Директриссимо• 25 апреля 2023
Были у Вас случаи, когда после покупки квартиры возникли проблемы?
Что нотариус может упустить при проверке продавца?
Липка-прилипка• 26 апреля 2023
В мене не так багато було ’купівль-продажів’ але нотаріуси завжди доколупувалися, власники, співвласники, прописані, ще й з опікунського дозвіл на продаж, навіть коли діти не прописані.
Знаю бакси• 26 апреля 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Не знаю, але якось неправдоподобно. Судилися з тим спадкоємцем по заповіту, а не з новим власником. Потім той американець повинен був подати до суду, щоб признати угоду купівлі недійсним. При признанні угоди недійсною, повертаються всі кошти, згідно угоди (а ось тут може бути упс, тому що часто занижують вартість). Плюс по закону гроші, затрачені на ремонт новим господарем теж повертаються.
І з урахуванням, що в нас суди йдуть роками, а тут бац - і все порішали за два місяці. А апеляції?
Суди були рік. Я написала. А кум посивів за 2 місяці бо почалася тяганина. Історія реальна про те що спадщина оскаржується. Написала те що знаю. Я ж не буду розписувати все у дрібних подробицях. Мене це не стосується. Просто завжди треба пам´ятати- заповіт можна оскаржити
Кукусик• 26 апреля 2023
Ответ дляЖена сантехника
В нас в квартирі, що хотіли придбати, були прописані малолітні, нотаріус відмовила в угоді без згоди опікунської ради. Продавець наполягала, що її нотаріус ’усе порішає’...Чоловік їздив із власницею в Запоріжжя, за наш кошт, де і прописували дітей.Це правда було до війни.
Я майже купила таку квартиру. Добре, що був свій надійний нотаріус
Липка-прилипка• 26 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Але ж для України рік на кілька справ: оскарження спочатку заповіту, а потім угоди - якось дуже мало, з урахуванням, що судова криза досить давно.
Ответ дляЗнаю бакси
Заповіт можна оскаржити. У мого кума була така ситуація. Людина купила квартиру по заповіту зробила ремонт і через 8 місяців з Америки приїжджає рідний син померлого який подає позов в суд. 80 тис грн і той виграє і відсуджує свою спадщину
А нотариус этого не видела ?
Ответ дляВільнаНазавжди
Проведет, потому что есть собственник у квартиры и он квартиру продал, если у родственников есть какие то претензии на нее, то подается иск в суд и на спорное имущество накладывается арест.
А то что вы тут нафантазировали, ну так это ваше право
НА угоді купівлі-продажу повинні бути присутніми всі власники квартири. 1 власник має право продати лише свою долю (якщо вона виділена в натурі), а долю родича не може продати. В реєстрі вказано частка квартири і нотаріус не проведе угоду без присутності всих власників. Крім цього нотаріус затребує згоду одного із подружжя на продаж.
Замороженная селедка• 26 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
а на каком основании? Это последняя воля покойного. Почему так легко оскаржити заповіт?
Мамина корзиночка• 26 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Той хто в тюрмі за законом співвласник житла і його частина залишається в будь-якому випадку за ним навіть якщо він там просто прописаний хоч на нього і не було оформлено приватизації. І після виходу на свободу він може повереутися у своє житло. Також право на частину і у дітей які знаходяться під опікою або в дитячому будинку. Але право на їх житло залишається за ними .
Якщо просто прописаний, то яке має право власності на житло? Прописка не дає такого права. І дітям теж.
Море Щастя• 27 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Так,я теж знаю багато випадків про братів/ сестер/ дітей,які ’ дізнавались про смерть’ пропустивши строки вступу у спадщину,або заповіт.І в більшості випадків їх права поновлювали,а покупець опинявся в дуже неприємній ситуації.