короткопамятна• 20 апреля 2023
Вы покупаете искусственные цветы (венки) на кладбище? Или живые цветы?
Я б такое не носила, но продаю• 20 апреля 2023
Ні , не купую пластмасові принципово
Лише сезонні висаджую, гарно і природньо
Пес Патрон• 20 апреля 2023
Искусственные. У меня нет возможности бывать регулярно на кладбище, чтоб ухаживать за живыми цветами
Ку ка ку ка ку• 20 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
А кому там вони потрібні?
Глаза_в_3_карата• 20 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Думаю, автор має на увазі саме «букет», а не те, що висаджено на могилі. Живі квіти=зрізані квіти у цьому контексті
буреЛОМКА• 20 апреля 2023
ну,живі квіти мертвим це якось....,а клумби з квітами як на городах зовсім не розумію,у свекрухи закрили все гранітом
Хата на мати• 20 апреля 2023
І так і так. В мене бабусі, дідусі і мама. То я купую квіти в горщиках декоративні. В цьому році купила тюльпани зв´язані в букет в ашані гарне рішення. Живі саджу і букети живі.
Ермолайчик• 20 апреля 2023
В керамічну вазу ставимо штучні. Все під плиткою. Я не можу кожні 2 неділі їздити і приводити могилку до ладу. А так бур’яну немає, все охайно
Гл. Амурная• 20 апреля 2023
У нас запрет на прожажу, соответственно в моем районе купить негде. А ехать искать не охота.
Всегда смотрю на кладбища за рубежом, минимализм. Нам надо учиться у них
Муркамурковна• 20 апреля 2023
В мене іскуствені в горшках на домі під вікнами, бо криша не дає дощу і всі живі, поки я там арбайтен в Києві.. Дохли... Тепер краса 365 ) на кладбіщі тільки живі, мама насадила, подружки теж, не возимо квіти
Анютины ласки• 20 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
могиЛУ.
Анютины ласки• 20 апреля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Штучні квіти це зветься
.
Анютины ласки• 20 апреля 2023
Ответ дляМуркамурковна
МогилКА
Іскуствені
Могілка у хом’ячка. В людей могіли.
Щастя-здоровля• 20 апреля 2023
Тільки живі. Того пластику і так неймовірна кількість кругом, нащо додатково ще засирати природу.
Veronika_100k• 20 апреля 2023
Не покупаю. Стараюсь меньше пластика использовать там, где возможно. И так всё засрано им((
Джага-джага• 20 апреля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
В Западной Украине пластик запретили.
Кто?