Підрив мостів на початку повномасштабного вторгнення не дозволив би росіянам потрапити до Херсону.
Про це розповів військовий-розвідник та полковник Роман Червінський.
"Беремо функціональний обов´язко, розкладаємо: Верховний головнокомандувач і пішли, пішли до низу. Хто, на якій ділянці, які команди давав, що виконувати. І це все є. І люди, які виконували накази по розмінуванню Чонгарського напрямку, непідриву мостів на Херсонському напрямку, вони даватимуть покази, що "мені дали команду згори". А далі дійдемо до того, хто був ініціатором цього", - зазначив він.
Коментуючи слова журналістки щодо того, на скільки б мінування Чонгару сповільнило російський наступ, Червінський як приклад навів Мар´їнку, Авдіївку та Бахмут.
"Скільки росіяни над ними боряться зараз? Вже рік вони не можуть нічого зробити. Там те ж саме, тим більше там є природні умови, щоб їх не пустити. Там дуже вузьке місце, якщо там поставити артилерію, авіацію, заміновано все буде і будуть пристріляні позиції - це майже нереально пройти так швидко, як вони (росіяни. - Ред.) пройшли", - додав він.
Червінський також пригадав розмову з військовослужбовцем, який був заступником командира 72-ї бригади.
"Він каже, що коли вони за ніч встигли дістатися до Ірпеня, вибудувати позиції, щоб зупинити росіян. І коли він зрозумів, що не може їх зупинити, тому що сили нерівні. У нього одна бригада, а там пре з того боку десятки тисяч людей і техніки. Каже, що "логічно мені потрібно було підривати мости через Ірпінь". Каже, коли я доповів цю ситуацію командиру бригади, то він мені сказав: "З Офісу Президента прийшла команда, без їхньої санкції мости не підривати". Це другий день (війни. - Ред.). І каже: "Я на свій розсуд сам його підірвав, завдяки цьому я їх зупинив", - сказав він.
Червінський додав, що якби підірвали мости, то росіяни не потрабили до Херсону.
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Прям как канал ТГ читаю , одна и та же новостная лента 🤮
Удалено администрацией...
World Shop• 25 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Удалено администрацией...
а что такого в этой теме?
что за мания всем несогласным рты затыкать? Езжайте в северную корею,там как раз все ,как вам нравится
Ответ дляWorld Shop
Вопросов к началу войны тьма тьмущая,все они будут пока без ответа, бо ж не на часі. Вот еще и владу критиковать нельзя будет (кстати приняли такое или то очередная утка из телеги?)
Советчицы уже все знали и готовы были топать с тревожными пакетами АТБ по Житомирской трассе, а больше ,конечно,никто ничего не знал...только советчицы и Байден . Ох,какая наваристая лапша,ммммм
я уже писала про Житомирскую трассу. и к чему это привело тех, кто пытался выехать по этой трассе в первые дни войны.
до Бучі була Житомирська траса.
Це відео без начитки та музики, щоб всі канали світу могли показати та нагадати про страшні злочини росіян.
Ми їдемо по Житомирській трасі і бачимо розстріляних людей та спалені авто. Саме тут відбулася жахлива трагедія, яку з дрона зафільмували мої друзі з групи Bugatti. Рухається колона цивільних, росіяни її обстрілюють. В білому авто пробите колесо (потім ми дізнаємося, що мати закрила собою дитину і загинула на місці). Чоловік (наш знайомий, працівник туристичної фірми) вискакує з авто та підіймає руки. Але його розстрілюють… Російський солдат з танку біжить до автомобіля, підходять й інші. З автівки виводять жінку з дитиною і ведуть до лісу… Чоловіка відтягують з дороги, перевіряють кишені…
Ми ж підіймаємо свого дрона і вивчаємо місцевість куди повели жінку з дитиною. Знаходимо російські позиції та йдемо туди… Безлад, сміття, купа презервативів… А потім ми бачимо тіла, складені на купи та спаленні. Багато жіночих тіл… Страшно уявити, що з ними творили росіяни…
до Бучі була Житомирська траса.
Mira29-c3c3• 25 апреля 2023
Ответ дляLike-995b
Удалено администрацией...
А навіщо відправляти? Що воно змінить?
Правду ніхто не любить ,на жаль.
Ответ дляJave
Хотілось би щоб за зраду: здачу Херсону, розмінування Чонгару, не підрив мостів (не дали наказ підривати) понесли відповідальність
Поки що ні з кого ні за що ще не спитали, ще починаючи з Кравчука, Кучми. І навряд чи щось зміниться. Ворон ворону око не виклює.
Ответ дляEverything is possible
А как вы считаете? Вот я серьезно не верю что он так просто остался в Киеве. Я думаю что ему пообещали, что ему ничего не будет. Я считаю, что просто никто не рассчитывал, что наши люди так будут защищать свои земли. И теперь он просто не знает как выйти из ситуации. И вообще много вопросов.
Мої батьки взагалі вважаю,що в нього з путіним якісь договняки,але я вважаю,що то їм так здається після зрадника Януковича,Зеленський просто недалекий,як і люди які за його обирали
Олимпиада80• 25 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Добре що перемагаєм є кого і про провали запитати)) Булаб зараз рашка тут, махали б триколором ми всі на форумі
Таку фігню ляпати... Чи ви вже нишком махаєте?
Renesmeе 16• 25 апреля 2023
Ответ дляОлимпиада80
Так, ви мене розкусили
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
да прям.прям остановило бы это рашистов.на 1-2 дня?у них авиация,инженерные войска,все решается и не так все просто-заминировали,взорвали мосты и ура.сейчас рашисты тоже заминировали на оккупированных и нам союзники дали много спец техники и дистанционного разминирования.
Ответ дляСоната любви
до Бучі була Житомирська траса.
Гірше звірів,
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
до Бучі була Житомирська траса.
не первые дни это было.прочтите википедию когда было оккупировано.и кто хотел -тот выехал и до войны и в первые дни.и не ждали неделями
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Не правда багато жертв саме в перші дні війни особливо 24.02
конкретніше
Ответ дляStefaniya K.
Доприкладу сім´ю поліцейського на Херсонщині розстріляли всіх в машині і батьків і дружину з дитиною і немовлям 24.02,а внаслідок бомбардувань скільки загинуло ще..
Full House• 25 апреля 2023
Ответ дляМарія В
2 дні можна було виїхати, на третій вже почалися вбивства.
Full House• 25 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Ви серйозно?
А до цього ,що цікаво було?
Поясніть будь ласка,тобто прийшли росіяни і такі’у вас є два дні,а ні то ми вас вбиваємо’,так?
А до цього ,що цікаво було?
Я про Житомирську трасу пишу. Про неї ж мова була?
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
сьогодні репортаж з Бахмуту,наш військовий каже,що в лютому повно людей жило і базар був..торгували.я чуть зі стула не впала.відео
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
і навіть зараз з Бахмута люди не виїхали.є такі ,що живуть..мирне населення