Я такая наивная• 17 апреля 2023
Хто худне чи худав - підкажіть, як харчуватися, щоб зійшов саме жир
Хто худне чи худав - підкажіть, якхарчуватися,щоб зійшов саме на животі жир.
Кому вдалося убрати саме жир на животі - питання для тих, что скидав вагу біля 10кілограм або більше.
Дякую
Я такая наивная
• 17 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Вісцеральний жир прибирають виключно харчуванням. Тобто виключенням швидких вуглеводів та інтервальним голодуванням. Я саме так худну, поки про успіхи говорити зарано, бо лише 2 тижні минуло, але джинси вже защібаються вільніше.
цікаво. а як худнете,що за два тижні вже й джинси застібаються краще?
бо я мене шось результату не видно ((((
мегамоСГ• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
бо я мене шось результату не видно ((((
То я ж написала - виключення швидких вуглеводів та інтервалка.
Ну в дзеркалі й мені не видно. Але легкість відчувається, особливо зранку.
Я такая наивная
• 17 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Передивіться раціон свій. Зранку і ввечері білкова їжа. Побільше овочів, зелені. Фрукти в першій половині дня і рахуйте калорії. Є програми які допоможуть в цьому.
Фіз активність і харчування. Це основне. Якщо є кошти і немає протипоказів, то масажи.
які овочі їсти? капуста мені гидка. селдерей теж. буряк тільки та морвка нормальні.
мегамоСГ• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
какие свежие овощи ели? научите их полюбить,они ведь такие противные....))))
Редиску берете, огірок та помідор (чері чи коктельний, бо звичайні зараз без смаку). Нарізаєте слайсами, розкладаєте на тарілці, присипаєте італійськими чи прованськими приправами, зверху подрібнюєте фету чи бринзу та олією оливковою оте все поливаєте. Ще сіль можна додати, якщо сир не солоний. Я таке їла б щодня і відрами, таке воно мені смачне шо німагу ))) і мізер вуглеводів, і нажорісто за рахунок сиру, і пікантно за рахунок приправ
Роза в вазі• 17 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
талия около 80 см. Хочу 70 см. А что из жиров есть?
В яйце в желтке жиры, авокадо, орехи, масло оливковое,льняное,семечки в салаты, сыры,жирная рыба- сельдь, красная , скумбрия
Бесконечность-не предел• 17 апреля 2023
В жопу все диеты. Ем два раза в день, без перекусов. Ем все, но не лошадиные порции
И больше двигаться. Все. Вес уходит.
Ответ дляРоза в вазі
это всё очень калорийное и так не будет дефицита калорий. если жиры есть.
Роза в вазі• 17 апреля 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Будет,если не ведрами есть
Роза в вазі• 17 апреля 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Без жиров убьете свою гормоналку,потом наедите еще больше. Попадете в замкнутый круг. Посыпятся,ногти и волосы.
Почитаю опять Вашу тему потом тут, как похудеть, но уже на 20кг
Ответ дляБуся_Бусинка
На получение энергии из жира (не факт что вообще усвоенного) требуется затратить намного больше чем если бы энергию добывать из углей.
Тч. перебор по калоражу жирами не страшен.