Дайте подумать• 24 апреля 2023

Дівчата, хто з Харкова, зайдіть

Якщо не дай Боже ця війна затягнеться ще на пару років, що думаєте робити, де жити? Допускаєте варіант жити на зйомній роками чи краще купити у малесенькому містечку однушку? Поділіться думками.
Всім гарного дня і мирного неба.
Медсестричка• 24 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
Я мала на увазі не Львів, щоб житло купляти. Львів то дуже дорого.
Якесь набагато менше містечко.
В сравнении с Харьковом Львов разве не дешевле? Делать там нечего в том Львове((

автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
Скажіть, тільки без образ давайте😊, а що такого інакшого ви робили у Харкові?
Сунуся в чужі справи• 24 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
Нет. Для меня только пригород Харькова. Никуда больше не хочу. Жизнь в заграничной общаге показала ,что на западной не выживу ,менталитет очень отличается ,я не трус ,но доживать в борьбе точно не буду.
Вот 100%, со многим можно смириться, но люди тут…
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
щось зачастішали теми про нерухомість в Харкові. і про ’війну на роки’
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Бо кінця не видно. Знімати роками, то важко зароблені гроші віддавати просто так (враховуючи те, що до війни моя зйомна була 3000 грн, а зараз 10000 грн).
Сунуся в чужі справи• 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Наверное потому что для харьковчан это актуальные вопросы? У меня в семье и окружении это тема #1 уже очень давно. Харьков от границы не отодвинется и жить или не жить в зоне риска это важное решение
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
В нас точно так само. Не має і дня зараз, щоб ми про це не говорили.
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
ми плануємо покупку в Ха
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
ми плануємо покупку в Ха
Зараз покупку в Ха?

Грабля• 24 апреля 2023
Живу и планирую дальше жить в Харькове, никуда не выезжала (НД).
Не любовница• 24 апреля 2023
Мені завжди здавалося, що якраз харків´яни такі патріоти свого міста, що якщо і залишається в Україні то тільки в рідному місті. Тим більше тут пишуть, що спокійно вже там.
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
Зараз покупку в Ха?
так, зараз покупку в Ха.
ну не зовсім прям зараз, бо поки що нема певної суми.
але тільки тут.
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
от мені здається, що ці теми створюють зовсім не харків’яни.
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ви про патріотизм до міста?
Не любовница• 24 апреля 2023
Ответ дляМедсестричка
Жити спокійно можна))
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
Всі свої міста люблять. Он гляньте на киян, львів´ян
Файна дівка• 24 апреля 2023
Живу уже год на ЗУ. Муж военный. На свою однушку не накопили,тем более с начала года канитель с зп..Пока снимаю,а что делать?В Харьков не хочу,дергаться каждый раз...еле уехали оттуда. И в тоже время накрывает,тк снимать всю жизнь не будешь...Покупать бабушкину халупу тоже не хочу,кто это будет все ремонтировать?
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляФайна дівка
Я так само поки в Харків не їду. Знаю, що хтось повернувся. Але кожен вибирає зараз для себе сам.
Я тремтіти під кожну сирену НЕ ХОЧУ, а їх там по 10 в день. І спочатку вибух, а потім сирена.
Може там в саду Шевченка і саджають квіти але то для мене не показник, щоб повертатись.
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
дуже сумніваюсь, що ви з Харкова.

Добрый Йиннот• 24 апреля 2023
Східним та слобожанським мешканцям раджу на все життя запам´ятати слово ’диверсифікація’.
Де б ви не хотіли придбати основне житло, з немитим сусідом треба завжди мати план бе.
Видящие_помогите• 24 апреля 2023
Харьков разве что на Киев сменить можно, западная мрак лично мне. Люди, сервис все не то(
Ангел-предохранитель• 24 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
Ну летает меньше. Но граница ж рядом. Мне, к примеру, было б не спокойно сейчас в Харькове. По этому я, пока, на западной. А вот родители сидят в Харькове (салтовка), говорят ’спокойно в пределах возможного’. Но мне, при этом, говорят ’сиди с сыном, где сиде. Домой рано’
Не любовница• 24 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Особисто вам, можливо. А так квартири в містах і житло/ землю в Карпатах заможні харків´яни беруть без роздумів. І все їм те)
Ушла и Пришла• 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
дуже сумніваюсь, що ви з Харкова.
А Ви з Харкова? Є любов до рідного міста, а є здоровий глузд.
Довбанутий сісід за 30 км, сама замінована територія навкруги, повиїжджали підприємства і деякі виші, а коли повернуться, чи взагалі повернуться, невідомо.
Я бачила на власні очі, як ракетою прошило поверхи з 9го до 2го в будинку за 50 метрів від мого.
Любов до міста не безумовна. І якщо ці умови не виконуються, природньо шукати кращі.
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
ви автор?
Скоро_вчера• 24 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
А что именно отличается от наших людей? Просто интересно
Копирайторша• 24 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Які люди? Всюди нормальні люди є і є бидло. В Харкові теж багато і того і іншого. Я з Запоріжжя, у Львові жила 5 місяців - все прекрасно.
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Зараз і вам напишуть, що здається ви не з Харкова,так як он і мені.
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Мені то всюди люди нормальні. А на бидло я ніде не звертаю уваги, ото не має мені що робити, за те ще переживати.
Ангел-предохранитель• 24 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
Ну прям щас пишу не из Харькова ) но у меня там роди ели, кое кто из друзей. И только 1 человек мне говорит, что можно возвращаться. Остальные твердят ’сидите, где сидите. Рано еще’
Просто те, кто в городе - уже привыкли. А это, кстати, не есть хорошо :(