Печенюшка• 20 апреля 2023

Почему все так ругают скини джинсы? Вот хороший вариант, как их носить.

Радостина• 20 апреля 2023
Ношу только скини ,т.к. коротконожка с грудью ,в других выгляжу просто жирной при моем S ((
Tammy21• 20 апреля 2023
Кто все?) ’Ругают’ скинни с облегающим верхом в т.ч.старокроенной косухой. А так носят без проблем. С объемным верхом, многослойно, под платьям т.д.
А поговорить?• 20 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Ну так на фото якраз те, про що я кажу🤷‍♀️ Пані на фото потрібна зовсім інша модель. Ця джинси на ній сидять не комплементарно. Їй потрібна інша модель.
Господибожемой, я вас услышала. С вами не согласна. Разговор окончен
euhunter• 20 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Це перетворило б її на прямокутник. Вона б втратила всі вигини і отримала плоскість у районі стегон
Можливо виглядала б сучасніше, але стрункішою точно б не стала.
Ви дуже сильно помиляетесь. Бо у компліментарних джинсах вона б не ховала талію під блузою, а також був би невидимий рівень коліна, що б у купі видовжило ноги.
Свекруня• 20 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Та не помиляюся я.
У кожного своє бачення.
euhunter• 20 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Та не помиляюся я.
У кожного своє бачення.
Яке таке бачення? Це проста геометрия. Зараз на фото чупачупс, ніяких вигинів там немає.
Свекруня• 20 апреля 2023
От навіть ви пишете, що їй б довелося заправити блузу. Напевно вона носить блузи на випуск з якоїсь причини? Не хоче підкреслювати живіт, як варіант.
Багато причин є. У цьому вигляді з випущеною блузою, їй краще у скіні.
Свекруня• 20 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Всім би такими чкпачупсами бути
euhunter• 20 апреля 2023
Ответ дляСвекруня
Всім би такими чкпачупсами бути
Це комент не про фігуру зовсім, жінка на фото дуже гарна. Лише думка о джинсах скінні. В цьому комплекті вони не виглядають ні добре, ні сучасно.
Я не чарівниця вам• 20 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Вибачте, але це повна маячня. Крупні ноги скіні тільки підкреслять, а цупкий «джинс» при правильно підібраній по фігурі моделі, навпаки.
В мене є дві пари джинс з цупкої тканини. 100% котон. Повнять безбожно.
Панна Кота• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Значить не ваші моделі. Шукайте свій фасон
Я не чарівниця вам• 20 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Мої 100%. Питання лише в тому, що вони візуально додають об‘єму порівняно з ідентичними моделями та фасонами /навіть тієї ж марки, є таке в g-star, наприклад, та сама модель, але інший колір та склад тканини/. Чи то я просто жирна.
Люблю порядок• 21 апреля 2023
Мой любимый вид джинсов)