Зубачистка• 18 апреля 2023
Роблю такі прикраси, як вам?
Це більше для підлітків звісно. Бачу дівчата 16-18 років носять чокери. Як вам? Це натуральні річкові перлини. Ващі дівчата носили б?
Крошка Енот• 18 апреля 2023
Автор, ви не там запитали.
Гарні у вас прикраси, на них є свій покупець, але не тут це точно.
КараПузовна• 18 апреля 2023
Перлини цікаві, якщо не пластик. А вставки звірушки не подобаються, навіть якщо і підлітку.
Грушки-яблочки• 18 апреля 2023
Ответ для66сезон666серия
Погугліть ’гердан’, ’криза’, ’силянка’.
Ось таке куплять і у нас і закордоном.
Правда, я теж шукаю таке. А ще різноманітні патріотичні прикраси.
Баба на горошині• 18 апреля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Изделия из бусин, жемчуга, барочного жемчуга, чешских бусин, бисера сейчас актуальны. Но надо нечто иное чем у автора
Мне например нравится вот такого плана что то.
Гарно! Зелене я б носила)
Цирк на дроті• 18 апреля 2023
А для чого там фігурки качеки і медведика? Якщо забрати ті фігурки то я б носила таке. Но з фігурками ніби дитяче(
Нехай щастить• 18 апреля 2023
Авторе.,у вас дуже милі прикраси,на них знайдеться покупець..Різним людям подобається різне
Не заздріть тьоті• 18 апреля 2023
Ответ дляКукусики
Отаке робіть, хоч користь буде
Неее
Это отстойное уже
Додекаэдр• 18 апреля 2023
Я нещодавно чула, що на весілля купують гарні рушники із вишивкою ’біле на білому’. Також популярні білі вишиванки. Спробуйте зробити під такий наряд більш масивні прикраси. Теж білий колір, гра тільки із фактурою та відтінками. Ще можна додати намистини із сатинового скла, кришталеві кульки тощо. На барахолках можна знайти багато цікавого матеріалу для роботи, наприклад, вінтажні чеські прикраси.
КараПузовна• 18 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
Нет. Подросток носит такое.
Потрібно було ще ниточку додати, щоб біла канва не світилася, а так ідея хороша.
Морожена_курка• 18 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
Хоть игрушки уберите, может цветы вместо игрушек...
Та хоть сердечки, цветочки в патриотических цветах, уже будет лучше и сейчас модно
зверушки сильно простят
ША! я прийшла!• 18 апреля 2023
мне не нравятся звери, а если точнее, как они нанизаны. уж лучше бы была подвеска-мишка, чем пронзенный насквозь мишка
ksunuyabelaya• 18 апреля 2023
Автор классные
Мне нравится
Я бы только еще из висюлек добавила типа яичницу (в монпансье видела)
Или висюльку гамбургер фигурку,хот дог
Короче не избитое и креативное
Не привычное для людей
Мне нравится
Или висюльку гамбургер фигурку,хот дог
Короче не избитое и креативное
Не привычное для людей
ША! я прийшла!• 18 апреля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Силянки гуцульские посмотрите. Это идея вам
их же никто не носит и не покупает.. занимаюсь бисером 10 лет, воротники вообще не берут
Зубачистка
• 18 апреля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Автор классные
Мне нравится
Или висюльку гамбургер фигурку,хот дог
Короче не избитое и креативное
Не привычное для людей
Мне нравится
Или висюльку гамбургер фигурку,хот дог
Короче не избитое и креативное
Не привычное для людей
Дякую. Яічниця є в планах, тільки вчора глянула). Ці всі звірята вони скляні
Поліцейський патруль• 18 апреля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Знайома плете силянки, нормально купують, постійно відмічає свої роботи. Я не уявляла, хто це носитиме, а ні - беруть ))
Однозначно• 18 апреля 2023
Ответ для66сезон666серия
Таке ні, такого і гарнішого на алі повно задешево.
Робіть українські прикраси.
на Али море вещей с украинской тематикой.
от вышиванок до браслетиков.
З горіха зерня• 18 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
Нет. Подросток носит такое.
Ну моя сказала що таке не носила б
Всі різні.
Укр_жіночка• 18 апреля 2023
Без висюлек,мишек,а с аккуратной застежкой/или кожанными вставками и взрослые бы носили.у меня самой есть пару пар бус с речного жемчуга,ношу летом
Добривечир• 18 апреля 2023
На мой вкус такой речной жемчуг совсем не сочетается со зверятами, он самодостаточный, его не нужно ничем отягощать. Для девчонок, выбирающих такие фигурки-подвески больше подошли бы другие материалы - металл, бисер, стекло, каучук