Кумася• 18 апреля 2023
Де ваші підлітки купують собі одяг?
Може хто готовий показати щось цікаве із гардеробу?
ЗавЛабСнаб• 19 апреля 2023
Ответ дляIncol
А де купували футболки? середня дуже сподобалася. У нас подружка велика поціновувачка чорного, купила б на подарунок. І лофери класні, я б собі такі купили, теж запитаю, з якого сайту замовляли.
Среднюю футболку покупала в местном супермаркете пару лет назад. А другую, заказывала в интернет-магазине, это индивидуальная печать. Не масс-макет.
Лоферы покупала в Интертопе.