Н@Диете• 18 апреля 2023

Стільчик і столик для малюка 1,1 рік

Обираю стільчик і столик, знаю що гарний був Ікея, але зараз з доставкою проблема. Ще розглядаю ТМ Долоньки і Popper чи що порадите?
Стрекоза любви• 18 апреля 2023
В мене Тега Бейбі. Купувала бу на Олх. Близько 2-х тисяч. Перевага - дуже міцний пластик, кришка на столику знімається, там ще відсік.
Швабристка• 18 апреля 2023
В мене в доньки був ікеа рожевий комплект, дуже гарний і якісний, на балконі вже розібраний, один мінус місце займає викинути шкода
Танцепесенная• 18 апреля 2023
ikea mammut найкращі
А Я Самая Самая• 18 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
И у нас точно такой же. Отличный!
Ольга-935a• 18 апреля 2023
Ответ дляШвабристка
а можна фото будь ласка? якщо захочете продати.
Швабристка• 18 апреля 2023
Ответ дляОльга-935a
я вам скину в приватні завтра
Виниловая пластинка• 18 апреля 2023
Ответ дляТанцепесенная
ikea mammut найкращі
Підтримую) в нас такий тільки білий