Аленький носочек• 20 апреля 2023

Допоможіть стільці на кухню - українські

Тут пару місяців тому не одна порадниця хвалила стільці оксамтові, на кухню, з масива дерева, укр.виробництва. Забула, дуже потрібно, назва ніби на К? Допоможіть?
Багиня• 20 апреля 2023
Можу лише сказати, що на сайті купістул не купуйте. Ми замовили на пробу, нам спочатку не то прислали, якість жах. А потім прислали те що треба, але також жах
В магазині сподобались візуально Lori. Але не вибрали ніякі, так як не зручно
Закуйовджена життям• 20 апреля 2023
Ответ дляБагиня
там и цены самые дорогие. Купила в пятницу юск по акции. отличные стулья
Багиня• 20 апреля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ціни звичайні. Так, доречі в юску були найзручніші, якщо можно так сказати.
автор Аленький носочек • 20 апреля 2023
Дякую дівчата, що відгукнулися.
Закуйовджена життям• 20 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Дякую дівчата, що відгукнулися.
по теме) Клара. я тоже их смотрела, но решила что надо щупать) поехала в юск, и купила.
Сусановна• 20 апреля 2023
Softstudio гляньте
Налитое яблочко• 20 апреля 2023
С юска ругают качество древисины что прогибается под ногтем. Столешки в юске чуть ли не из картона. Это я здесь прочитала если что.
Багиня• 21 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Дякую дівчата, що відгукнулися.
Який бюджет у вас? Може все ж Італію подивитись, найдешевши моделі, або зі знижкою.
автор Аленький носочек • 21 апреля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Дякую, так вони, звісно ьажано пощупати, посидіти, щоб зручно, а які купили, покажіть, будь ласка?
автор Аленький носочек • 21 апреля 2023
Ответ дляБагиня
Бюджет 2 тис +/-, Клара якраз в нього вписується, в мене взагалі 3 роки китайські, чудові просто, як нові.
Закуйовджена життям• 21 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Зараз по акції по 2500
Мені дуже зручні. Тепер стіл хочу інший) під дерево)
автор Аленький носочек • 21 апреля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Зараз по акції по 2500
Красивенні. Колір один з моїх любимчиків Це Юск? В нас такий стіл, бюджетний, вже 3 роки, я задоволена, українського виробництва. Не знаю, чи зараз виготовляють їх.
Кукусик• 21 апреля 2023
Може мої? Я ніби радила, укр виробник, важкі і надійні...

Стільці з ясеня, колір деревини різний на вибір...
Кукусик• 21 апреля 2023
Руськополянський меблевий комбінат, з ними переписувалась по вайберу, колір оббивки теж можна обрати...

Модель Клара
автор Аленький носочек • 21 апреля 2023
Ответ дляКукусик

Модель Клара
Так, дякую Вам, вони.
Кукусик• 21 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Так, дякую Вам, вони.
З цим дядьком я балакала, дуже приємний пан...по термінам обіцяли до 2х тижнів, а зробили за тиждень...там на сайті і столи є гідні і інші моделі стільців... хоч сайт не дуже презентабельний
Закуйовджена життям• 21 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Дякую) Юск. планувала сірі під колір кухні, а побачила ці і псіханула
Стіл в мене Ікеа білий, бо коли купляла планувала білу кухню. а зробила сіро-бежеву, і тепер шось стіл мені не ліпиться) хочу шось таке як у вас.
А стільці Вам нашо?) у вас же є гарні)
автор Аленький носочек • 21 апреля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
А стільці Вам нашо?) у вас же є гарні)
Сестра закінчила ремонт, їй шукаємо меблі
Кошка Мурка• 24 апреля 2023
Ответ дляКукусик

Довго користуєтесь? Зручні?
Кукусик• 24 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Довго користуєтесь? Зручні?
Я не користуюсь, купила на нову квартиру і продала їх з квартирою... суть що важкі і надійні, масив дерева, якісні.. як для мене особисто то заважкі, але ж масив - то ніби круть