Голена блондинка• 17 апреля 2023
Свекруха попросида подарувати їй на ДН такі парфуми як у мене
А це Молекула есцентрик 02
Каже, що за мною пахла вся її квартира. Хоче такі, щоб ми на ДН подарували. Це через 10 днів.
Але ж вони дорогі)
Я її Еклатом побризгала і кажу «може такі?»
Каже «нє, ті краще були»
Вона не знає ціну парфумів, певно думає грн 500 ))
Що робити, дівчата)
Їй 73 роки, якщо це важливо.
Не працює, ходить лише на базар і все
Що їй до 1000 подарувати?
Але ж вони дорогі)
Каже «нє, ті краще були»
Що робити, дівчата)
Їй 73 роки, якщо це важливо.
Не працює, ходить лише на базар і все
Що їй до 1000 подарувати?
Брехушечка• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Взагалі нікому, подивлюсь а ставлення до себе, можливо кошти на будинок пристарілих потрібні будуть. А так якщо розійдуться - онуків не лишу) все буде чесно в мене. А у невістки свої батьки є, нехай їй теж куплять і подарують, мені з неба не впало...
Ну так у невестки свои родители есть, вот им и будет дарить. Вы причем? со своими столовым серебром, нафиг ей впали? Достаточно уважительного отношения и подарков на свое усмотрение
IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Ага, аж все квартиры со столовым серебром невестке отпишет (нет), составит так документы, что если что хрен той невестке и ребенку достанется. Но при трушенная мамка ждет от невестки дорогих подарков. Логично, ага
Я так ,дура,15 лет подарки выбирала и свекровь была в восторге.И дело не в серебре и дарственных.
Кундалина• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Чесно і мені не дарує за 3000 парфуми. У мене все у відливантах. Є люкс довоєнний у флаконах, ніша лише відливантики
Де купуєте відливанти? Два рази азяла на Кремчику Монталь, а аін не стійкий. Зовсім.
Ms. Анонимная• 17 апреля 2023
Ответ дляКров з молоком
Але ж на день народження можна отримати саме забаганку.
А от кастрюлю просто матері купити серед року можна.
Це дивлячись на бюджет їхньої сім´ї та забезпеченість свекрові всім необхідним. Деякі забаганки занадто дорогі.
Брехушечка• 17 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Та понятно, что дело не в дарственных. Но так размахивать тут квартирами и вилками, планировать устраивать проверку чеком подарка. Зачем к чему? И тут же - нееее квартирки на старость нужны. Да ради бога, к чему тогда этот выпендреж?
Ms. Анонимная• 17 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Тепер і молекулу не шкода повинно бути .)
А якщо серйозно, то купила свекруня за 500 грн і ділу кінець. Це не найнеобхідніша річ. Тим паче під час війни і в такому віці . І син не мільйонер.
Якщоб автор могла б купити їй 2 мл як і собі просто так то і нормально. Але це не подарунок на день народження.
IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Так это необязательно подделка.С моей кожи быстро слетают многие оригиналы
IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
И ребенку 6 лет,а она распланировала его образование и жизнь
ЗновЗдоров• 17 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Я вже зрозуміла, що буду до сина звертатись. Та жінка просто думає, що невістка донеї гарно ставиться, як дочка, але це не так! Жінка сьогодні одна, завтра інша, а батьки це на завжди
ЗновЗдоров• 17 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Так так звісно, зовсім непотрібне, але якщо подарувати чужим людям, думаю у захваті не буде :)
Кундалина• 17 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Перший раз брала оригінал в тревел варіанті. Стійкість чудова була. А зараз, я навіть не відчуваю майже їх.
ЗновЗдоров• 17 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Ви помиляєтесь :) але я тут на прикладі побачила вже як буду діяти, сподіваюсь все гаразд буде. Зараз особливий час для планування, все відбувається ’як заплановано’.
Контрольница• 17 апреля 2023
Если она хочет именно чтобы шлейф был то лучше не паль а небольшую миниатюру подарить, подделка же выветрится в секунде
Брехушечка• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
На квартирки заработали? - да. Молодцы (без сарказма). Ни в чем не нуждаетесь, значит способны просто радоваться вниманию сына и невестки и тем подаркам, которые они выберут сами. Хотите страдать жлобством, тогда озвучивайте сыне - подарки только с большим чеком, зато честно. А то и отношения как мама-дочка хотите и проверки устраивать. Ни одна невестка вам не подойдет, ребенку только 6 лет, но свекруха-стайл уже включилась
БоХатая• 17 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Мій Лібре.
30 мл флакончик.
Нормальна така ’мініатюра’
30 мл флакончик.
Нормальна така ’мініатюра’
Це не повноцінна версія. Ви б ще запропонували пробник подарувати.
БоХатая• 17 апреля 2023
Ответ дляиз желе я
’Мініатюра’ - це флакончик від 4 до 15 мл, частіше - усереднені 5 мл. До чого тут 30 мл?
20мл не далеко відійшов від 15.
Майже те саме.
І найголовніше, що бабуся не зрозуміє вартість подарунку, а просто подумає, що зажали ще 100грн на нормальний флакон
Майже те саме.
Ms. Анонимная• 17 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Думаю купить дочь в Єві і добавити грошима. Буде краще.)
Мне кажется что лучше не покупать совсем. Сказать что духи дорогие.
БоХатая• 17 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Неправда.
Ви вже не знаєте як викрутитися, щоб доказати ’свою правоту’
Викручується тільки ви)
Але ж не виходить, і єдине, що вам лишається- перейти на особистості)
Якось не дуже гарно зі сторони дорослої жінки
ЛюблюДевчонок• 17 апреля 2023
Є парфуми на розпив. Можно купити оригінал, але в меньшій кількості, якщо ви розраховуєте на 500 грн, то й замовте на 500 по мл.
Чарочка діда• 17 апреля 2023
Ответ дляБоХатая
Викручується тільки ви)
Да да))
Тріль!• 17 апреля 2023
Эти что ли? Тю, за 100 мл норм цена. Купите, не жлобитесь. Вы же себя их можете позволить, значит и ей сможете. Я думала они стоят 33 тыс, те что в красной коробке
Чарочка діда• 17 апреля 2023
Ответ дляБоХатая
А повноцінна скільки? 50 ні? 75 ні? То і 100 не повноцінна, бо максимально 120 буває
Атятя_тётя• 17 апреля 2023
Ответ дляТріль!
собі автор 2мл взяла
IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Звезды так встали?)
БоХатая• 17 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Хоча б 50мл.
Тим паче, це День Народження.
А дарувати літній людині тільки 20мл і на цьому подарунки закінчились - це образливо.
Тим паче, це День Народження.
мимАпроходила• 17 апреля 2023
Ответ дляБоХатая
30 мл це нормальний флакон парфумів.
Особливо для тих, хто не планує користуватися ними до кінця життя.
В мене є парфуми 75 мл, подарунок, я їх 3 роки вже використовую. Вже набридли, але ще не закінчились