ЖующаЯКонфету• 18 апреля 2023

Нерівномірний колір обличчя - чим спасатись???

Не розацеа,(може легкий купероз) - і дуже чутлива шкіра, особливо на холод - стає дуже нерівномірного кольору - від неоднорідно червоного до якогось плямистого..
І так весь час...Які засоби порадите щоб хоч трішки віирівняти тон(бажано з анти-ейдж ефектом)?
кураГАЛЯ• 18 апреля 2023
Лікар, косметолог? Не?
Зараз вам порадять крем, а ви від нього станете чи ряба чи в капочку.
Будете дякувати Капусту Машу?
Автор вибачте але звертатися треба до спеціаліста

Щаслива Я• 18 апреля 2023
Якщо дуже чутлива шкіра, то тільки до дерматолога. З косметики можна щось взяти маскуюче, з зеленим підтоном, але це не виправить, а тільки сховає трішки.
Міряю від одиниці• 18 апреля 2023
Кушон миша,только хватает его на месяц.и еще порекомендую термальную воду авен
Меряю от 0• 18 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
а где Мишу берете? можно полное название?
Меряю от 0• 18 апреля 2023
тоже мучусь, еще с Универа и школы помню - иду: ноябрь и зимой, все красавицы, а у меня нос и кожа как Буряк становятся, особенно если мороз или ветер (((( да и щас не лучше
Міряю від одиниці• 18 апреля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Брала в шик и блеске.но поищите сменный блок,в нем пластиковая закрывающаяся крышкой тара,просто без зеркальца и спонжа,так в полцены будет
Міряю від одиниці• 18 апреля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Еще помогает синяк офф (без тонирующего),и крем с пиявкой с атб,но такое не рекомендую,все таки не для этого предназначенно,а просто лично мне помогает
автор ЖующаЯКонфету • 18 апреля 2023
Ответ дляМеряю от 0
як я Вас розумію....(
Сусановна• 18 апреля 2023
Купероз може бути як самостійна зміною шкіри так і бути одним із симптомів розаціі на ранній стадії. Кому можливо потрібно працювати на випередження. Я говорю про догляд за шкірою , не про декоративну косметику . Потрібно щоб було не агресивне очищення шкіри (якщо не має папуло-пустульозної форми) , використовувати делікатні очисники без гліколевої та саліцилової кислоти, які мають пом’якшуючи компоненти та делікатні ПАР. Потрібне іще відновлення мікробіому та бар’єру шкіри ( у складі косметики мають бути центела , азулен, кераміди , лакто та біфідобактерії…)Зволоження шкіри , креми емоліенти , ламелярної емульсії . Обов’язковий СПФ цілий рік . Я в таких випадках я іще додаю (сама страждаю таким) актив у вигляді азелаїнової кислоти .

автор ЖующаЯКонфету • 18 апреля 2023
Ответ дляСусановна
Дякую)
Підкажіть, якщо є такий досвід, такі засоби з корейської косметики будь- ласка
Меряю от 0• 18 апреля 2023
Автор, у меня сейчас крем с спф Еуцерин анти-реднесс,
И еще вспомнила такую немецкую марку проф.косметики для купероза - раньше в 2000е ее хвалили - dr.shpiller

https://www.beautyfashionshop.de/marken/dr-spiller...

Можете посмотреть в аптечной еще какие линейка от купероза есть, ночные крема, сыворотки, но думаю все до 1го места
Сусановна• 19 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дякую)
Є. Але все залежить від бюджету . Азелаїнка в мене іспанського бренду . Спф корейський .
Очищення можна взяти від atopalm , Pyunkang yul , Medik 8 , Jelly Joker , Q+A- тут бренди не тільки корейські
Зволоження і відновлення бар’єру -needly , cu dr.solution, atopalm , purito
Спф - purito (вологий і матовий фініш) , Dalba(вологий фініш), dr. Ceuracle % зелений - натуральний фініш , блакитний - зволожуючий , вологий фініш , round Lab .
Активи - можна віт С але не в кислій формі ascorbic acid , азелаінка - geek& gorgeous , Paula’s choice, theramid
Багато є продуктів . Зверніться до дівчат що продають корейську космацевтику , опишіть проблему , вони допоможуть . Вони повинні добре знати свої продукти.
Сусановна• 19 апреля 2023
Ответ дляМеряю от 0

Скажите пожалуйста как ваммэта серия от Еуцерин . Я покупала набором , дневной с спф и ночной . Почему то на дневной были высыпания , отдала маме - ей ок . Ночной оставила себе , пользуюсь .
автор ЖующаЯКонфету • 19 апреля 2023
Ответ дляСусановна
Дякую Вам)
Меряю от 0• 19 апреля 2023
Ответ дляСусановна
кожа начинает блестеть после нанесения через полчаса где-то, идеальным не могу назвать,
вот еще Кларанс заказала от красноты, но он вроде без спф,
дождусь , напишу потом,
думаю все же ночные посмотреть гедонизмы-то в профе еще
Меряю от 0• 19 апреля 2023
гедонизмы - это ночные))
Сусановна• 19 апреля 2023
Ответ дляМеряю от 0
дождусь , напишу потом,
Я люблю блестеть . Больше нравится влажный финиш, не так мимические морщины видно . Да и кожа у меня сухая.