Намазюкана нішою• 18 апреля 2023
Свекровь лезет везде и хочет все контролировать
Накипело. Помощи ноль. Хочет все решать в моей семье. Следит за моими тратами, наследством, покупками. Я реально даже вздохнуть не могу без ее ЦУ. Говорю, у вас так много времени - возьмите детей на денёк - не хочет. Куча причин. А у меня на хвосте нон стоп, командовать. Я перепробовала уже все варианты. Как можно решить данный вопрос? Мы живём отдельно естественно. Возраст уже 35+ и такое...
Оцененная• 18 апреля 2023
Поясніть яким чином вона вас контролює, якщо ви живете окремо? Як? Тим більше ваші трати, покупки?
Протру пилюку• 18 апреля 2023
Не давати повода для обговорення. Чому вона питає про лікаря для вас і логопеда для дітей? Значить щось сказали. Якщо чоловік сказав, то хай і далі продовжує, ви, якщо вам трубку дадуть, кажіть вперше чую про лікаря, я такого не говорила. Хай чоловік повигрібає, потім в два рази менше маму у справи вводити буде, бо йому ж і пояснювати.
Простоваля• 18 апреля 2023
Ответ дляОцененная
Ви цього не зрозумієте, якщо не зустрінете таких людей. Вона, мабуть як у мене свекруха, випитує все у мого чоловіка, обговорює з ним, висловлюючи своє бачення, ставлення до ситуації. А такі чоловіки, які обговорюють все зі своїми матусями, дуже піддаються впливу і залежності від їхньої думки
Тобто вона, живучи окрема, тримає контроль і обізнана у всіх подіях, що відбуваються.
Простоваля• 18 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ви просто не знаєте таких чоловіків, вони залежні від своїх матусь
Щедрик• 18 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Я не сообщаю. Это делает ее сын, и мой муж
Ну скажите ему спасибо.
Я так понимаю, Вы не с мужем не можете разобраться, ни со свекровью выставить границ.
Щедрик• 18 апреля 2023
Ответ дляЗвоночек
Пипец, а позы для кекса она тоже вам советует, что б сыначке удобней было? прасцыце...
Ну если сыначка попросит, то ей прижется.
Простоваля• 18 апреля 2023
Ответ дляЩедрик
Ну скажите ему спасибо.
Ви праві, тут найбільша проблема в чолівікові, який не розуміє, що порушує особистий простір дружини своїми докладами про справи
Не любовница• 18 апреля 2023
Я розумію вас.
Ситуація схожа. Живемо окремо, мені 35+, дитину брати не дуже хоче.
Телефонує, випитує все, приходить коли хоче. Скрізь суне носа і дає поради.
Але у нас так, бо наша самотня людина. На пенсії, хоббі та друзів особливих немає. Їй скучно. Може і у вас так
Примарочка• 18 апреля 2023
Сепаруватись від неї максимально, який ще вихід. У мене теж скрізь лізе. Чоловік обмовився, що раніше йде з роботи, бо мені треба по своїм справам. Одразу дзвонить, куди ходила, що робила, що купила і т.д. Відморожуюсь як можу і аодробиць не видаю
Не любовница• 18 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ні, вона дзвонить. І як заїдимо передати щось - то диктує. Синові дзвонить двічі на день. Та то їх справи. Вона мене хоче контролювати повністю. Я проти і так їй і кажу. Вона все одно гне своє
У неї по-любасу немає свого цікавого життя. Розважається так.
Нічого не пораджу, бо у нас те ж саме. Точка в точку!
Не любовница• 18 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
У вас в телефоне есть черный список? Вот и ее туда. Зашли в гости - все вопросы к своему сыну ! Не понимает, начните ее учить как пылюку вытирать и курицу выбирать!
Ну, що ви пишите людині?
Маму чоловіка в чорний список. Толкове щось придумайте.
Оцененная• 18 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
В мене така сама лярва. 7 років я терпіла і мовчала бо то мамо, поки моє терпіння не лусноло так, що маму на х&й по сей день, а чоловік проживши окремо 4 роки зрозумів, що то за кур..а і теж став думати головою, а не тим чим до цього. Я так жалію, що стільки терпіла.
Протру пилюку• 18 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
Знаю. Мій такий був. Хоч і не мамин синок, але базікало ще те. Я швидко придумала. Так і казала: вперше чую, він напридумував, хай і далі бреше, розбирайтесь без мене, до побачення. Чоловік намагався залучати мене продовжувати, щоб я пояснювала та розповідала, що він там спочатку говорив, та я сказала, що в такі ігри не грала і грати не буду. І повірте, йому швидко ці доклади набридли, бо розумів, що його будуть допитувати, а не мене, бо до мене з цим не підкотиш.
Не любовница• 18 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Син все говорить. Контролює навіть чи записалась я до лікаря, повела дітей до логопеда та ін. Просто все. Я втомилась, чесно. Ну не так що капець, буває і гірше, але бісить дуже.
Тільки чоловіку капайте. Типу живи своєю сім´єю.
Ви віруючі люди? - якщо віруючі, що в Біблії пишуть, що треба відколотись від батьків і будувати свою родину.
Капайте йому щодня.
Мона Лиза• 18 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
Справа тільки у Вас автор, тільки у Вас
В муже автора. Его мать, он пусть разбирается. Если автор сделает скандал чужой маме, останется виноватой и плохой, и мама будет жалеться сына она хамка. Тут проблемы с границами у вашего мужа.
Перша леді колгоспу• 18 апреля 2023
Ответ дляНеместная Я
а Ваша мама що? як часто діток бере?
Причому тут мама автора? Питання було зовсім інакшим
Не любовница• 18 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
В точку!
Я і автор, бачу, не одні такі)))
Плакулька• 18 апреля 2023
Интересно тут читать. Всегда невестки - золото.
А свекрови - Тираны, которые все контролируют и вздохнуть не дают.
Только лет через 20 куда деваются эти милые невестки и откуда берутся эти приливные свекрови?
Которые вместо суют нос, нравоучают ещё и трусы свои в стирку подкинуть норовят.
Не любовница• 18 апреля 2023
Ответ дляПлакулька
Свекруха зайшла.
Здрастє, мамо
(але ви зараз скажете, що ви невістка).
Здрастє, мамо
(але ви зараз скажете, що ви невістка).
Простоваля• 18 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Вашому швидко набридло, а мій вже 15 років докладає. І з кожним роком все гірше і гірше. Стільки вже сварилася, але мені здається вже, що там в обох «діагноз». І лікується тільки розлученням.
В останні роки, вже боїться мені говорити щось. Як питаю «звідки свекруха дізналася? Каже, що нічого їй не казав, сама здогадалася»
Просто красавица• 18 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
зачем Вы с ней говорите? не берите трубку
Просто красавица• 18 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
так не бывает
Мона Лиза• 18 апреля 2023
Вот все кто пишут проблема в авторе. Сколько достойно не отбивай эти атаки и избегай их, а если человек целенаправленно налазит на голову, то эту превращается в целую проблему и жить так невозможно.
Проблема только в том что автор не увидела эту созависимость мама-сын изначально, и не сбежала.
PANTERA_KET• 18 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
Ну, що ви пишите людині?
Я хамка. И мне уже не звонят. И стало легче))
Просто красавица• 18 апреля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
ну так пусть там и колбасятся, Вам-то что?
Ашотакоя• 18 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Черный список - это отличный вариант. Есть такая приставучая родственница. Не мама и не свекровь, не пожилая, но почемуто
однажды решила, что ее забота - ежедневно лезть ко мне с ненужными советами и бестактными вопросами. Теперь при редких встречах удивляется, какой у меня глючный телефон, что не может принимать ее звонки.
Плакулька• 18 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
Свекруха зайшла.
Здрастє, мамо
(але ви зараз скажете, що ви невістка).
Здрастє, мамо
(але ви зараз скажете, що ви невістка).
Я потенциальная свекровь.
Моим сыновьям 5 и 8 лет:)
Но лично я со своей свекровью дружу. Или мне так повезло, что сына хорошего воспитала, нос не суёт, с детьми помогает.
Моим сыновьям 5 и 8 лет:)