ЦібаФу• 17 апреля 2023

Тупа сварка з чоловіком перед пасхою

Помітила якесь роздратування перед пасхою, сварка із-за дрібниці. В п’ятницю кажу чоловіку, давай зайдемо в певний супермаркет, він каже ти будеш довго, йди сама , а ми їхали на машині поруч. Кажу чому мені самій йти, а тебе не стосується свято й готовка? Ходив надутий. Типу, що я все дивлюсь і витрачаю час , хоча ми й не поспішали. Результат, на свято надуті , роздратування. Вже думаю , що дивно саме перед таким великим святом бути в поганих стосунках із-за дрібниці
Этожзвяздаяегообожаю• 17 апреля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Если вы сильно верующая и хотите все как надо, а муж не сильно верующий - то его бесит это все
подозреваю,что сильно верующим в страстную пятницу не до выбора антуража
Миллениалка• 17 апреля 2023
Зазвичай чоловіки не люблять ходити і просто дивитись. Їм потрібно швидко і чітко)
Роздратована шкіра• 17 апреля 2023
Ответ дляЦібаФу
Я хотіла якісь можливо пасочки смачні, чи кролики шоколадні. Доставку не люблю, тому що подобається вживу дивитись асортимент. І якось на місці, купую те, що сподобалось
Ну, так ви любите, ви і ходіть ловіть витрішки. А він не любить, нашо людину примушувати робити те що він не хоче і не мусить?
Телепузик• 17 апреля 2023
Почитала коменти, капєц, доставка і покупка продуктів то проблема автора , бо їй треба , окей, зато потім поїсти смачненького напевно чоловік не проти , і дуже наврядчи готування лежить на ньому , напевно на автору.Вона має подумати як обійти незручності бо чоловіку впадло почекати, зато їй готувати потім для всієї сім´ї і їх спільної дитини в тому числі , організувати для цього продукти має бути все так щоб не зачепити тонку організацію чоловіка 😵‍💫