Оченьценная• 24 апреля 2023
Відсутність термінала в кафе
Ходила до кафе і завжди розраховувалась універсальною карткою, залишала чайові готівкою.
А вчора сказали, що термінал не працює і треба перекинути гроші на картку. А якщо я не вмію перекидати гроші з картки на картку? І готівки немає. Викликати поліцію?
Зоряний Шлях• 24 апреля 2023
не зрозуміла як це ’не вмію перекидати на картку’?
.Моя донька дев´яти років вже вміє)
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
В смысле не умеете?))
Бывает так, что терминалы ломаются.
Я написала ’якщо’ не вмію.
Термінал працює, але не для всіх. Не було настрію вчора сваритись, бо з дитиною прайшла. Наступного разу відмовитись платити і нехай поліцію викликають?
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Я написала ’якщо’ не вмію.
А что полиция сделает? Терминал поломался, нет интернета, нет связи с банком и прочее, прочее. Такое бывает.
Фиона Шрековна• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Я написала ’якщо’ не вмію.
Нехай….
Подивимся що буде
КаРаКаТиЦа• 24 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
.Моя донька дев´яти років вже вміє)
А повинна вміти у три роки. Щось ви не допрацювали.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
.Моя донька дев´яти років вже вміє)
А мені 65. І не все мої знайомі мого віку заходять в приват24.
Тут питання не про мої здібності, а про наглість власників кафе.
Уявіть, вам в магазині на касі закидають перекинути гроші на карточку, бо не працює термінал.
КаРаКаТиЦа• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
У магазині відмовляються від покупки, якщо немає грошей.
У кафе спочатку їдять, потім оплачують.
НаливайКа• 24 апреля 2023
Автор, это не отсутствие терминала, а его временная неисправность. Вам предложили вариант, как расплатиться. У меня была подобная ситуация в салоне и девочки спокойно меня отправили в банкомат, потому что на карту кидать - у них нет такой функции. Я ходила и вернулась заплатила.
Простоваля• 24 апреля 2023
Вызывайте, посмеются с вас.
У нас не приезжают на концерты в квартирах и во дворе в 1 ночи.
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Вам что не нравится? Отсутствие терминала или то, что деньги перекинуть на карту нужно?
Вообще, терминалы есть не везде, и нет обязанности иметь терминал. То, что продавец входит в ваше положение и предлагает перекинуть деньги на карту - это его личная инициатива, ведь у вас нет налички.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Ну а я прийшла до кафе без телефона, або телефон зламався, або зарядка сіла.
Ніхто не попередив про ´ термінал не працює’. Готівки з собою тільки на чайові. Замовлення я вже все з´їла (не шампанське і устриці на 400 грн.)
От що мені робити?
Кокосиха• 24 апреля 2023
Банкомати на кожному кроці, зняття майже в усіх, незалежно чия карта, без комісії. Прогулявся офіціант з вами б до банкомату, або розраховував на вашу порядність, що занесете
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
От що мені робити?
Идете к банкомату и снимаете нал. У
Ответ дляОченьценная
От що мені робити?
Перестать высасывать проблему из пальца
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У кафе спочатку їдять, потім оплачують.
А я про що? В магазині мене відмовлять від покупки. А в кафе теж відмовлять від того, що я з´їла?
В одному кафе ЗАВЖДИ вимагають або готівку, або перекинути на картку. Я туди із-за цього майже не ходжу.
От який вихід з сітуації ’перекиньте на картку’?
Докладальниця• 24 апреля 2023
Люди, почему вы не носите с собой наличку на всякий случай? Это что, такая тяжесть - положить тысячу грн в кошелек?
Простоваля• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Справедливости ради напишу, что терминалы это обязательно, и за их отсутствие есть штраф.
Но они могут не работать по разным причинам, это да.
Ворожу на каві• 24 апреля 2023
Автор, эквайринг в торговых точках не обязателен. Это инициатива предпринимателя, чтоб повысить продажи. А вы ходите с наличкой или спрашивайте прежде чем кушать, есть в заведении терминал или нет
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Во первых, логично имея ТОЛЬКО деньги на карте спросить сразу, до заказа, можно ли расплатиться через терминал. Во вторых, если уже поели попили, а терминала нет - можно сходить в ближайший банкомат и снять нал. Ну если вам прям претит перекинуть человеку на карту.
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляПростоваля
Не обязательно.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ дляНаливайКа
Якщо це разова акція, то зрозуміло. Але ж попередження потрібно? В мене кредітні кошти, мені зручно саме розраховуватися карткою, а не знімати гроші в банкоматі.
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Ну если у вас только терминал, тогда логично первой уточнить, возможен ли расчет только через терминал. Это в ваших же интересах. Не во всех магазинах и торговых точках есть терминалы.
НаливайКа• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Ну ваши нюансы это ваши как бы заботы... А про предупреждение согласна - да. Такое тоже было, когда прихожу в какое то место, а там или бумажка на виду ’терминал не работает’ или персонал предупреждает. Тут согласна на все 100, что могли бы предупредить.... Но полиция все равно не при чем
Простоваля• 24 апреля 2023
Ответ дляОченьценная
Так. Ви праві.
Попередження повинно бути. При замовленні ви повинні це знати.
Оченьценная
• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Мені не подобається відсутність терміналу там, де він завжди був, мені не подобається, що мені пропонують перекинути гроші, мені не подобається, що мене відправляють до банко ату, мені не подобається, що мене не попередили про незручності.
Реанимация• 24 апреля 2023
Заходите і питаєте-нема або не працює-виходите.В кафе благодійні обіди не подають.