LudaSHS• 24 апреля 2023

Буданова багато? Операція Гур. Бомбежка Москви, вашингтон пост

Буданов багато говорить
Напевно так треба, ми тоже граємо в інформаційні війни

Ось
⚡️Українська розвідка планувала масовані удари по москві у річницю повномасштабного вторгнення 24 лютого, але відмовилася від цього на прохання США, - The Washington Post

Газета. https://www.washingtonpost.com/world/2023/04/24/di...

Скани переклад з ВП

можна тягать Буданова
Наговорив багато
Результат:
вже голосів: 324
67 (20.68%) Брешуть всі
65 (20.06%) Все достало, я нічого не читаю
54 (16.67%) Результат
47 (14.51%) Да маячня то все
40 (12.35%) "Туман війни" залякування
29 (8.95%) То операція В Смі наших
16 (4.94%) Американці бояться до сих пір
6 (1.85%) Свій варіант
Mrs.Ochmonek• 25 апреля 2023
Ответ дляBe_me
Аби тільки Буданов не виявився черговим тарологом-Арєстовічєм. Бо щось так тригерить цей оптимізм напоказ. Мені уявлалось, що зроблять все по-тихому і ми вже взнаємо в розпал контрнаступу про все (і рашисти відповідно, теж). А тут, наче основна мета - не перемога, а якесь тестування реакцій суспільства (просто таки підготовка кейсів для підручника ’Психологія мас’..)
Не в оптимізмі справа, а в тому, що під час війни або пропаганда на користь кацапії, або наша. Нема ’об’єктивності, правда десь по середині, і тд. , і по-тихому’
Тому Буданов робить все правильно.

Mrs.Ochmonek• 25 апреля 2023
Ні публікації в ВП, чи NYT, чи будь-які інші не повинні сприйматись як істина. Тим більше, що є політика редакцій західних видань, а є окремі думки , що публікуються в тих виданнях.
Тому щоразу коли хтось спирається на авторитетні західні джерела, потрібно ставитись критично
автор LudaSHS • 25 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так
Мало того, дивитися хто автор
svetlapanna• 25 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Україна довела свою життєздатність і незалежність свого виживання від конкретних прізвищ на посадах. У нас було 6 президентів, більше 20 голів Кабміну, а інших ТОП-чиновників не злічити. Але без жодного з них Україна не вмерла. Бо державний механізм і суспільства влаштовані набагато складніше, ніж часто здається необізнаному спостерігачеві. І тому Україна вціліла весною 2014, і тому тримається в умовах повномасштабної війни. Я не збираюся знецінювати досягнення чи ігнорувати провали Турчинова (в.о), Порошенка, Зеленського, але країна вціліла переважно не їх зусиллями. Республіка - а ми республіка - це на то і спільна справа її громадян. ( с )

якось так
Я відношусь до тої категорії людей.яка не творить собі куміра, насамперед. Країна-це люди.. що люди роблять, те й отримують. З 2014 року. я вважаю. ми живемо завдяки волонтерам, завдяки добровольцям, тобто людям.А верхівка.. Я може, здадусь Бабою Ягою. але жоден президент в мене не викликав захоплення. Кучма з рашею якісь домовленості мав, Кравчук просрав весь флот, ядерну зброю.Ющенко розвалив армію, закривав віськові виші, за Януковича взагалі навіть говорит не хочу, скільки він росіян привів і впровадив на високі місця.Зараз теж є саботаж і диверсія, і по військовим замовленням і по мобілізації...Порошенко почав армію відбудовувати, але йому терміну не вистачило. Турчинов Крим не втримав. на жаль, але з іншого боку, що він міг вдіяти, коли при янеку всю армію розікрали і навіть пального не було,армію зробили голою і босою?
В нас основне зло то корупція всюди.Поки її не викорінити показово та боляче для корупціонерів
автор LudaSHS • 25 апреля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Можу сказать, такого ’як треба!’ Президента ще не будо, але Україна і не президентська республіка. А парламенсько- президенська, але чомусь завжди граблі. Ще і ще, і партії спочатку красиво, потім лайно(

І сусід біснуватий(
Але ж живемо. Дякуючи суспільству. Громадянському суспільству.
svetlapanna• 25 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS

І сусід біснуватий(
Згодна з Вами. Живемо завдяки небайдужим. А те що парламентсько-президентьска.. я багато думаю з цього приводу. але краще втримаюсь.
І ще. є законопроєкт про те, що за кртику влади буде відповідальність і, якщо його все й приймуть, то це буде дно.
автор LudaSHS • 25 апреля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Ні то той хлоп хайпував
Дурень. Ну куди воно