ЧукИГеки• 16 апреля 2023
На мене образилися куми. Я права чи ні?
Розсудить, будь ласка. Домовлялись,що з кумом та його жінкою будемо святкувати Великдень у нас . Вчора вони сказали,що будуть святкувати у себе з іншими гостями, бо думали,що ми передумали їх звати. Ну ок, святкуйте. Сьогодні зранку чоловік пішов з ними до церкви. Тим часом я собі дома сплю ,бо звечора втомилася дуже. І тут після церкви вони надумали прийти до нас, типу привітати мене. Я сонна, не вдягнена, голова немита і ще й без настрою. Короче, я до них не вийшла і чоловіку сказала, щоб в хату їх не пускав. Так от, вони постояли у дворі, попили кави і пішли. Трохи згодом я їм написала, то вони зі мною не розмовляють. От невже я неправильно вчинила і треба вибачитись?
Сирожено_пирожено• 16 апреля 2023
Да. Вы не правы. Домой на кофе на полчаса могли бы их и пригласить.
Завжди мало• 16 апреля 2023
Я конечно очень вас понимаю) но если они обиделись, то их тоже можно понять)
Суцільна зрада• 16 апреля 2023
Питання до чоловіка.
Він мав у вас уточнити цей момент приходу несподіваних гостей, а потім лише вести їх до вас додому.
ЧукИГеки
• 16 апреля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Питання до чоловіка.
З чоловіком ми посварилися з цього приводу. Я йому так само і сказала.
Грабля• 16 апреля 2023
Вы вполне могли не выходить, но в дом можно было бы и пригласить. Посидели бы с мужем, выпили кофе.
Гл. Амурная• 16 апреля 2023
А муж не понимает совсем настрой дома? Зачем вел их? Можно же было сказать, что мы не готовы и давайте позже или завтра.
ЧукИГеки
• 16 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
То я повинна була заспана та страшна їм відкрити двері? Я їх не чекала. Вони ж знали куди їдуть, то важко було за 5 хвилин розводити?
Горлаю зрання• 16 апреля 2023
Ну так а чего в дом то не пускать? Не выходить - ок, и то я не пойму, ну не мытая голова, ну сонная..
Это ж кумы, а не королева приехала
Физрукая• 16 апреля 2023
Не треба вибачатись. За що? Ви нормально вчинили, нема чого припиратись зранку без запрошення. Я б зробила так само. Не виніть себе, вони не праві і крапка. Тут нема на що ображатись!
ЧукИГеки
• 16 апреля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Чоловік вже своє отримав, я йому висказала.
ПушАпница• 16 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Так
Ну мали тоді подумати що таке може бути. Та й якщо б вийшли заспана то вони б в дом не йшли.
Мию чакри щоденно• 16 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
а зазвичай бал та сукня в пол?
автор, то ж куми).
щось ви дурканули
автор, то ж куми).
щось ви дурканули
ЧукИГеки
• 16 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Дякую! Бо я вже думала,що я одна така
Млинець Мій• 16 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Треба було передати через чоловіка, щоб почекали, а ви швиденько в душ. На мій погояд ви поступили по-свинськи. Вони не самі прийшли, а з чоловіком. Я б теж з вами не розмовляла.
Сирожено_пирожено• 16 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Вы спросили мнение, я вам ответила. Что не так?
Умыться и расчесаться дело пяти минут.У вас на них обида, поэтому вы себя так и повели, это мое мнение.
Борисфенка• 16 апреля 2023
За п´ять хвилин вмитися і одягнутися можна було, вони чекали.
Ви неправі.
Физрукая• 16 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
а зазвичай бал та сукня в пол?
автор, то ж куми).
щось ви дурканули
автор, то ж куми).
щось ви дурканули
Ну і що, що куми. Людина не мала бажання взагалі когось зранку бачити, їй не комфортно.
Мию чакри щоденно• 16 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
тез здається, що тут ’ я мстю, и мстя моя страшна’
Опля Картопля• 16 апреля 2023
Звісно, що ви винні, бо не впустили їх навіть до хати. Я б теж образилася. Можна і в халаті, і з немитою головою до них на п´ять хвилин вийти. Чоловікові можна вас такою ´страшною´ бачити, а кумам ні ?
Комиссия50%• 16 апреля 2023
я им они мне кто прав. автор, ни о чем конкретно вы не написала.
почему, если договаривались вместе отмечать не обговорили заранее что и когда делать, когда им к вам приходить.
если они уже обиделись и решили отмечать сами, то почему муж не посоветовавшись с вами пригласил их к вам домой.
почитаешь тут историй выдуманные или нет и, думаешь, да ну его таких родственников или кумовей. из серии - как сделать свою жизнь еще сложнее, тем более сейчас.
Обстановщица• 16 апреля 2023
Ну спали ви, то й що. Я б вийшла. Запросила б їх на кухню з чоловіком. Сама б за 5 хв привела б себе в порядок. Що тут такого. Ви ж я розумію друзі.
Млинець Мій• 16 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Як же без запрошення, якщо вони разом з чоловіком в церкві були. Чи я щось не зрозуміла?
Сирожено_пирожено• 16 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно

Мию чакри щоденно• 16 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
і їм не комфортно, як прийшли з хазяїном, а їх до хати не пустили. а тепер хазяйка ще й обіжульки створила на ресурсі
ЧукИГеки
• 16 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
а зазвичай бал та сукня в пол?
автор, то ж куми).
щось ви дурканули
автор, то ж куми).
щось ви дурканули
Зазвичай я хоч вмиваюсь,чищу зуби і розчісую волосся. Тобто вони з церкви красиво вдягнені,а я у піжамі і бо зна з чим на голові?
Пускаю бісики• 16 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Треба було відкрити заспаною і страшною, щоб злякались і більше не приходили