Непонятно• 19 апреля 2023
А чому впала валюта ?
Курс 37,5 -38,0.
А ціни космос на все ...
Застряла• 19 апреля 2023
Ж - жадность. У нас продукты и всякие моющие, уже дороже, чем в Германии.
Оябунчик• 19 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
По чем говядина в Германии? По 5 евро?
сама себе прекрасная• 19 апреля 2023
А фиг его знает почему. Если вы не имеете связей в высших кругах власти, хрен что будете знать, что они там задумали и планируют.
Непонятно
• 19 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Знущання над народом планують ...
Панна Кота• 19 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
И будет еще дороже
1 доставка
2 риски.
Кст если сравнивать с Германией - сравнивайте полностью
1 доставка
2 риски.
Штора с кисточкой• 19 апреля 2023
Ответ дляОябунчик
По чем говядина в Германии? По 5 евро?
Зарплаты и пенсии напомните какие в Германии?
Психологічка• 19 апреля 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
А нагадайте, будь ласка, які в Німеччині податки порівняно з українськими? Якщо бути справедливими, то вже до кінця)
Смайлик• 19 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
Так да, нужно сравнить средний чистый доход немцев в Берлине и украинцев в Киеве 🤷🏻♀️
Психологічка• 19 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Тож і порівняйте, будь ласочка, -- ви ж очевидно в темі) Напишіть середньомісячний дохід мешканця Берліну, а також середньостатистичну суму податків. Після чого вкажіть дохід середнього киянина і вілсоток податків з цього доходу. Дуже чекаю на відповідь компетентної і обізнаної людини)
Смайлик• 19 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
А насчет налогов загуглила. От 14 до 45%. При з/п до 40 тыс евро/год - 20%. У нас 19,5%, хоть 40 тыс евро в год получают очень мало людей, а там эта з/п ниже средней.
Психологічка• 19 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Формулювання ’до 49 тисяч євро’ дуже розмите, в Німеччині, як і у нас, є прошарок некваліфікованих робітників, які отримують мінімум. Це теж варто враховувати.
Смайлик• 19 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
Загуглила 4250 евро средняя по Германии в 22 году, у нас по Украине 320 евро.
Налог при такой з/п - 28%, у нас 19,5%.
За год у них- 36720 евро чистыми, у нас - 3060 евро чистыми
Налог при такой з/п - 28%, у нас 19,5%.
Смайлик• 19 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
Я согласна платить 28% налога и получать 3 тыс евро в месяц
Психологічка• 19 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Налог при такой з/п - 28%, у нас 19,5%.
З досвіду проживає в кількох країнах Європи скажу цілком чесно -- у нас жити краще і легше. У нас доступніша медицина, освіта і сфера послуг. Туди більше не повернуся. Майбутнього там не бачу. У нас при всіх недоліках все одно краще. Хто вважає інакше, завжди може емігрувати. На цій позитивній ноті побажаю вам спокійного сну)
Смайлик• 19 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
Доступнее? Это прикол? Она доступна тем, у кого есть деньги, а там мои друзья даже испытывают дискомфорт, что нигде не нужно платить, прям непривычно. Уходят с чувством что что-то должны.
Конечно вы не видите, потому что у вас нет образования немецкого и гражданства, и, скорее всего,и знания языка. А без этого в любой стране будет не очень, даже в нашей не было бы перспектив
Пока не все делающие могут - мужчины не могут
Спасибо! И вам спокойной ночи, хотя уже скоро вставать нужно
Психологічка• 19 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Дякую) Не дуже розумію, власне кажучи, що вас стримує в досягненні бажаного? Не подобається у нас -- підкорюйте Європу, вірю, що у вас все вийде) Особисто мені краще і комфортніше в Україні, я тверезо оцінюю ситуацію і роблю висновки на основі пережитого досвіду. У вас інакше, і чудово, що ви можете обирати країну для проживання відповідно до ваших смаків та уподобань, бо нині не радянські часи і емігрувати можна цілком вільно) Решта залежатиме лише від вашої наполегливості.
Ответ дляПсихологічка
А чому німці не емігрують до України? , а як раз навпаки?
Психологічка• 19 апреля 2023
Ответ дляNikIrinaS
А для чого їм кудись емігрувати? Вони живуть на своїй землі, будують свою власну державу, а не шукають, де ситніше. Гідний приклад для наслідування, як на мою думку.
ротцвеники• 19 апреля 2023
І з депозитами/ викачуванням готівки у населення розвели як молодих кроликів
Ага, будуть вони в мінус собі відкривати депозити по курсу 37
ротцвеники• 19 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
А що там Гуглти
Сестра працює в дитсадку соціальним педагогом
Нараховують до 5,5- 6 на руки 2.800
Снежнакомка• 19 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
І що?) Собівартість базової продукції не залежить від доходів населення. На купівельну спроможність орієнтовані преміум продукти, а звичайний набір - ніхто не буде реалізовувати нижче собівартості.
Це не совок, де ціни були регульовані і нафтодоларами покривали різницю занижених цін. Зрештою, тому і розвалився, що схема непрацююча. Ринок. І нафтодоларів у нас немає, як відомо.
Снежнакомка• 19 апреля 2023
Не можна регулюванням цін примусити продавати продукцію нижче собівартості, прийнятної для продавця ціни. Інакше різницю треба компенсувати за рахунок держави. Звідки? Бійцям зп 20 тис, а іншим компенсація на м´ясо?
Якщо не компенсувати і регулювати - продукція зникне. Примусити працювати у збиток - неможливо. Дефіцит.
Все. Ринок регулює ціну, нічого не поробиш. Німцям добре, бо ринок гарно працює, а якщо регулювання, то є чим компенсувати. У нас поки як є. Але краще ринку поки людство не придумало нічого, коли попит регулює пропозицію.
Анонимус Я• 19 апреля 2023
Ответ дляротцвеники
Все, кто хотел — заработали на этих депозитах.
Жаль, что сейчас уже нельзя так
В чем развод вы увидели?
Жаль, что сейчас уже нельзя так
В чем развод вы увидели?
Chaterbox• 19 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
Это мало кто понимает. У нас действительно многое намного лучше. А те кто плачут как в Германии хорошо, те и в Украине работать не хотят и там не будут
Chaterbox• 19 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Жаль, что сейчас уже нельзя так
В чем развод вы увидели?
Жаль, что сейчас уже нельзя так
В чем развод вы увидели?
Она явно положила гривну по 37 и хотела потом доллары продать по 40