Кукусики• сегодня в 15:15
Бачили опитування від КМЇС?
66% очікують, що через 10 років Україна буде процвітаючою країною-членом ЄС (у грудні 2025 року – 64%).
65% стверджують, що вони готові терпіти війну стільки, скільки буде необхідно (у грудні 2025 року – 62%, у вересні 2025 року – 62%);
При цьому у всіх регіонах більшість – 58-72% – готові терпіти війну стільки, скільки буде необхідно. Зокрема, у м. Київ таких – 72%. Якщо говорити про інші регіони, то на Заході – 66%, у Центрі / Півночі (без м. Київ) – 64%, на Півдні – 64%, на Сході – 58%.
Детальніше -
Коник-стрибунець• сегодня в 16:02
Ответ дляФиктивная
Яка альтернатива, якщо не терпіти? Окупація росією? Віра в те, що росія щось хороше для нас зробить? Подивіться на Донецьк або Луганськ? Вони вже 10 років під рашою, хіба там нормальне життя? У нас теж не солодко, а в них ні води, ні роботи, ні в туалет сходити і це все без обстрілів!
Зрозуміло, що тут контингент на форумі не відображає взагалі дійсність. Але я скажу за себе, що я не готова терпіти стільки скільки треба, але віддавати раші просто так свою країну в руки теж ні.
Як давно Ви на фронті? На передовій?
наКоблучках• сегодня в 16:03
Ответ дляЗастряла
Это все проценты не от населения Украины, а от количества опрошенных. Лично меня ни разу никто не опрашивал. Может там вообще опросили 100 человек
Нарисовали скорее всего как хотели
младокошкина• сегодня в 16:03
Ответ дляФиктивная
Люди, які живуть в Стаханові сидять без світла
Клевотница• сегодня в 16:05
На усіх таких опитуваннях люди говорять неправду, м´яко кажучи. Це перевірено багатьма конфліктами, через декілька місяців після завершення, настрої суспільства сильно змінюються
Фиктивная• сегодня в 16:06
Ответ дляКоник-стрибунець
Як давно Ви на фронті? На передовій?
А право на думку в нас залежить лише від довідки про службу? Я говорю не від імені армії, а як громадянка своєї країни, яка тут живе і бачить наслідки руського міра.Суть моєї позиції від цього не змінюється.
Король дивана• сегодня в 16:06
Ответ дляКоник-стрибунець
Як давно Ви на фронті? На передовій?
Якщо ви за життя під рашкою, чому досі не там?
наКоблучках• сегодня в 16:07
Ответ дляФиктивная
Как же много муссора у вас в голове. Откуда вы эти байки берете?
младокошкина• сегодня в 16:11
Ответ дляКороль дивана
Вони точно не хочуть жити під рашкою. А нинішні нічим не гірше попєрєдніків, а в порівняні з деякими навіть кращі. Нинішні, минувші, майбутні, то наші і ми будемо вирішувати, як нам з ними вправлятися. Особисто я хочу жити в Україні без рашки
Вам подобається це свавілля???
СпайдерВумен• сегодня в 16:14
Ответ дляСільський ансамбль
ви віврите що:
1. питали простий люд?
2. це опитування впринципі було?))
1. питали простий люд?
2. це опитування впринципі було?))
опитування у ВР
Кукусики
• сегодня в 16:14
Ответ дляКороль дивана
Якщо брати моє оточення, то тих, хто розуміє, що таке війна і чому вона досі продовжується і як вони точно не хочуть жити,вірніше під ким, то близько 100% готові терпіти
Там не було запитання чи чекаєте хуйла, аби ваше оточення сказало категоричне ні. Мова про інше.
Застряла• сегодня в 16:21
Ответ длянаКоблучках
Нарисовали скорее всего как хотели
В чем смысл рисовать? Может и опросили 100 человек одного возраста примерно, чтоб получить такой результат.
наКоблучках• сегодня в 16:25
Ответ дляЗастряла
Чтоб показать потом, что люди готовы терпеть дальше
Коник-стрибунець• сегодня в 16:33
Ответ дляКороль дивана
Ви більш нічого розумного не придумали, ніж апелювати про життя в Росіі? Я (як і багато інших українців) просто не хочемо жити у війні. Так і передайте своєму зеленому чуду
Король дивана• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Особисто я не маю ніяких зелених суд, то зі своїми чудами розбирайтеся самі. Це лише заголовок, що не хочете жити у війні. Передумов для завершення війни зі збереженням України від впливу рососії поки навіть не майорить, єдиний шанс завершити наразі, це капітулювати. Наче ж очевидно. Від цього дуже слушне питання стосовно бажання деяких жити під рашкою
Коник-стрибунець• 2 часа назад
Ответ дляКороль дивана
Заголовок це те, що Ви і такі хитрозаді як Ви хочуть воювати чужими руками, життями і благополуччям. Ви вже ж на фронті? Чи не так? На передовій Вам такі геніальні думки , як оце Ви в пості пишете, приходять?
Король дивана• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Мій чоловік загинув,якщо вас це втішить. Але питання відкрите. Якщо ви за закінчення війни, а на разі єдиний варіант це капітуляція і життя під рашкою, то чому ви досі не там?
Гигиенишвили• 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Это значит все готовы воевать дальше и терпеть. Подготавливают народ, что не подпишут
Так а що підписувати? Кацапи навіть тижневого перемир´я не витримали, а ви про щось більше? Такі наївні ще й досі залишилися?
Зам. зав. Анонима• 34 минуты назад
Ответ дляРадуга-дуга
Нафига тогда сколько болтовни о перемирии?