Непонятно• 23 апреля 2023
Що смачного собі купуєте?
Крім мармеладу і цукерок «чорнослив у шоколаді» нічого не спадає на думку
Репетиторша• 23 апреля 2023
Чіпси з грибами лисичка купила спробувати, дуже сподобалось.
Хотілося зварити окрошку та домашні захотіли борщу.
Непонятно
• 23 апреля 2023
Ответ дляКринжова баба
Авокадо, банани, філадельфію. Це те, що можу їсти цілодобово)
Банани вже є, купила, а вони якісь несмачні
Люблю зелені
БезВзяток• 23 апреля 2023
Мидии, матиас, скумбрию, сыр дор блю, зернистый творог, авокадо, бананы. Но не все одновременно, конечно.
Любовь Калистратовна• 23 апреля 2023
Слабосоленую форель, шоколадные батончики Миллениум с орехами и трюфельным наполнением, авокадо.
Телепузик• 23 апреля 2023
Пармезан всегда. Время от времени копчёный чернослив. К сладкому равнодушна.
Губной рояль• 23 апреля 2023
Ответ дляНепонятно
Люблю зелені
Приготуйте з них випічку типа краііни- банан какао та розпушувач.
Непонятно
• 23 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Так і роблю з бананами, щоб у діло пішли)
Виннипуховна• 23 апреля 2023
Шоколад чорний Міленіум
Батончики злакові з йогуртом Аха
Жирна сметана з варенням абрикосовим Верес
Батончики злакові з йогуртом Аха
Мая твая не панимать• 23 апреля 2023
Сьогодня Наполеон купила та домашнiх яэць. На вечерю будет моя улюблена яэшня з цибулею. Вчора сухофрукти купила та чорний рис.
Veronika_100k• 23 апреля 2023
Сейчас понесу посылки в почтомат и на обратном пути куплю мидий и пиво. Очень захотелось сегодня)
Коплю на груди• 23 апреля 2023
Вчера купила домашней сметаны и бринзы,манго,Матиас и так по мелочи рыба и мясо.
Заставляличка• 23 апреля 2023
Конфеты ’Лищина’,Рошен,сейчас акция в Атб.Через час пойду кофе выпью в магазине с кофемашины .
Таракашечка• 23 апреля 2023
Фует, махан, овечий сыр. Но скоро начнутся фрукты, ягоды и буду покупать их.
спальное место• 23 апреля 2023
Фісташковий круасан і гарячий брауні з морозивом.
Копчені сосиски.