Ловлю капці• 19 апреля 2023
Скільки вам коштував ремонт в новобудові?
Особливо цікавить хто робив нещодавно. Але і за більш старі данні буду вдячна.
Цікавить приблизна сума і площа, хочу розуміти хоч приблизно на що розраховувати
Плануємо робити в новобудові
Деякі дизайнери кажуть, що за 500 за метр можна норм зробити з меблями і декором, а інші говорять, що 1100-1200 за метр, інакше навіть не починайте
Така різниця... Не знаю що і думати. Розумію, що у всіх по різному - хтось купить кухню за 10 тисяч євро, а хтось за 20 тисяч гривень, але всеодно цікаво в середньому досвід дізнатись
Плануємо робити в новобудові
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляМолчалка
20 тис дол 65 кв ремонт, техніка, деякі меблі
Дякую! Це з кухнею і шафами? В якому році робили, якщо не секрет?
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
45 кв
16 тисяч приблизно, якраз закінчую
О, взагалі класна ціна, дякую
Це вже з меблями і технікою?
Молчалка• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Так. В цьому
Лика-прилипка• 19 апреля 2023
Автор, в мене 13 квартио і у всіх я робила ремонт. Старий фонд завжди дорожче новобуду. 500$ за метр це ціна нормального ремонту, не знаю що там вам дизайнери на 1200$ збираються натулити.
Точніше не не знаю, а уявляю.
І знову ж таки. Залежить що вам потрібно і від чого відштовхуєтесь
Точніше не не знаю, а уявляю.
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляМолчалка
Так. В цьому
Супер, дуже вам дякую, це надихає)
Мені реально ніщо менше 500 не називав ціну
Лика-прилипка• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
О, взагалі класна ціна, дякую
Це вже з меблями і технікою?
Ні це з кухнею і ліжком поки, ще буде деяка мебель і техніка
Катастрофа• 19 апреля 2023
У меня получилось скорее ближе к 500 за квадрат но на площади 80 м это с частью мебели и техники.
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Точніше не не знаю, а уявляю.
Дякую дуже за відповідь
Ну мені просто квартира для життя
Площа не дуже велика як на нашу сім´ю - 4 людей, різнополі діти, 90 квадратів і двоє працюючих вдома дорослих
Тобто розмістити хочеться багато, ну і щоб гарно було
Але такі цифри вони просто на старті озвучують - ще до того як запитують який ремонт ми хочемо
Ну мені просто квартира для життя
Молчалка• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Супер, дуже вам дякую, це надихає)
Ну ми платили окремо за електрику, окремо за штукатурку, окремо за все. А не ´500 під ключ´. Бригада працювала
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ну кухня це саме найдорожче в квартирі, як мені казали з меблів)
Потужна махіна• 19 апреля 2023
Багато чого робили самі (наприклад, замовляли на віяри деталі і збирали меблі самостійно і т.д) Разом усе 500-550 у.е за квадратний метр. Але це все-все. Брали не люксове, а +- якість/ціна. Дизайнери орієнтують на ціну від 800 до 1000 у.е за квадрат і можу сказати, що це не вийде дешевше, нажаль, хто би як не рахував. Можливо, зараз, через те, що багото хто без роботи щось можна зекономити на роботі, все інше змінилось в ціні пропорційно курса у.е
Лика-прилипка• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Дякую дуже за відповідь
Ну мені просто квартира для життя
Я вже на такій кількості набила і око і руку, але реально 500$ можна нормально вкластись
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляКатастрофа
Ось ваша відповідь дуже близька до того, що мені кажуть дизайнери. Якщо брати всі меблі, техніку і текстиль - то там від 500 до 1200 я чула
Там вже зрозуміло, що хтось зекономить трохи, хтось навпаки купить подорожче і та різниця і вийде
Лика-прилипка• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
А в якому ви місті?
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляМолчалка
Ось це, нажаль не мій варіант - через велику загрузку на роботі нам треба щоб хтось займався, в нас немає часу( тому мабуть і ціна така, бо під ключ
Молчалка• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Якщо брати текстиль, посуд, якісь аксесуари в ванну і кухню,геть все все, то ще й мало 500 буде
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Ого ((( дуже дорого, особливо з урахуванням того, що частину роботи самців робили
Я просто якось не готова в ремонт вкласти більше вартості квартири(
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Може тому вже в вас так і виходить, бо ви досвідчена і розумієтнсь що і як, де можна зекономити і тп) а я олень в тому плані повний
Потужна махіна• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
так це ж ваше право скільки вкласти, можна і за 100 у.е зробити, просто пофарбувати стіни, не робити стелю, плитку від укр виробника і тоді, звісно, буде дешевше. Але то таке, коли реально почнете робити побачите, як все це дорого коштує і скільки ще вилазить усяких моментів і додаткових витрат. Я теж колись робила квадратні очі, коли мені казали, що ремонт - це як, півквартири, але так і є, як не крути і це ще не рівень дизайнерських ремонтів з дорогими кухнями, мякими меблями під замовлення і т.д
Плету интриги• 19 апреля 2023
Дівчата, покажіть кухні.
Особливо, у кого острівок чи барна стійка.
В мене криза жанру.
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляМолчалка
Ну посуд і все таке то ні, ну не все так точно
Мені б меблі, техніку, освітлення і штори в цю суму всунути, а з іншим розберемося
Потужна махіна• 19 апреля 2023
Якщо говорити чисто про роботи то це десь 200-250 за квадрат, решта - це меблі, техніка, освітлення, двері і т.д
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Та ні) за 100 точно не вийде) мені озвучили суму приблизно в 230$ метр під ключ з чорновими матеріалами тільки. Якщо не під ключ то звичайно буде дешевше, але всеодно
Ну побачимо, дуже дякую за відповідь
Ловлю капці
• 19 апреля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Дякую
Ну десь на те і сподіваюсь
Потужна махіна• 19 апреля 2023
І ще одна порада, це ви дарма хочете все довірити команді профессіоналів, які мають перетворити вашу новобудову в красиву квартиру і при цьому не стояти над ними днями і вечорами, будівельники дуже люблять таких клієнтів, але й безбожно халтурять, як тільки відчувають, що ви не розбираєтесь і не контролюєте. Якщо Київ, зможу порадити людину, яка зробить майже все під чистову і вона перевірена на багатьох квартирах
ОбережнаЯ• 19 апреля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Дякую дуже за відповідь
Ну мені просто квартира для життя
У нас так было ,90 м и 4 человека.Ремонт с мебелью и техникой получился по цене квартиры