Г@Л@В@ломка• 19 апреля 2023
Яка зараз зарплата в ЗСУ?
Яка мінімальна зарплата, якщо призвали після військової кафедри? Не служив
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Будет. Сравнивайте 2022 и 2023 года. Это точная зарплата
Все писали на бумаге, да забыли про овраги, а по ним ходить.
Так и здесь.
У меня в семье все военные.
Брат майор в отставке. Мобилизовали, командир взвода, ещё в учебе. Нет у него 28 тыс.
Карта у мамы (дубликат), поэтому соврать не может.
Кстати, автор, требуйте, чтобы муж сделал Вам дубликат карты, пили мобилизовали.
Так и здесь.
У меня в семье все военные.
Г@Л@В@ломка
• 19 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ну от, а дамочка мені вищої доводить, що після кафедри у людини з нульовою вислугою і невідомою посадою буде 27000. Надивляться картинок в інеті і думають, що вже все знають
А скільки буде?
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ото ж
Мені ще й доводять, що чоловік зарплату приховує.
От тільки карта у мене і приховати там нічого не можна.
Завжди мало• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А скільки буде?
Яка у вас посада, який підрозділ, яка вислуга. Я б на вашому місці розраховувала не буґільше ніж 22-23000
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Я звісно розумію, в мене чоловік військовий вже 25 років.Я скинула таблицю зп . На якій посаді буде в званні лейтенант, така і зп буде.
Це не ориєнтир)) це дійсно такі зарплати на ціх посадах.
Я вам скажу скільки нарахувань у чоловвка за посаду і роки вислуги 4700 грн. Бо як його вивели за штат, то саме ці нарахування він і отримував за звання і роки.
За штатом отримають лише звання і посадовий без надбавок, а вони складають більшу частину зарплатні. Звання там копійки.
Інакше б довелось пенсіонерам військовим пенсії підвищувати.
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А як так може бути?)
Авторе, ще залежить від роду військ.
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Прикольно. В Києві бойові 50 тис, а в Миколаєві 0 ) справедливо, як завжди)
Ага, особливо якщо в Києві на бойовому чергуванні - ПВО, пілот або подібне. Де ні поспати, і від цих людей життя інших залежить. Ваше теж
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А скільки буде?
Ви не порахуєте, поки не отримає.
Багато нюансів.
Г@Л@В@ломка
• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Льотчикам не платять бойові. Доплачують за кожен бойовий (!) виліт, тільки не знаю, від 30 чи від 100 рахують, але немає такого, що це 50 тис в міс. Є знайомі льотчики. Теж БЧ
Мішечок щастя• 19 апреля 2023
Ответ дляПусин Кукин
100к не только на передовой. Я узнавала. Зависит от того, где слушишь, у моего друга в Киеве часть вся боевая и приравнивается к 0
Никто находясь в части , в Киеве , не получает 100 тыс
Хватит сочинять
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Різні теж мабуть є.
Не можу написати хто і що робить, там не за виліт.
Але й вильоти не прості.
Барабан для дорослих• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я теж в шоці... Більше того, у тих хто в Тернополі та Львові охороняють колію ( ходять в наряди , а потім дома спуняють) - теж доплата за бойові. А людей, які по лісах живуть і помитися немають де - чисті 20 тис
Щас ухожу• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А як так може бути?)
Думаю то якійсь махінації, нажаль
Мій чоловік в командировці на бойових дежурствах і ніяких доплат немає…бо слава Богу- територія не 0.
Так що прирівняти частину конкретно в Києві до 0- це або наклеп, або махінації по документам!
Свекруня• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
А пілотам не платять 30, тільки за бойові вильоти.
Свекруня• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Не за кожен, а за день в якому були вильоти, а їх може в день бути і 3 і 4.
Свекруня• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Різні теж мабуть є.
Але й вильоти не прості.
Це залежить від командира частини, в деяких платять в деяких тільки за дні в яких були бойові вильоти.
Щас ухожу• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Тим самим чоловік займається… допомагає охороняти небо, але не пілот. Вночі багато роботи, . Інше велике місто- доплат 0…
Тому якби і виникають питання, чим Києв настільки відрізняється… коли буде справедливість для ЗСУ…
Г@Л@В@ломка
• 19 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Ого, не знала
Протру пилюку• 19 апреля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я не знаю за всіх пілотів
Лише за один підрозділ.
Вони не просто охороняють небо
Лише за один підрозділ.
Вони не просто охороняють небо
Щас ухожу• 19 апреля 2023
Ответ дляПротру пилюку
Я не знаю за всіх пілотів
Лише за один підрозділ.
Вони не просто охороняють небо
Лише за один підрозділ.
Вони не просто охороняють небо
Та в чоловіка теж не просто охороняють… Також Сходу допомагають конкретно! Тому якби і питання чому так…
Міряю від одиниці• 19 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
І от де справедливість. В них, як і на 0, кожен виліт може бути останнім. Кому кому, а бойовим пілотам мають платити по совісті. А не штабним ...
Міряю від одиниці• 19 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Очаків теж часто під обстріли попадає, але там 30 платять
На сьогодні трохи не правильно порівнювати ситуацію в Очакові і Миколаєві.
Свекруня• 19 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Залежить від командира зараз. От є аналогічні декілька частин, в одній 30 не платять в інших платять, хоч бойових задач більше в тій, що не платять.
Ваша прЭлесть• 19 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
То мій чоловік ці 50 відробляє, повірте. Від нього залежить життя тіх, хто на передовій. Скаже не вірну інформацію, де ворог, і людей не буде, бо не вийдуть. Це не всі отримують, а ті хто сутками сидить у підвалі з вінтеляцією дірьмовою, спить по 3-4 часи і дома не живе. Бо знає, що від нього залежить людьське життя. Ще раз кажу, це частини, які входять в угрупування. Бойове чергування.
Моему с бч не платят премию(
Туфли в чешуе• 21 апреля 2023
Ответ дляСердючка
Скажіть будь-ласка,чи вже в цьому місяці вже були виплати за березень?
зарплата була, премії в 30 тисяч не було(Донецька область)
Сердючка• 21 апреля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую