Dashko007• 25 апреля 2023

Заява Буданова. Яка ваша думка?

Просто цікаво, що ви думаєте про таку заяву? Я боюсь що це не скінчиться ніколи
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це хіба не Діана місцевих совєтчіц лякала 100500 ракетами на 24 лютого?
Не пам’ятаю такого... Хоча тоді всі з усіх прасок нагнітали, загальний фон був важким, а на виході пшик.
vihola• 25 апреля 2023
Ответ дляnabludatel
В новинах всюди було.
Плюс до знищення електротяги вчора в Мелітополі знищили один тепловоз, на якому намагалася русня перевозити вантажі.
А сьогодні в Токмак (що знаходиться між Василівкою і Мелітополем) наші послали 24 ракети.
Підготовка до нашого наступу йде повним ходом.
відписалась від всіх тг каналів, тільки тут новини читаю
lisulya• 25 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Лякала-лякала. Якщо мене не підводить пам´ять, то ця Діана і сама виїзжала на ці дні кудись там.
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
Ответ дляlisulya
офігєть, не знала такого
Wendy Rhoades• 25 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Есть логика, здравый смысл и глаза. В этом году выйти на границы 91 это что то из зоны фантастики, лично мое мнение. Никому его не навязываю
а что вам логика говорила относительно освобождения Киевской области? Харьковской? Херсона?
lisulya• 25 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
офігєть, не знала такого
Вже давно порадниці вияснили, що вона віщує все те, про що пишуть в новинах.
MananaPryadko• 25 апреля 2023
Я Незнаю для чего он это говорит , но на эти кордоны мы не выйдем . Есть у меня гадкая чуйка что если мы пойдем на Крым то тактическое ядерное будет все таки … и конца этому не видно , за донбасс молчу …. Там после базмута будет еще Краматорск Славянск … печально
К@тен@• 25 апреля 2023
думаю, что с такими планами это на года и май как бэ на следующей неделе, а предпосылок «лета в Крыму» вообще нет
бобкина• 25 апреля 2023
Так хочется в это верить ...
Татьяна-cb91• 25 апреля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Ну сравнили Крым и области 🤦🏻‍♀️
Татьяна-8275• 25 апреля 2023
Норм заява. А что с ней не так?
Argesha• 25 апреля 2023
Ответ дляMananaPryadko
Так... Спочатку трошки, ’розвідка боєм’, так би мовити.
Ну і зовсім нада бути блаженними, щоб вважати, що у відповідь США пульнуть ядеркою по рос.території.
Труп нареченої• 25 апреля 2023
я починаю вірити у домовленості
відповідей чому розмінували деякі напрямки досі немає
шкода країну, розривають чужі і свої всередині рвуть ненажери
Jul-Ap• 25 апреля 2023
Ответ дляjulil
Все может случиться резко и внезапно) Почему нет.
Достаточно почитать летние темы о Херсоне
Наталья557• 25 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
моя думка: поки пуйло живий, ні про які кордони не може йти мови. він буде нас кошмарити до своєї смерті.
Скорее всего пока будет существовать вся россия нам придется нести этот крест(
Jul-Ap• 25 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Просто интересно, какие были ваши мысли перед деоккупацией Харьковщины и Херсонщины.
Темы на советчице упаднические Я помню, много в них спорила
Безспроса• 25 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Я розумію, але його заява це як популізм в знову як Арестоамч потерпіть до кінця року.. а потім що?
А потім, ще рік і ще рік...
nightwoman• 25 апреля 2023
Моя думка, якщо немає чіткого плану зробити вдалий контр-наступ, то не треба і думати про нього.
Тобто або швидко, продумано, влучно, результативно або ніяк ...

То якщо так каже, то вірю, що так має бути. Вірю, що українці умніші, вони дочекаються гарної нагоди, щоб всі ’зірки стали в ряд’, і все у нас буде Україна
Татьяна-cb91• 25 апреля 2023
Ответ дляJul-Ap
Я на советчице недавно, поэтому не знаю что тут обсуждалось.
Мыслей не было, была только боль и непонимание что происходит.
Вот за Крым интуитивно понимаю, что не в этом году.
LyudaT• 25 апреля 2023
Ответ дляMananaPryadko
Тактической ядерного не будет. Во-первых, Китай против. А рф вассал Китая теперь. Во-вторых, США ясно дали понять, что в случае применения ЯО будет уничтожен весь Черноморский флот, все войска рф на территории Украины, а сам путин убит. И просто путин и компания не комикадзе по своей сути, они любят комфорт, умирать им не хочется.
Leeloo_aloha• 25 апреля 2023
Моя думка:
Буданов - Арестович номер 2.
Війна на довго.
Пенсіонери і бюджетники виживатимуть на мінімалці.
Кордони чоловікам не відкриють.
Корупція й розкрадання процвітатимуть, війна все спише.
Житимуть добре люди з доходом в у.о.
Марафони і далі литимуть у вуха заспокійливо підбадьорюючу пропоганду.
Тривожним дзвінком початку економічного краху будуть затримки у виплатах зсу.

Варіантів закінчення декілька, на жаль реалістичні є для України невтішними. А яскрава перемога, відбудова і т.д. - утопія в яку хочеться вірити.

Поляки заборонили возити наше зерно, бо воно там осідає і продається. Наше зерно краще і дешевше, а вони захищають своїх виробників. Кожна нормальна країна захищає своїх, ми для них конкуренти. Яка їм вигода брати нас в свій союз?

Може я песиміст, а не реаліст, це лише моя думка.
Хочеться вірити, що у нас гарні перпективи на скору перемогу, а рф перестане існувати.
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляnabludatel
В новинах всюди було.
агонь
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляMananaPryadko
а вот у меня чуйка,что после Бахмута будет Белгород и Симферополь.разные у нас чуйки
Flower Girl23• 25 апреля 2023
Автор, я например читала такое. Статья от 11 января. Так что тоже предполагаю, что это всё вряд-ли скоро закончится...
Вихід України на кордони 91-го року не означатиме кінець війни – Болтон
https://ua.news/ua/world/vyhod-ukrainy-na-granitsy...
fishcka• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вы розумієте, що між тим на чому ґрунтуються ваші прогнози і прогнози керівника розвідки - прірва?
ми розумієм, а ви розумієте навіщо керівник РОЗВІДКИ (а не ЗСУ) таке розказує?
Lady luck21• 25 апреля 2023
У буданова своя реальность, у военных- своя.
Angelika93• 25 апреля 2023
Шо, опять?он каждые три месяца говорит одно и то же.
Подрысь• 25 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
я пам´ятаю, як за 2 дні до війни в студії Інтера сиділа Маляр і ще якісь високі чини і вони сміялися і казали, шо ніхто не полізе в Україну, шо це такий психологічний тиск і так далі. після того я жодному з цих ’шоуменів’ доморощених не вірю.
помню эту Маляр, она была всегда экспердом в разных семейно-развлекательных передачках. И я очень удивилась, когда она стала замом министерства обороны..
vihola• 25 апреля 2023
Ответ дляLyudaT
Якщо вони так запросто це можуть зробити. Чому не діють? Мало невинних жертв? Чи треба саме від ядерної бомби жертв?

Якби парашенці були в адекватні і думали виключно про свій комфорт, то не полізли б в Україну війною. Вони хворі на голову сатаністи.
Там не можна шукати логіки чи покладати надії на інстинкт самозбереження. Вони вже займаються самознищенням, самоліквідацією.
nabludatel• 25 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Ну сравнили Крым и области 🤦🏻‍♀️
Як раз Крим дуже важко обороняти рашкам. Ви знаєте, що Крим - це півострів? І постачання будь-чого туди утруднене. А якщо взяти під вогневий контроль, пошкодити або і взагалі знищити Кримський міст (як до цього Антонівський міст в Херсоні,), то рашики потраплять в Криму в пастку.
Це легше, ніж будь-яка область,яка мала сполучення по суходолу із рашкою чи білорашкою.