Дайте подумать• 24 апреля 2023

Дівчата, хто з Харкова, зайдіть

Якщо не дай Боже ця війна затягнеться ще на пару років, що думаєте робити, де жити? Допускаєте варіант жити на зйомній роками чи краще купити у малесенькому містечку однушку? Поділіться думками.
Всім гарного дня і мирного неба.
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну прям щас пишу не из Харькова ) но у меня там роди ели, кое кто из друзей. И только 1 человек мне говорит, что можно возвращаться. Остальные твердят ’сидите, где сидите. Рано еще’
Просто те, кто в городе - уже привыкли. А это, кстати, не есть хорошо :(
Так само кажуть і мені. Є друзі сімейна пара яка там весь час, і трохи сусідів, вони всі вже звикли і тому інакше сприймають все, самі ж розуміючи, що це не є добре.

Сунуся в чужі справи• 24 апреля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
А что именно отличается от наших людей? Просто интересно
Тут каждый мнит себя львовской интеллигенцией если кратко) По работе связана с арендой недвижимости и ремонтами, такой страшной халтуры в Харькове не видела. Всё тяп ляп. Работать не хотят, постоянно у них праздники. Выбор маленький, в наличии ничего нет. По услугам, частная медицина - дорого, долго и качество на отвали. Много общаюсь с харьковчанами, которые жили/сейчас живут во Львове, впечатления одинаковые
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
На рахунок ремонтів не знаю, тому промовчу.
А от про медицину вискажусь))) все те саме, один в один. Є гарні лікарі, є ’на відчепись’. От просто можна поставити знак =
Лежали тут у лікарні, нажаль двічі, тому є досвід. Також неодноразово зверталась у поліклініку державну.
В часній лабораторії здавала аналізи, все мило, привітно, гарного дня за гарні гроші, як і у Харкові)))))
Видящие_помогите• 24 апреля 2023
Ответ дляНе любовница
Особисто вам, можливо. А так квартири в містах і житло/ землю в Карпатах заможні харків´яни беруть без роздумів. І все їм те)
Ну кто то покупает и что? Я ответила за себя, причем тут другие ко мне ?
Скоро_вчера• 24 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Понятно)
Не любовница• 24 апреля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Нідочого, звичайно ((
Не любовница• 24 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну я теж маю враження від цих людей але я і не їхала до них жити, щоб не сталося. Чого вони тут мучаються/мучались мені досі не зрозуміло, могли ж через свій кордон близький втікти в Європу.
Крим мій• 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
дуже сумніваюсь, що ви з Харкова.
Почему же?
Я согласна с автором.
Моя квартира все(
Я не военный эксперт, но куча нападений рашки на другие государства, 8 лет до полномасштабной Донбасса и уже год войны говорит лично мне о том, что это долбанная страна покоя не даст.
И как бы я не любила свой город, я постараюсь туда не возвращаться.
Хотя жизнь на съеме очень достала, а ещё и много негативного опыта с этим(((
Пока у меня куча подавленной злости.
И 0 понимания, что делать дальше
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Ответ дляКрим мій
Почему же?
Я согласна с автором.
Моя квартира все(
Пока у меня куча подавленной злости.
И 0 понимания, что делать дальше
Тому що конкретно вона - не з Харкова

автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Тому що конкретно вона - не з Харкова
А то як ви це виявили? На чому основані ваші висновки?
Цікаво просто.
Всеодно ж під анонімами.
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
Цікаво просто.
Всеодно ж під анонімами.
Хочете знать, де прокололись?
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Хочете знать, де прокололись?
Де?
Скажіть, посміюсь)))
Цікаво аж стало.
Порадниця мене вже зовсім не дивує, тут і відящі)), і які хочеш є.
Сунуся в чужі справи• 24 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
Де?
Скажіть, посміюсь)))
Цікаво аж стало.
У человека паранойя, мне кажется)) Критически оцениваешь ситуацию, всё, зрадник
автор Дайте подумать • 24 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Людина, напевно, сама з іншого міста це 100%, і не розуміє, як то стрьомно за своє житло, яке не від бабусі чи тьоті дісталось, а на яке сам заробляв, і як то тепер на іншому місці бути на зйомі, тут оплачувати, там теж оплачувати комунальні, і де на все брати гроші, і як взагалі будувати якісь плани з отаким сусідом. От і все.