Буданов багато говорить
Напевно так треба, ми тоже граємо в інформаційні війни
Ось
⚡️Українська розвідка планувала масовані удари по москві у річницю повномасштабного вторгнення 24 лютого, але відмовилася від цього на прохання США, - The Washington Post
Газета.
Скани переклад з ВП
можна тягать Буданова
Наговорив багато
Результат:
вже голосів:
67 (20.68%)
Брешуть всі
65 (20.06%)
Все достало, я нічого не читаю
54 (16.67%)
Результат
47 (14.51%)
Да маячня то все
40 (12.35%)
"Туман війни" залякування
29 (8.95%)
То операція В Смі наших
16 (4.94%)
Американці бояться до сих пір
6 (1.85%)
Свій варіант
Аби тільки Буданов не виявився черговим тарологом-Арєстовічєм. Бо щось так тригерить цей оптимізм напоказ. Мені уявлалось, що зроблять все по-тихому і ми вже взнаємо в розпал контрнаступу про все (і рашисти відповідно, теж). А тут, наче основна мета - не перемога, а якесь тестування реакцій суспільства (просто таки підготовка кейсів для підручника ’Психологія мас’..)
svetlapanna• 24 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Чому ви не пишете що їхні пілоти скинули бомби на своїх мирних людей, а лише про евакуацію?
А повинна писати? ))
Чому?
Вони не скинули, а в них він випав, той боєкомплект.
Якби його привели в дію, то скинули, як ви пишете, то пів Бєлгорода б рознесло на шматки.
А так тільки випало, але не сдетонувало.
Так чому я повинна писати, жаліти Бєлгород. плакати, чи що?
Чому?
Renesmeе 16• 24 апреля 2023
Ответ дляsvetlapanna
А повинна писати? ))
Чому?
Ви порівнюєте Україну і росію, пишете що там евакуювали людей (в думках які вони молодці), а у нас ні. Але упускаєте той момент що їхня армія сама на свій мирняк скинула бомби
svetlapanna• 24 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
От йоптєль..
Росія до речі, змаленької пишеться.
Не порівнюю. з чого взяли ? Констатую. Косорукі кацапи, самі ж скинули на своїх але вже вой на болотах.
Тоді відповідайте мені, будь ласка- чому наші не евакуювали Маріуполь?
Росія до речі, змаленької пишеться.
Ответ дляLudaSHS
Это прикол?
Бывший сенатор США и полковник армии Ричард Блэк продвигает кремлевский нарратив и подыгрывает России.
Вы работаете тут на рашу?
У меня такое ощущение , что для вас и сотни ботов по типу Настюши и Ко, воспевающих Зеленского с Ермаком, один аргумент
Renesmeе 16• 24 апреля 2023
Ответ дляsvetlapanna
От йоптєль..
Росія до речі, змаленької пишеться.
З маленької, давним давно виправила. Ну так потрібно було всі 40 мільйонів евакуювати чого вже. Вивезти нас всіх на нову землю із Зелею в якості поводиря
krasotalisa• 24 апреля 2023
У Офісі Президента відреагували на статтю про нібито підготовку Україною ударів по столиці рф 24 лютого
Ответ дляMilly111
Я зеленского воспеваю?
Зайдите в темы 2019 я против всегда была его команды.
И в другие темы, особенно оборонку, что он свернул ракетные программы и прочее
Это тут воспеваю?
Одна из тем
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-76736077
А вы тоже Блека хотите принести с русские сми сюда?
Это тут воспеваю?
Одна из тем
Ответ дляLudaSHS
Я зеленского воспеваю?
Это тут воспеваю?
Одна из тем
Это тут воспеваю?
Одна из тем
Не знаю никакого Блека
Знаю Настюшу только, которая в каждой теме раньше была
Перепутала значит Вас, сорри
Ответ дляMilly111
Не знаю никакого Блека
Перепутала значит Вас, сорри
Какая настюша
какое воспевание
А та Китти Блека принесла,
Рупора кремля. Выше скан мой ответ. То к чему ваше.
не разобрались и встряли.
Я нутром чую ипсо рашки.
какое воспевание А та Китти Блека принесла,
не разобрались и встряли. Я нутром чую ипсо рашки.
I_am_Ukrainian• 24 апреля 2023
Ответ дляGюнтер
На deep state,лівий берег трошкі сіра зона.А так по домашньому....,не хочется уезжать
Может это и есть наступление уже?
Ответ дляLudaSHS
А заводы только получили заказы
И не успевают. Да. Сейчас снаряды надо больше, чем даже самолеты. Я только читаю -там млн на 155 й.
Там несколько млн на 155й
А их надо вчера.
Там несколько млн на 155й
А их надо вчера.
Пишут, у них просто негде производить 155мм в нужном количестве:
В Пенсильвании, где производятся большинство 155-мм снарядов, открытие новой сборочной линии переносится на 2025 год. Сейчас США производят до 14 тысяч снарядов в месяц - в Украине это тратится за 2-3 дня. Производство хотят нарастить до 85 тысяч снарядов ежемесячно - но не раньше 2028 года.
I_am_Ukrainian• 24 апреля 2023
Ответ дляammakat
Ужас, ну какой еще 2028 год ? Ну конечно, не у них же война, куда им спешить
Ответ дляammakat
Пенсильвания и статьи это зимнее.
После принято еще ряд решений было.
Эстония, Франция, мы делаем
Но да - надо время
Не только пенсильвания нам поставляет
После принято еще ряд решений было.
Эстония, Франция, мы делаем
Но да - надо время
Не только пенсильвания нам поставляет
Ответ дляammakat
Ще канада
Ответ дляammakat
Статья вчерашняя. Но да, это ситуация в США. А в Эстонии разве что-то производят?
Читала в другой статье и видео были с завода Пенсильвания зимой, ваша инфа старая или статью склепали на базе инфы 3 х месячной давности , примерно январь февраль
Да именно 1 завода и их мощностей не хватит, поэтому ряд стран нам поставляет, так писали зимой и были видео с завода
Эстония.
Stefaniya K.• 24 апреля 2023
Ответ дляMilly111
да прям.все кругом боты кроме вас.мне зеленский норм.ермак-нет.например.
svetlapanna• 24 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Зєля і не був поводирєм, просто повірте мені..
Я може, скажу неприємну річ, я не фанат Зе від слова зовсім)))
Але попереджали братинська розвідка- раша йобана курва, наступ готує..
Шашлики. Херсон здали, просто здали. Марік був приречений. коли якогось хєра розмінували перешийок і з кацапами брататись почали, відкрили пункт пропуску на межі з окупованим Кримом.
ЧОму тоді треба було про ’шашалики’ , коли розвідка ясно попередждала.
Не евакуювали. Не передбачили. Русня своїх бачите як- тут же евакуація, бо це мирняк.
Буча, Гостомель, Ірпінь..Іванків.. Ліквідовані всі дивізїї, які стояли там на кордоні.. Русня пройшла без зайвих перешкод ..
Херсон,бузковий гай.. В мене сокурсник там, бл.. тіла досі не можуть знайти, бо русня все змела, палила на своєму шляху..
Нас можна вбивати, бомбити.. І не передбачили те, що будуть окуповувати Херсон, стирати з лиця Землі Маріуполь.. І да, Зєля без єрмака кроку не рушить.. а ось хто той, це вже інше..І чому так сталося .
Не на часі, я зрозуміла.
svetlapanna• 24 апреля 2023
Ответ дляMilly111
Ви щось переплутали.. Ця людина не бот, вона завжди проти зе-команди тут писала, в кожній темі