Дівчата, в кого чоловіки офіцери запасу мобілізовані ( військова кафедра інститута), скільки навчали та куди відправили?
Чоловіку прийшла повістка, з дня на день заберуть, 2 дітей. Каже, що він не бойовий офіцер, щоб я не хвилювалась, то його спеціальність логіст , то ремонт машин....
Поділіться , будь ласка, вашим досвідом.
martunyk_o• 18 апреля 2023
Логісти доправляють транспорт на передову;) Нічого страшного, спершу навчання
KaterionOK• 18 апреля 2023
Спочатку приходить повістка для уточнення даних, а вже потім вирішують, чи будуть забирати, чи потрібна ця військова спеціальність. Ваш чоловік вже був у військкоматі і його точно забирають?
Із моїх знайомих, кого забрали - було навчання декілька тижнів в Київській області
Ответ дляKaterionOK
Вже точно, його на початку війни призвали до особого розпорядження, тепер точно забирають, знов комісія, тест, співбесіда...
KaterionOK• 18 апреля 2023
Ответ дляОльга_одежда
Тримайтеся.
Leeloo_aloha• 18 апреля 2023
Ответ дляdemra
Послужит вернется !
А уже вертаються? Відпустили когось здорового, без поранень?
Ответ дляLilittt07
Автор , надеюсь вы прочитали .
Не переживайте , сейчас не меньше 3 мес учения
Дякую!
ksusha1155• 18 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Так, в мене знайомі вчора приїхали.
Ответ дляLeeloo_aloha
Обіцяють 1,5 роки і відпустити і на 5 років забути, але то обіцяють ( а закону ще наче нема).
Але то потрібна достатня кількість бажаючих служити.
MananaPryadko• 18 апреля 2023
У меня кум 2 недели учебки , но он без военной кафедры , и забрали на кухню поваром
LIANA171185• 18 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
Автор , надеюсь вы прочитали .
Не всегда.Брат мужа месяц учился,потом был в штабе с месяц(работал,не учился),а сейчас опять на учебу отправили.
А у соседки мужа недели 2 отучили,и туда отправили.
Ответ дляLilittt07
Автор , надеюсь вы прочитали .
Не смешите мои тапки(
Только сегодня встречалась с близкой подругой, у которой забрали мужа, который не служил, те было военной кафедры(
5 дней обучали как пользоваться автоматом и отправили в.... короче, 27 км от Бахмута
И это чистая правда, я в шоке
Ответ дляKaterionOK
Всього навсього декілька тижнів?
І що за такий час можна навчити?
Ответ дляpeterman
Не смешите мои тапки(
И это чистая правда, я в шоке
Так вроде не имеют права(
Ответ дляkournosik
Так вроде не имеют права(
Я не сильна в нынешних законах,честно(
Но это вот прямо живой пример буквально(
Месяц назад еще с ними встречались, они мне помогали там в некоторых делах и следом вот так его загребли...
Но он,конечно, на позитиве,молодец)
Но мы-то понимаем, что какой из него воин, реально
А,и еще: зарплата 17 тысяч полагается,но ее еще не было(
Мы выслали посылку на НП такую,чтобы и другим пацанам хватило как-то дотянуть с питанием до получки(
Капец как все это несправедливо(
И да, еще: все обмундирование за свой счет( Жена залезла в кредитку,т.к. нереально все это купить вот так вот сразу(
Но он,конечно, на позитиве,молодец)
Капец как все это несправедливо(
Ответ дляJulieta78
Небоевые офицеры запаса очень быстро становятся боевыми.
Цього я дуже боюсь.