Кнопкотиць• 24 апреля 2023
Ужгород/сакури
Ніколи не була в Ужгороді. Останні надцять років весь час думала, ось наступного року точно поїду, коли будуть цвісти сакури... А зараз ось з´явилося багато фото в соціальних мережах і розумію, що й цьогоріч мабуть "мимо" і захотілося все покинути і поїхати на пару днів.
Дівчатка, хто з Ужгорода, як довго цвітуть сакури , ще тиждень буде цвіт, чи навряд ? Два дні вистачить чи то мало для Вашого міста ?
БеллаДонна• 24 апреля 2023
Я не з Ужгорода, але зараз тут з минулого четверга
Якраз потрапили на самий пік цвітіння і погода супер
Від завтра вже дощі обіцяють
А якщо будуть дощі, то цвіт довго не протримається, облетить
Та і не погуляєш особливо під дощем
Від завтра вже дощі обіцяють
Та і не погуляєш особливо під дощем
Кнопкотиць
• 24 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Від завтра вже дощі обіцяють
Та і не погуляєш особливо під дощем
Від завтра вже дощі обіцяють
Та і не погуляєш особливо під дощем
Як же я за Вас рада, дійсно пощастило, погода+цвітіння. Можна попросити пару фото сюди. Що цікаво подивилися/порадите ?
Триндю-бриндю• 24 апреля 2023
Були в п´ятницю, їздимо кожного року. Можна ще застати цвіту наступного тижня.
Кнопкотиць
• 24 апреля 2023
Ответ дляКолгоспниця
Ужгород маленьке місто, можна зранку приїхати, вечером поїхати
Оце мене й муляє в середу на ніч поїхати а в п´ятницю назад. Четвер-п´ятниця = два дні там. Хоча, якщо не прив´язуватися до цвітіння, то план був значно ширший: Мукачево (замок Паланок)+палац Шернборнів, з Мукачевого можна в Кошице, ех...
БеллаДонна• 24 апреля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Ми були в замку, в ботанічному саду, в музеї під відкритим небом
На набережній гуляли
Ще їздили в Мукачево і Хуст на равликову ферму і заповідник оленів
Але від Ужгороду до хусту 2 години їзди майже на автомобілі
Фото, будь ласка
На набережній гуляли
Фото, будь ласка
Кнопкотиць
• 24 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
На набережній гуляли
Фото, будь ласка
На набережній гуляли
Фото, будь ласка
Ви з чоловіком? Як ситуація з перевіркою документів?
Кнопкотиць
• 24 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Ще фото
Краса! Застали в повному розцвіті все.
БеллаДонна• 24 апреля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Ні, я тільки з донькою
Нічого в нас не перевіряли
Хоча поліції дуже багато
Нічого в нас не перевіряли
Хоча поліції дуже багато
БеллаДонна• 24 апреля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Ужгородський замок набагато цікавіший, ніж Мукачево
Колгоспниця• 24 апреля 2023
Ответ дляКнопкотиць
На Ужгород одного дня з головою вистачить, це якщо є нічний потяг. Зранку з поїзда до сакур, поки туди стадо не набігло, потім прогулятися містом, пообідати...Там здається, ще музей під відкритим небом був.
Якщо на 2 дні їхати, то, думаю, можна ще Мукачево відвідати і палац Шенбронів. Наприклад, перший день Мукачево і Шенброн, ввечері приїхати в Ужгород і звідти додому.
Тундиринда• 24 апреля 2023
Мукачівський замок гарніший, як на мене, ніж наш. Але музей архітектури і побуту (хатки, у народі), відвідала вже десятки разів, хоч місцева, дуже люблю там гуляти. Сакури цвітуть усюди, місто рожевого кольору) Туристів надзвичайно багато.
На пів ставки• 24 апреля 2023
Ответ дляvikks-R
Це ж магнолія?
Нам местные сказала, что сакура. Тоже приехала сюда 21 числа.
Покращена• 25 апреля 2023
Ответ дляНа пів ставки
Я местная и говорю вам, что это магнолия
Покращена• 25 апреля 2023
Ответ дляТундиринда
Та мачка би їх копнула тих туристів
Он що із сакурами роблять
Дикі люди
Он що із сакурами роблять
Дикі люди
Кнопкотиць
• 25 апреля 2023
Ответ дляПокращена
Та мачка би їх копнула тих туристів
Он що із сакурами роблять
Дикі люди
Он що із сакурами роблять
Дикі люди
Якісь вандали, штраф впаяти, щоб більше таке і в голову не прийшло. Але там така гілляка відчахнулась, що й не дуже схоже, що хтось з собою планував нести.
Покращена• 25 апреля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Та нести ніхто й не планував, але ж ’фоточки для інсти’ треба гарні зробити
Ото й нагнули так, що вона аж відвалилася(((((