Цикавенная• 26 апреля 2023
Вам подобаються люди у Львові? І загалом життя на заході?
В цілому на заході?
2 роки прожила у Львові, зара вимушена переїхати.
Боже мій, як я сумую за чуйними, душевними льві‘янами, тими прекрасними традиціями, один Великдень чого вартує, як всі гарні в вишиванках від дорослих до дітей йшли до церкви
Так сумно на душі, не можу звикнути до іншого міста((
були б гроші, я б хоч 15 метрів собі купила там
Одна надія, що роботу тут швидше знайду((
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Удалено администрацией...
Як ви думаєте якби ви у Львові розмовляли на англійській, а не на російській, були б якісь докори?
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляВикупана
Не правда. З нашого селища багато було переселенців у Львові, багатьох приютили на території промислового комплексу, допомагали чим могли. Наскільки приємні, доброзичливі, щирі люди. Згадуючи їх з особливою теплотою та вдячністю. Дорогою до Львова ми одну ніч ночували в селі Вінницької області в чужих людей, вона нагодували нас ввечері та ранком, зустріли і провели. Отакі наші українці добрі та турботливі, низький уклін їм!
Да-да, охоте верю)
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
Где, если половина слов не украинских?
Які? Якщо ви їх не розумієте, це не означає що вони не українські
Вічний двигун• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
В москву їдьте, там не тикають)
Вы сейчас ничем не отличаетесь, вот абсолютно ничем
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А коли це було на заході України? Так, квартири здорощали, але навіть не в 2 рази. Ринок Львова моніторю постійно. Наприклад, простенька однокімнатна квартира, яка коштувала 5000 грн до війни, зараз коштує 7000 грн. Навіть не піднялися ціни до доллара. А квартири в новобудові з гарним ремонтом завжди коштували дорого, не тільки у Львові
Ха, так сейчас то понятно, я говорю про февраль-апрель 2022 года
Забрызжу ядом• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
В москву їдьте, там не тикають)
Сами и едьте , я дома у себя в Киеве , здесь люди нормальные , никому не указывают как жить и говорить .
В отличии от таких как вы.
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
Як мені з цим жити))
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Мені, не подобаються люди, які періодично мусолять тут Львів. Львів однозначно це частина Європи вже і по темпу життя і по культурним цінностям.
Коли почалося повномасштабне вторгнення саме Львів найбільше прийняв на себе зобов´язання по підтримці переселенців. Це була колосальна робота, відкрити двері своїх домівок, свої серця щоб зробити таку велику підтримку. Львівяни згуртувалися і утворили транзитний коридор підтримки між Україною і Європою,за це їм велика дяка і шана.
Удалено администрацией...
Забрызжу ядом• 26 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Так повелося, їм неприємно чути російську, в багатьох рідні або на фронті або загинули на фронті
Да вы что , мой муж воюет , говорит на русском , коренной киевлянин .
Такое впечатление , что только с ЗУ воюют , ага большая часть мужиков с ЗУ за границу дёрнула , в первый день войны .
Вічний двигун• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Угу, я отлично знаю украинский язык, а вот ’кобита’, ’ниц’ и очень много слов никакого отношения к украинскому не имеют. Поэтому прежде чем кому-то тыкать, пусть львовяне выбросят все не украинские слова и тогда это будет предметный разговор )
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
В отличии от таких как вы.
Я з Києва, питання, а чого ви не розмовляєте українською?
Вічний двигун• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
Як мені з цим жити))
Мне все равно, но свои, такие, как вы, загрызут быстрее
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
Наразі ні, відсотків 80 це буде східна Україна
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Этот культурный центр именно во время войны взвинтил цены в три раза, а чего так?
До того, що за любих обставин в любих регіонах ціни ідуть вверх. Скільки люди платили за виїзд з окупованих територій, це ж місцеві дехто робив, а ціни на продукти, а гуманітарка і т д. Такі люди всюди є. В різних країнах.
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
В отличии от таких как вы.
А я в себе вдома у Львові не хочу чути мову убивць. А ви їдьте, вони і так думають що всі російськомовні їх братья.
Вічний двигун• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
А я не хочу польского, он не имеет отношения к украинскому
Забрызжу ядом• 26 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Вы к Киеву никаким местом .
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
Це вас називали кобіта?
Ответ дляНЛОша
Да не вопрос, вас же никто не заставляет кого-то любить.
Просто бить себя в грудь за украинский язык, когда ещё каких-то 100 лет назад 93% львовян предпочитали говорить на других, как минимум странно.
Процесс украинизации в Харькове идёт, люди многие сознательно больше стали его использовать, это движение нужно поощрять, но не навязывать. В таких щепетильных вопросах мудрость нужна.
Це були львів´яни - поляки, яких виселив Сталін, Lwów був польським містом і центром польської культури і освіти
Техпаспорт на медузу• 26 апреля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Удалено администрацией...
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
Правду кажете, нам би тільки когось загризти
Само_достаточная• 26 апреля 2023
О, це в мене типу вас нові сусіди. Тільки ті пани з Рівного. Припхались, знімають квартиру і ходять з кислими рожами. То їм вєлік мішає, то коляска, то машину поставити нікуди, то ліфт довго їде.
Одні страждання в тій столиці, короче...
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
То не їдьте в Польщу))
Викупана• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Удалено администрацией...
Як може не подобатися мова країни в якій мешкає? Для мене це не зрозуміло. Хіба так може бути?
Смайликівна• 26 апреля 2023
Ответ дляtirin
Я вообще очень сомневаюсь, что вы львовянка. Что-то мне кажется, что вы казачек засланый.
В нас говорять ’ Як здається, треба хреститися’
Сама собі лікар• 26 апреля 2023
Хай вибачать мені всі львів´яни, але ні... Місто гарне тільки в центрі, спальні райони жах. Люди фальшиві, нещирі...
Нашли в капусте• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Вы к Киеву никаким местом .
ФСБ на форумі? З Тьмутаракані строчите :)
Мушля з Криму• 26 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
В москву їдьте, там не тикають)
А Конституция что говорит по этому вопросу?