Dashko007• 25 апреля 2023

Заява Буданова. Яка ваша думка?

Просто цікаво, що ви думаєте про таку заяву? Я боюсь що це не скінчиться ніколи
Star39• 25 апреля 2023
Politico: Украина посылает как можно больше ложных сигналов, чтобы сбить с толку Россию, когда и где ВСУ нанесут удар.
lisenok_8282• 25 апреля 2023
Ответ длячир
Сегодня у медведева рот не закрывается по поводу а мы шарахнем атомной бомбой. В раше сегодня какой-то ’просветительский марафон’, этот придурок там выступает, уже раз десять повторил про бомбу.
ви знаєте, він звичайно гівно п´яне, але. обізяна з гранатою то страшно...
LyudaT• 25 апреля 2023
Ответ длячир
І у цього також є причини. Мабуть десь таки прищемили їм яйця...
Marina444448• 25 апреля 2023
Абсолютно не верю никаким заявлениям и планам и вообще ничему... Чем дальше тем больше кажется, что это будет очень долгая война и долгий выход из нее...
Елена-1011• 25 апреля 2023
Это началось в 2014 и до сих пор не кончилось. Это надолго
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляЕлена-1011
)))) как бы не пыжились россияне.а со всех украинских земель нужно будет убраться!
Spicy -02f0• 25 апреля 2023
Не думаю когда закончится, просто живу дальше и строю свою жизнь исходя из нынешних условий, не думая когда закончится
HelloKitty18• 25 апреля 2023
Нічого нового не бачу, все те ж...
Елена-1011• 25 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А смайлики зачем? Это не смешно
So_so• 25 апреля 2023
Вчера и позавчера взорвали сообщение между Мелитополем и Крымом, электрическая тяга, а это логистика всей техники, боеприпасов остановилась.
Там жизнь покажет.
il-mari• 25 апреля 2023
Ответ дляLyudaT
Такі заяви Буданов робить не для того, щоб нас заспокоїти) це скоріше для того, щоб кримчани і не тільки напружилися))) це ж гібридна війна. Зараз з кожної праски всі чують ’наступ-наступ-наступ’, москалі вже мабуть скоро самі бігти почнуть і без наступу, бо просто чекати на щось страшне набагато складніше.
та хто його знає, почитую каців, то більшисть пише, що їм треба закінити їхньою перемог ою, бо інакше їх зїдять..
appareils• 25 апреля 2023
Це звичайно можливо, але не думаю що в цьому році і повинна бути колосальна підтримка партнерів!
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
вообще не переживаю.знаю,что скоро победа наша.в Крыму начнется ’дискотека’ .крымчанам нужно позаботится о бомбоубежищах или лучше на время выехать с полуострова.
vihola• 25 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Там жизнь покажет.
Дивно, така важлива хороша новина, вперше чую, тут обговорювали?
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ для vihola
зачем?что б матрехи и колаборанты сознание теряли?)все ок на том направлении.я с недвижимости Крыма не вылажу ЮБК интересует,прицениваюсь)
vihola• 25 апреля 2023
Ответ дляil-mari
Хто їх зість, хай на того і б нападали.
Дебіли.
il-mari• 25 апреля 2023
Ответ для vihola
Хто їх зість, хай на того і б нападали.
Дебіли.
так , дебіли, але багато хочуть битись до пабєди..
Star39• 25 апреля 2023
Ответ длячир
У него задача запугать всех. Про ядерную бомбу он сегодня распинался, чтобы показать, что будет, если они начнут проигрывать. Сказал, что ядерное оружие - их главная скрепа. Но вряд ли кто-то всерьез на Западе это воспримет
Zaviriuha• 25 апреля 2023
Якби росія не пішла повномасштабною війною на нас, то на Крим би Україна не претендувала? А зараз вже будь якою ціною. Набридли вже ці вкиди, обговорення. І моя думка, що війна не закінчиться ще не скоро, якби я того не хотіла і не чекала, нас дурять, стравлюють. Як буде так і буде. Просто не розумію, як така людина з розвідки може кидати слова на вітер?
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ дляlisenok_8282
де в його граната?
nabludatel• 25 апреля 2023
Ответ для vihola
В новинах всюди було.
Плюс до знищення електротяги вчора в Мелітополі знищили один тепловоз, на якому намагалася русня перевозити вантажі.
А сьогодні в Токмак (що знаходиться між Василівкою і Мелітополем) наші послали 24 ракети.
Підготовка до нашого наступу йде повним ходом.
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Куди там братися Буданову, якщо є порадниці
Куди там порадницям, якщо Діана теж каже, що вийдем на кордони в цьому році. Ото я буду сміятись, якщо це справдиться. Бо зазвичай тарологів не поважають, а виходить так, що все що вона раніше казала (Херсон, Харківська обл., удар по кримському мосту) збулось.
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
Ответ дляDashko007
Я розумію, але його заява це як популізм в знову як Арестоамч потерпіть до кінця року.. а потім що?
А вам радше б читати заяви - мі всє умрьом?
Teonaa• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Про яку конкретно заяву?
Мабуть що таке «в будь-якій» формі
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
I шо почому там?
So_so• 25 апреля 2023
Ответ для vihola
Не знаю
Portnaya• 25 апреля 2023
Авжеж це надового 😥
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Діана просто багато новин читає
СвітланкаОК• 25 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Діана просто багато новин читає
Теж така думка є, і повторює потім що чує в новинах. Але ж хочеться вірити )
Чашечка кофе• 25 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Це хіба не Діана місцевих совєтчіц лякала 100500 ракетами на 24 лютого?