїхала. В нас чим більша відстань, тим сильніша любов.
Почекуха• 16 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Дивний висновок
Нічого дивного. Якщо б сім´я жила поноцінною, то і діти б підлаштувались. А так вони розуміють, що можуть піти в кращі умови к батьку) де не буде доставати бабуся з мамою
Не пью, не курю• 16 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Сім´я ’ мама+діти’ така ж повноцінна як і інші!
автор Бутерброд и я • 16 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Она очень хочет, чтобы они жили с ней. И чтобы мама с ними жила
КучМала• 16 апреля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Мало ли что карга старая привыкла? Либо она ведёт себя нормально, либо валит.

Судя по реакции детей любящей бабушкой та мама не была. И выслушивать от маразматичка старой что- то треш
Шотуткоїться?• 16 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Всегда можно продать, размерять квартиру стариков и на вырученные деньги взять сиделку. Но обычно, жажда наследства побеждает любовь к себе и детям
Как можно продать чужую квартиру?
Пишу вірші, дорого• 16 апреля 2023
Ответ дляБутерброд и я
А мама ей зачем?младшего может мачеха скоро и вернёт,но старший уже все
Почекуха• 16 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ні. Повноцінна сім´я це і мати і батько для дітей. (Я виключаю випадки коли батько загинув, наприклад). Отже у школах є опитуаання в анкетах хто росте в *неповній сім´ї*.
Шотуткоїться?• 16 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Знаєте, неповна - то одне, а як ви написали - неповноцінна, - то образа. А ви цього навіть не розумієте.
Почекуха• 16 апреля 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Можливо. Я таки мала на увазі-неповна сім´я
Не пью, не курю• 16 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Неповна і неповноцінна -це для вас однакові слова?
Зубожиння• 16 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Ага, особенно сейчас, когда старики живут где-нибудь под Херсоном или Бахмутом. Конечно будет толпа желающих купить их однушечку) если вообще есть что продавать...
Не пью, не курю• 16 апреля 2023
Ответ дляШотуткоїться?
На жаль, таких багато. Для них і діти,яких виховує один з батьків,є неповноцінними(( а ми щось говоримо про толерантність(((
Шотуткоїться?• 16 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
А в неповній сім´ї трагічні обставини відсутності одного з батьків не виключають. Чоловічого або жіночого прикладу тоді начебто нема. Але неповна сім´я не означає гірша, і точно не погана.
Почекуха• 16 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Відповідь гугла : Повноцінною психологи називають таку сім ´ю, в якій присутній і батько, і мати. Звичайно, чимало матерів-одиначок теж відмінно справляються з вихованням дітей, є і батьки-одинаки, які не поступаються ім.Все ж, якщо когось із батьків бракує, то сім ´я не вважається повноцінною або повною.*
Не пью, не курю• 16 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Мда...
Шотуткоїться?• 16 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Мда...
Ну мені Гугл такого не видав, лише шкільні твори на тему повноцінності, а це про щось говорить
Почекуха• 16 апреля 2023
Яка різниця що пише гугл. По темі. Мама і бабуся для хлопців-це не повна сім´я. Не просто так вони збігли до своїх батьків. Причому у кожного різний Налетіли розлучені у напад