Цикавенная• 26 апреля 2023
Вам подобаються люди у Львові? І загалом життя на заході?
В цілому на заході?
2 роки прожила у Львові, зара вимушена переїхати.
Боже мій, як я сумую за чуйними, душевними льві‘янами, тими прекрасними традиціями, один Великдень чого вартує, як всі гарні в вишиванках від дорослих до дітей йшли до церкви
Так сумно на душі, не можу звикнути до іншого міста((
були б гроші, я б хоч 15 метрів собі купила там
Одна надія, що роботу тут швидше знайду((
НЛОша• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Я Харків не люблю, і що. В Полтаві і Житомирі прекрасні люди. Маємо право, це нормально.
Да не вопрос, вас же никто не заставляет кого-то любить.
Просто бить себя в грудь за украинский язык, когда ещё каких-то 100 лет назад 93% львовян предпочитали говорить на других, как минимум странно.
Процесс украинизации в Харькове идёт, люди многие сознательно больше стали его использовать, это движение нужно поощрять, но не навязывать. В таких щепетильных вопросах мудрость нужна.
Радість моя• 26 апреля 2023
Ответ дляКалинові вуста
З жахом пригадую рік у Львові. Намагаюсь забути як страшний сон.
Чому?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляtirin
А какая разница на сколько? И Полтава взвинтила, и Днепр. На сколько смогли, на столько и взвинтили. Во Львов был самый большой наплыв людей, они взвинтили больше всех. Был бы самый большой наплыв в другой город, была бы там такая ситуация.
Большая разница) ну почему то взвинтила именно западная
Ответ дляСмайликівна
Люди роблять висновки не з анонімного форуму. І якщо б робили, то знали що в Західній частині України люди не дуже добрі і не їхали б сюди.
Когда на вас падают бомбы, вы просто уезжаете, чтобы спастись. Как-то пофиг куда, лишь бы безопасно. Мне пока нормальные люди попадались, слава Богу.
Потринділиця• 26 апреля 2023
Автор, згодна з вами! Львів -дуже атмосферне місто, мені близьке ментально. Я з Вінниці)
Калинові вуста• 26 апреля 2023
Ответ дляtirin
Харьковчане не высокомерны. Мы более открытые, чем львовяне, и склонны не сдерживать эмоции, в том числе отрицательные, в отличие от львовян (это ваш большой плюс), но мы точно не высокомерны)
Может город и не плохой, но из львовян не встретила почти ни одного искреннего человека. Особенно владельцы квартиры и врачи.... К такому я не привыкла. Соседка бабулечка была великолепная) но вроде везде говоришь на украинском, улыбаешься, здороваешься, а в спину шипят ’панаїхали’)))
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляНЛОша
100 років тому Львов був під владою Польщі але ж польською ми зараз не розмовляємо?
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Львів такий
Викупана• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вам повезло, но это единичные случаи.
Не правда. З нашого селища багато було переселенців у Львові, багатьох приютили на території промислового комплексу, допомагали чим могли. Наскільки приємні, доброзичливі, щирі люди. Згадуючи їх з особливою теплотою та вдячністю. Дорогою до Львова ми одну ніч ночували в селі Вінницької області в чужих людей, вона нагодували нас ввечері та ранком, зустріли і провели. Отакі наші українці добрі та турботливі, низький уклін їм!
ЛолитаНеРазлита• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
И когда это ы Киеве и области квартиры одномоментно в 5-10 раз дорожали?)
А коли це було на заході України? Так, квартири здорощали, але навіть не в 2 рази. Ринок Львова моніторю постійно. Наприклад, простенька однокімнатна квартира, яка коштувала 5000 грн до війни, зараз коштує 7000 грн. Навіть не піднялися ціни до доллара. А квартири в новобудові з гарним ремонтом завжди коштували дорого, не тільки у Львові
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляtirin
Для цього влада мала евакуювати населення, безкоштовно. І хто сказав що у Львові безпечно.
Калинові вуста• 26 апреля 2023
Ответ дляРадість моя
Чому?
Досвід спілкування і жахливі умови життя в старому центрі... Пліснява, сирість... Квартира з ремонтом за шалені гроші, а інше не зняти, тому що кіт і дитина - підліток, не здають. Вже півроку переїхали зі Львова, досі лікую дитину після плісняви.....
Забрызжу ядом• 26 апреля 2023
После Киева как село , площадь Рынок и все , дальше захолустье .
Ещё и перерыто было все .
Была один раз , всего два дня , хотелось побыстрее уехать .
Не мое
Ещё и перерыто было все .
Не мое
Ответ дляКалинові вуста
Они не привыкли выставлять свои эмоции, как мы. Это очень не привычно, конечно. В спину мне пока не шипели. Но первое время многие старались ’кинуть’ (обвесить, подсунуть просрочку). С другой стороны, в своем городе я уже представляю, где кидают, где нет. Сейчас пожила здесь, более менее приспособилась, уже нет таких случаев. Но я особо ни с кем и не общаюсь.
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Мені, не подобаються люди, які періодично мусолять тут Львів. Львів однозначно це частина Європи вже і по темпу життя і по культурним цінностям.
Коли почалося повномасштабне вторгнення саме Львів найбільше прийняв на себе зобов´язання по підтримці переселенців. Це була колосальна робота, відкрити двері своїх домівок, свої серця щоб зробити таку велику підтримку. Львівяни згуртувалися і утворили транзитний коридор підтримки між Україною і Європою,за це їм велика дяка і шана.
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ещё и перерыто было все .
Не мое
Ещё и перерыто было все .
Не мое
Київ переритий не менше. А так порівнювати міста різні на кількістю населення і площею смішно.
Vitamina1407• 26 апреля 2023
Я родилася у Львові, всі родичі зі Львова або з Польщі. Переїхали до Києва коли мені було 5 років. Але у Львові я була разів 5 мабудь за всі мої 33 роки. Завжди подобалося місто, люди. І російською я там спілкувалася, ніколи не говорив ніхто нічо. Наші люди ближче мені ніж в будь якій Європі.
Забрызжу ядом• 26 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Який такий інший менталітет у львів´ян? Люди як люди, є нормальні, є не дуже
Мовой тыкают на каждом шагу и это я была ещё в 2016
Представляют , что сейчас.
Мушля з Криму• 26 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Как вам не стыдно принижать работу с переселенцами в других городах! В города, которые ближе, переехало значительно больше людей. И не просто транзитом, а на долго.
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Представляют , что сейчас.
І шо ніяк з 2016 не вивчили? Бідося..
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Ответ дляМушля з Криму
Це тема про Львів, якщо потрібно створювати теми про інші міста створюйте
Мушля з Криму• 26 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
І шо ніяк з 2016 не вивчили? Бідося..
У вас тоже не очень то получилось
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Ответ дляМушля з Криму
У вас тоже не очень то получилось
Ну я хоча б намагаюсь :)
Викупана• 26 апреля 2023
Ответ дляСпасу мир
Ах какие страдальцы нашлись! На фронте у них погиб кто-то, а на Востоке точно также у людей родные служат и гибнут, и при этом города стерты в пыль, пока Львовянки шастают по заграницам туда-сюда. Стыд и позор.
Восток принял весь удар на себя, так что пусть Львов сидит тихо и не выкаблучивается!
В чому ж той сором? А те, що схід прийняв удар, то хто ж винуватий, що там рядом живуть кацапські нелюди.
Забрызжу ядом• 26 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
І шо ніяк з 2016 не вивчили? Бідося..
Удалено администрацией...
Вічний двигун• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Якраз Львів незважаючи на перебування під владою інших держав зберіг свою мову і культуру.
Где, если половина слов не украинских?
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Представляют , что сейчас.
В москву їдьте, там не тикають)