Печенюшка• 20 апреля 2023
Почему все так ругают скини джинсы? Вот хороший вариант, как их носить.
Радостина• 20 апреля 2023
Ношу только скини ,т.к. коротконожка с грудью ,в других выгляжу просто жирной при моем S ((
А поговорить?• 20 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Ну так на фото якраз те, про що я кажу🤷♀️ Пані на фото потрібна зовсім інша модель. Ця джинси на ній сидять не комплементарно. Їй потрібна інша модель.
Господибожемой, я вас услышала. С вами не согласна. Разговор окончен
Ответ дляСвекруня
Це перетворило б її на прямокутник. Вона б втратила всі вигини і отримала плоскість у районі стегон
Можливо виглядала б сучасніше, але стрункішою точно б не стала.
Ви дуже сильно помиляетесь. Бо у компліментарних джинсах вона б не ховала талію під блузою, а також був би невидимий рівень коліна, що б у купі видовжило ноги.
Свекруня• 20 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Та не помиляюся я.
У кожного своє бачення.
Свекруня• 20 апреля 2023
От навіть ви пишете, що їй б довелося заправити блузу. Напевно вона носить блузи на випуск з якоїсь причини? Не хоче підкреслювати живіт, як варіант.
Багато причин є. У цьому вигляді з випущеною блузою, їй краще у скіні.
Свекруня• 20 апреля 2023
Ответ дляeuhunter
Яке таке бачення? Це проста геометрия. Зараз на фото чупачупс, ніяких вигинів там немає.
Всім би такими чкпачупсами бути
Я не чарівниця вам• 20 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Вибачте, але це повна маячня. Крупні ноги скіні тільки підкреслять, а цупкий «джинс» при правильно підібраній по фігурі моделі, навпаки.
В мене є дві пари джинс з цупкої тканини. 100% котон. Повнять безбожно.
Панна Кота• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Значить не ваші моделі. Шукайте свій фасон
Я не чарівниця вам• 20 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Мої 100%. Питання лише в тому, що вони візуально додають об‘єму порівняно з ідентичними моделями та фасонами /навіть тієї ж марки, є таке в g-star, наприклад, та сама модель, але інший колір та склад тканини/. Чи то я просто жирна.