Гомосноб• 24 апреля 2023
Обої в 1-кімн квартиру: заморочуватися чи ні?
Добрий вечір!
Дівчата, прийшлося переклеювати обої, тріщини пішли по стелі.
Живемо втрьох в 1-км квартирі. Дитина у школу йде на осінь. Ось думаю, на бумажній основі брати чи без різниці (на флізеліновій вінілові).
На кухні Раш, у коридорі Сінтра. Не на бумажній.
Шкідливо дуже, бо спимо ж там, не знаю.
Як у вас, що порадите.
Самі клеїти будемо.
Дякую!
Шкідливо дуже, бо спимо ж там, не знаю.
Як у вас, що порадите.
Самі клеїти будемо.
Дякую!
Результат:
вже голосів:
39 (76.47%)
У мене вінілові на флізеліні
9 (17.65%)
Відповіді
3 (5.88%)
На бумажній основі
Кручу хвости• 24 апреля 2023
Паперові проблематичні в поклейці і потребують деяких навиків. Флізелінові простіше клеїти. За екологічність я не переймаюсь. Вони всі мають сертифікати для використування в житлових приміщеннях.
Поліпривіт всім• 24 апреля 2023
Поцікавтесь про рідкі шпалери, якщо боїтесь шкідливості. Ми брали на целюлозній основі для спальні
Поліпривіт всім• 24 апреля 2023
Ответ дляКручу хвости
Знаєте як ці сертифікати отримують у нас?
сказочное_Бали• 24 апреля 2023
Я бы на Вашем месте переживала почему трещины по стенам пошли (((
Гомосноб
• 24 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Навпроти стройка, в нашому 15 поверх будинку у багатьох таке пішло(
сказочное_Бали• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Капец, я бы уже продала квартиру побыстрому с ьакими раскладами, может этт шанс двушку купить?
Гомосноб
• 24 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Збираємося робити ремонт - ніяких шпалер. Пофарбуємо стіни
а як ви хочете? Якщо б майстрів наймали-то ок, а так боюся, що не зможемо норм зробити. Хоча вирівняли вже стіни, все гарно.
Гомосноб
• 24 апреля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Та ні, нажаль( немає можливості. Да і ми на 2 країни з дитиною живем (Англія-Україна). Поки точно ні.
Мир Мир Мир!• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Зять сам все зробив і інструкцію надав) самі будемо робити чи майстрів наймемо - ще не вирішили. Але більше ніяких шпалер. Особливо на кухні
Мамаша в бигудях• 24 апреля 2023
Бумажные очень хреново клеятся, дают усадку. Я за виниловые на флизелине. В спальне у дочки такие 3ий год.
Наивная Хо• 24 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Чому на кухні ні?
Мир Мир Мир!• 24 апреля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Чому на кухні ні?
У мене волога. Шви сумні( Не одразу, через багато років, але відійшли. Не хочу більше такого
Кручу хвости• 24 апреля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Знаю). Не переймаюся
В танке• 24 апреля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
ну обои большей частью не нашего производства. хотя там у всех покраска. для кого они их выпускают