Кусман Сиру• 17 апреля 2023

Недоношена дитина і реанімація

Дівчата, плачу 3 дні. Хочу отримати підтримки чи позитивних історій від вас. Дитинка народилася на терміні 36 тижнів, вага 2700, але отримала внутріутробну інфекцію, під питання пневмонія внутріутробна, без додаткового кисню ( маленька доза, але все ж таки) падає сатурація.
Три дні ми були в роддомі, дитина в кувезі, ми ходили до неі. Сьогодні переводять в реанімацію дитячої лікарні, а мене де залишають в роддомі. Ну і в принципі туди в реанімацію не пускають
Не можу заспокоїтись, постійно плачу. І так будо для мене дуже важко, що дитина не поряд. Пішли до нього, він лежить, плаче, маска давить та йому личко. Медсестри кажуть плакав всю ніч
А в мене серце кров’ю обливається. Що я не моду дитину ні на ручки взяти, пригорнути до себе, заспокоїти
І що зараз його заберуть ще на 2 тижні, один він лежатиме в лікарні
Як це пережити?
Я знаю, що бувають складніші ситуації. Я знаю, що треьа триматися і не плакати, бо й дитина відчуває. Але не можу. В моїй голові не вкладається чому так. Я народила, а дитина не поруч. Всі вітають і питають як ми. А я не можу нічого написати.
Де знайти якісь сили і все це пережити?
Дело было давно• 17 апреля 2023
у подруги так было. пацан в 8 классе уже.

неДодекаэдр• 17 апреля 2023
Мой родился в 32 недели полтора кг. 10 дней в реанимации и потом две недели в отделении для недоношенных.
Выписались домой когда был 2кг. Потом еще год реабилитации в неврологии.

У вас отличный вес, просто надо подождать пока вылечат инфекцию.
Невгамовна Бу• 17 апреля 2023
у меня у знакомой пришлось сразу операцию на сердце делать новорожденному. Ниче - бегает-пригает. С инфекцией должны справится врачи. И с пневмонией. Но вы все же контролируйте по возможности
Кашка-маняшка• 17 апреля 2023
Моя родичка родила в 7 неповних місяців. Хлопчик на другий рік йде в школу.
Дуже важко було, але все ок
ФФФФристайла• 17 апреля 2023
Автор, нехай Господь пошле здоровя Вашій дитині. Бажаю всього найкращого і швидкого одужання
a.ostroverh• 17 апреля 2023
Здоровья Вашей детке!
А Вам сил и терпения

В фб есть Олександра Балясна, основала ассоциацию родителей недоношенных деток
https://www.facebook.com/ranniptashky/

Пс. Моя родилась на 30 неделе, 1.5 кило и 40 см
Летом 16
Бринзолетта• 17 апреля 2023
Матусю, тримайтеся. Попийте заспокійливе, якщо складно взяти себе в руки. Ви праві - малюк відчуває ваш стан.
ГоловнаЯ• 17 апреля 2023
Все буде добре. Здоров´я вашому синочку.
Показушница• 17 апреля 2023
У вас гарні покази і строки, не хвилюйтесь. Пневмонію вилікують.
Я народила на 34 тижні, донька дихала самостійно, але бувало що дихання збивалось, пам’ятаю ще купували якісь ампули спеціальні дорогі. Загалом у нас були проблеми іншого характеру і робили замінне переливання крові. Все добре, два тижні пробула в реанімації в роддомі, мені дозволяли ходити до дитини.

Ду да ду да ду• 17 апреля 2023
Не можна плакати, навпаки втішайте її піддержуйте, говоріть їй щось спокійне,зв,язані з нею, хоч вона десь лежить не поряд. Вона з вами в одному полі знаходиться, якщо навіть в різних будівлях чи кімнатах.
кнопкодав• 17 апреля 2023
Тримайтеся, обіймаю Вас. Нехай дитинка підростає. Важко, так((( у мене на ніч забирали під лампою лежати, так я місця собі не знаходила( тримайтеся! Покращає, так і на ручки візьмете і не спускатимете)))
Репетиторша• 17 апреля 2023
У моєї племінниці була внутріутробна пневмонія, теж забирали в реанімацію в Охматдит. 16 років дівчинці, окрім аденоїдів і вредного характеру нічим особливо не хворіла.
ніколи такого не було• 17 апреля 2023
Все буде добре, Ваша задача зараз зберегти лактацію, щоб потім дитину годувати.
Язикувата Хвеська• 17 апреля 2023
У вас гормони зараз, ну що сказати - проконсультуйтесь з лікарем на рахунок заспокійливих, які вам зараз можна. Я при вагітності валерьянку пила, але то за призначенням лікаря. I раджу вам зараз зайняти голову якимись турботами, чи все купили, ліжечко, візочок, одежинку, слінг чи ерго-рюкзак повибирайте, якісь гризунки - все що буде потрібно згодом. Тобто що небуть, щоб хоча б на годину відволіктись від важких думок та страждань.

I згадайте мудрі слова: Все минає, і це також мине. Просто повірте, через якийсь час все це мине, ви зі всім справитесь і заберете свое дитятко додому і будете кайфувати. Ці дні важкі, години минають повільно, але вони минають, час не стоїть, він йде. Всього лише треба дочекатись того часу, коли ви воз’єднаєтесь. Заціпіть зуби і чекайте. Це як довгий перельот в літаку. Нікуди не зійдете, треба просто чекати.

Удачі вам та здоров’я крихітці.
Дама с заначкой• 17 апреля 2023
Автор, все буде добре. Я свого хлопчика народила на 33 тижні. Вже першокласник. Так, перший рік у нас був дуже важкий, тиждень був в реанімації, потім перевели у дитячу лікарню, де лежали ще місяць. Звичайно таким діткам треба більше уваги, консультацій з лікарями. Та у вас все добре, як меня здається і всі шанси, що для малюка не буде ніяких наслідків. Все ж таки 36 тижнів (а не 33 як в мене). Вірте в найкраще.
Даха-сваха• 17 апреля 2023
Обіймаю вас. По закону мають пускати маму до реанімації.
Ванна Тазиковна• 17 апреля 2023
У Вашої дитини нормальна вага і термін.
Інфекції бувають, це лікується і не дуже довго.
Коли Вас випишуть з пологового, скоріше за все, вже й дитину переведуть з реанімації у відділення і зможете з нею бути.
У подруги були стрімкі пологи, а лікар не поспішала їхати. В результаті зелені води, реанімація, інфекція, бо наковталася. На три дні вводили в штучну кому, капали антибіотик, пролежали 14 днів. Зараз дівчинка закінчує перший клас, не було жодних проблем після виписки у неї.
Дама с заначкой• 17 апреля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Мене також не пускали, народила в 2015, можна було тільки зайти на 5 хвилин в день. Я тоді одразу посивіла, не можна так з батьками ((
Даха-сваха• 17 апреля 2023
Ответ дляДама с заначкой
Знаю, що після 2016 змінили закон і батьки можуть бути в реанімації. Лікарям звичайно легше без батьків, тому виганяють

miljva• 17 апреля 2023
У дитинки хороша вага. А в 36 тижнів діти вважаються доношеними. Інфекцію вилікують і все буде добре! Головне вам зараз не хвилюватися, щоб молоко не пропало. Можливо проконсулюватися з дівчатами в подібній ситуації, як налагодити лактацію на відстані, щоб коли малюк буде з вами ви змогли його годувати. Зараз дитині потрібна сильна і впевнена мама, а ви зможете бути такою! Все буде добре!
Пэрисхилтонша• 17 апреля 2023
автор, найскладніше вам те, що малюк не поруч, але він одужає.
У мого була пневмонія в 3 тижні, госпіталізували в важкому стані, мало не посивіла я там. Ще і сама підхопила вірус з височенною температурою, він плаче, я плачу
Але менш ніж за тиждень нас вже відправили додому доліковуватись. Дітки швидко одужують.
Коли заберете ддодому треба буде багато вам його носити на руках, обіймати, цілувати і все буде добре.
Стебель березы• 17 апреля 2023
авторко, я три роки тому народила доньку, через 2 години в неъ почало падати дихання, внутриутробна інфекція, гіпоксія
Її забрали до реанімації, ввели в кому, зробили переливання крові, годували через зонд, через тиждень її перевели в патологію новонароджених, де я могла бути разом із нею. В суботу їй було три рочки, здорова дитина, ходе до садочка
Ваш стан я чудово розумію і єдине що можу порекомнедувати - не втрачати надії та вірити, що все буде добре!!! Тримайтесь!!!
Карусель-весель• 17 апреля 2023
У подруги так было, это нередкость, все нормально, вылечили пневмонию, выписали. Я сама родила в 37 недель 2700, но без осложнений.
Берите себя в руки и держитесь. Сцеживайтесь, чтоб молоко было.
Шпондєр• 17 апреля 2023
36 недель=8 месяцев проблематичный срок для новорождённого и без инфекции.
Перестаньте жалеть себя и плакать, держите себя в руках! Ребенку нужна ваша энергия
Мотористка• 17 апреля 2023
Ответ длянеДодекаэдр

Така ж ситуація, 33 тижні і місяць кувезу. Лежав сам, я приходила годувати зцідженим молоком. Вагу 2 кг набрав і виписали. Автор, все буде добре. Просто треба пережити цей момент
Нічний дожор• 17 апреля 2023
Автор, я тоже родила сына на 36 неделе с весом 2700. Сейчас ему 21 год. Все у вас будет хорошо, и впереди много дней счастливого материнства, все наверстаете.
AndrianaB• 17 апреля 2023
Мій народився на 30 тижні, і інфекція була, і запалення, я 2 місяці чула дитина в важкому стані, була реанімація, потім аспіраційна пневмонія ...Перша доба взагалі штучна вентиляція легень, далі просто з маскою на кисні.... Зараз вже 5 років, сам навчився рахувати, читати, знає всі прапори країн світу, мене вчить,, єдине чим відрізняється від однолітків, це дуже худий і нижче ростом, але такий в мене друг, обожнює подорожувати, постійно просить ну поїхали хоч кудись, мене теж не пускали тоді в реанімацію, але я ходила, стояла ( головне не плакати) і іноді запускали, читала інфо, що мають пускати зараз .... Візьміть дитячу шапочку, чи якусь річ, поносіть на собі, і потім нехай дитинці в кювез поруч поставлять, просіть, що будете приходити на годування
Пэрисхилтонша• 17 апреля 2023
Ответ дляШпондєр
Держите себя в руках не очень помогает.
Сильные чувства невозможно запихнуть куда-то и сделать вид, что их нет.
Помогает их принятие, что да, больно, страшно, тревожно, и это нормально. Нужна поддержка - это тоже нормально.
А дальше уже действовать, можно лежать и плакать, а можно что-то делать, например пытаться сохранить лактацию.
Продаю витрішки• 17 апреля 2023
Автор, мне 30 лет уже! У меня похуже ситуация была при рождении.
Не переживайте, все будет хорошо!
Здоровья малышу! Читайте молитвы.
Пусть Бог бережёт!
фан L.O.S.T.• 17 апреля 2023
Моя племяшка народила теж на 36-му тижні, вага була 1,6 кг. Теж була в реанімації, вага ще падала, бо дитинка багато зригувала. Зараз їй вже 3 рочки, маленька щебетуха.

Вам важко, це зрозуміло, але маєте бути сильною і все витримати заради сина!
Вас випишуть з лікарні і зможете провідувати маленького в реанімації. Туди пускають. Звісно, постійно знаходитись не можна, але зможете приходити хоч на кілька годин, погодувати, погладити, змінити підгузок.
Маєте берегти себе, щоб вас швидше виписали.