НаБалКоніХодять• 20 апреля 2023
Аптечна косметика, які виробники вам підходять?
Цікаво що з популярного дійсно нормальне по якості.
Мені, наприклад, взагалі не зайшла біодерма, яку багато хто хвалить, креми ні про що, хвалена олійка для душу - взагалі фігня.
Віши - теж жоден засіб не зайшов .
Ля рош - пустишки в основному, хіба що крем для рук сподобався.
Сераве - досить непогано.
Юцерин - підійшло те, що пробувала, дієва косметика для моєї шкіри.
А які у вас фаворити чи навпаки?
Віши - теж жоден засіб не зайшов .
Сераве - досить непогано.
А які у вас фаворити чи навпаки?
НаБалКоніХодять
• 20 апреля 2023
А , забула ще про авен - фігня силіконова для мене
Ур´яж - було кілька засобів, не вразило, ніяк.
Всіх підсаджую• 20 апреля 2023
Очень давно мне в аптеке давали пробник тоналки от Виши, которая прыщи лечит. Мне понравилось
Дюймовочка• 20 апреля 2023
cerave вообще мрак какой то
ля рош норм умывалка для сухой кожи, она не сушит
крема дуо+ неплохие
Братья Капли• 20 апреля 2023
Нравится только Урьяж дестское молочко спф 50,там состав без силиконов и минерального масла. И нравится Ля рош позей бальзам для губ cicaplast хороший. Из умывалок и кремов ничего из аптеки ничего не подошло, пробовала и авен, и биодерму