Вилосипедниця• 26 апреля 2023
Гіперплазія єндометрія
Дівчата як лікуєтесь чи лікувались? Чи робили гістологічне дослідження єндометрія? Рекомендують це а потім Мірену. Колись мірена стояла наче норм але все повертається знову. Дякую
Asteroidea• 26 апреля 2023
Логічно. Поки стоїть Мірена йде лікування, як прибрали - то маєте рецидив. Зробіть гістологію і знов ставте Мірену. Або готуйтеся пити КОК чи чисті прогестини. Але як добре було з Міреною, то не варто робити краще
размахер• 26 апреля 2023
Ответ дляInna_A
Не лікували, потім пішли поліпи, робила гістеру, сказали пити ок. Побоялась, пила інші ліки, через 2 роки знову роліти, знову гістрера і тепер 4 роки п´ю протизаплідні. Ще максимум рік і треба ставити мірену
Лучше мирена, чем глотать все
Печень жкт
А мирена местно действует
Печень жкт
А мирена местно действует
размахер• 26 апреля 2023
Ответ дляInna_A
Я вот читаю отзывы на сирену и страшно. С 10 только 1-2 хорошие, в остальных куча побочки
О хорошем не пишут
Стоит и стоит, толку бегать в инет и строчить.
У меня мирена, месяц мазалось и все
размахер• 26 апреля 2023
Ответ дляInna_A
А больно ее ставить?
Нет
Укол делают
Може неделю тянуть живот
Укол делают
Може неделю тянуть живот
Вилосипедниця
• 26 апреля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
а які у вас симптоми?а то в мене Гіперплазія єндометрія без атипії
Перші дні дужее заливає
Без образів• 26 апреля 2023
Аккуратно со спиралями! У меня был плохой опыт- достали под желудком спираль. Сейчас 3 года пью визанн и нормально
Вилосипедниця
• 26 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Пила визанн перед беременностью дорого сейчас (((
Без образів• 27 апреля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Я вместо Визан пью Диеногест большую пачку покупаю и хватает на 2.5 месяца. Конечно все нужно пробовать. Кому-то спирали не подходят, а кому-то гормоны