Перед святами обговорювали з чоловіком куди підемо і кого запросити. Будуть мої батьки і брат з жінкою. Так як його батьки за кордоном, і в принципі не живуть разом то їх і не планували. Сестра чоловіка то окрема історія. Нікуди не ходить особливо ніяких свят нічо такого дуже скромно. І я сказала що вона дика, людей боїться. Ні до себе не кличе і сама нікуди. І чоловік сказав що я дуже погана людина, як я так говорю. Таких людей як я треба оминати....
Charming person• 17 апреля 2023
Муж конечно перегнул. Но и вы перегнули, почему она сразу дикая, может человек интроверт и не любит все эти посиделки и походы по гостям! Короче вы с мужем друг друга стоите.
Колючая Роза• 17 апреля 2023
ви хіба не знаєте хто такі інтроверти??
ото ви дика, наче з лісу. Приємно автор?
Ksenia-e9d7• 17 апреля 2023
Может она просто вас с мужем видеть не хочет?)) У меня есть пара таких родственников, от которых я тоже морожусь
Moon shine• 17 апреля 2023
то лиш ви ззиваєте весь кагал..я нікого не кличу,не стою на кухні і не шпандьорю ’угощєнія’. а відпочиваємо усією родиною без цього колгоспу. я теж не люблю ці колхози з братами,сестрами,чужими дітьми,свекрами..балаган і дурдом. краще відпочити в своє задоволення. і сама не йду ,і до себе не кличу. зато прекрасно провели час в боулінгу,а не на кухні з кагалом і принеси_подай.
в мене вихідний. чому я маю витратити його увесь на жрачку і сидіння за столом? на поїдання всього що наготовили напередодні? навіщо?. поїли за 30 -40 хв і пішли отримувати задоволення в культурних місцях- кіно,боулінг,більярд,парк,де завгодно....а не сидіти топтати ті всі паски/холодці доки не луснеш і увесь день коту під хвіст
сестру підтримую. навіщо ви їй здалися з тою жрачкою??
Probel Tochka• 17 апреля 2023
Ответ дляЦиганка
Для мене дивина, жити з братом в одному місті і не бачитись. За хресну маму її кликали, ні ні. То хіба не дич
Нет, не ’дыч’.
Unmistakable• 17 апреля 2023
Автор, добрий ранок, є такі люди, інтроверти, і це нормально, не запрошувати нікого і не ходити нікуди. От така людина. Вона нікому не заважає і мабуть не така пліткарка як ви. Ваш чоловік ще м`яко сказав.
Unmistakable• 17 апреля 2023
Ответ дляЦиганка
Що у вас за мова така?
Суржик?
Ответ дляMoon shine
100%
Unmistakable• 17 апреля 2023
Ответ дляЦиганка
Хресна мама це суржик?))
У нас кажуть хрещена мати. Хресна зустрічаю вперше.