Ширли-Мырли• 18 апреля 2023

Декларация с семейным из частной клиники. Плюсы, минусы?

Доброго всем дня. Вопрос к тем, у кого заключена декларация с семейным из частной клиники. Есть ли различия с гос поликлиникой? Они могут направлять на бесплатные анализы в гос. поликлинику и так далее? После скандала с моей семейной рассматриваю варианты. Вижу, что всегда есть свободные часы приема, но является ли это плюсом?
БершкомангоЗар• 18 апреля 2023
У мене декларація з сімейним з приватної бо на момент, коли вона знадобилася, місць у державній не було. Не жалкую абсолютно. Прийом вчасно і по запису, сервіс у клініці відповідний. Є частина обстежень та аналізів, що робиться безкоштовно (за них клініці сплачує держава), прийом сімейного також безкоштовний. Жодних черг, натовпів, старих хамовитих бабць у реєстратурі і оце все

Смячиком• 18 апреля 2023
Сдавать анализы можно где угодно, если есть направление. Можете на учете в часной быть , а сдавать в гос.
Гарачий Чокалад• 18 апреля 2023
Главное чтобы врач хороший. А где - не важно
Красота неземная• 18 апреля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Направлення до держ.спеціалістів у такого сімейника безкоштовні? За що взагалі приходиться доплачувати?
Сиреневенькая• 18 апреля 2023
Ответ дляСмячиком
А как они с гос. попадут в частную, ответы анализов? Что то я сомневаюсь что бы гос. брала пациентов с частной клиники. Обычно говорят, ответы анализов у вашего врача будет.
БершкомангоЗар• 18 апреля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Я поки не доплачувала ні за що жодного разу у клініці.
Щоправда, про направлення краще спитати у інших, бо мої лікарі у приватних приймають, до яких ходжу регулярно, а в державній тільки операцію робила.
Смячиком• 18 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Сейчас речь об учете в часной , а сдаче анализов в гос., а не наоборот.
автор Ширли-Мырли • 18 апреля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Так отож)) Вначале чуть не затоптала толпа хворых бабулек на входе в поликлинику, а потом обгавкала семейная. Сил моих моральных на это не хватит.
Сиреневенькая• 18 апреля 2023
Ответ дляСмячиком
Ну так учёт это не просто слова, правильно? Если вы идете в больницу к врачу, то не поговорить же) а потом частники дают направление в своей же частной и сдавать анализы. Так вот они платные или нет?

Нічого вдягти• 18 апреля 2023
Декларація в приватній клініці. Ходила на вузьких спеціалістів в державну по направленню безкоштовно. В приватній у мене знижка до вузьких, якщо декларація з ними заключена...
Направлення на аналізи не брала
Цілком задоволена, що нема черг, можна попасти день в день. Лікар працює по 6 годин на день
БершкомангоЗар• 18 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Якщо це стандартні обстеження, що вже сплачені МОЗ, то нікуди і ходити не треба. У клініках є маніпуляційні кабінети і ті самі аналізи у вас візьмуть на місці, і ЕКГ знімуть теж тут. Де саме вони аналіз роблять - чи у себе також чи відвозять до лабораторії, пацієнта, в принципі, не стосується. Результати отримує клініка і ваш лікар. Якщо це аналізи не перкдбачені пакетом, за який МОЗ сплачує, то ви за них сплачуватимете хоч в приватній, хоч в державній, хоч в сторонній лабораторії. Або державна лікарня вас надішле до лабораторії, бо у них такого нема і «не положено»
Смячиком• 18 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Направление дают не в клинику, а по коду анализа или названию.
Я сдавала по направлению в гос - пришел результат на e mail. Или прийдете и заберете сами.
Особо, я так понимаю, никого не интересует , где Вы сдадите анализ. Ну попасть на бесплатный можете не зависимо от того откуда направление. Главное попасть)
Icosmo• 18 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Вони дають направлення через хелсі, а де здавати ви вже самостійно вирішуєте
автор Ширли-Мырли • 18 апреля 2023
Всем спасибо огромное!
Бабулька• 18 апреля 2023
З педіатром декларація в приватній клініці. Прийом безкоштовно, базові аналізи теж безкоштовно в тій же клініці, направлення до спеціалістів, рецепти на ліки, довідки теж все є.