Неместная Я• 26 апреля 2023
Допоможіть знайти фільм, будь ласка
З того що пам´ятаю - в фільмі 2 історії - древні часи, Єгипет ( скоріше за все), інтриги, страсті, і таємне поховання фараона, царя. наш час - археологи шукають це поховання і розкривають таємниці, і історію про фараона про якого ніхто не знає.
Шукаю шукаю, все якісь страшилки знаходить. Фільм до 2010 року.
Неместная Я
• 26 апреля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну вы чисто мумию описываете.
Ні, не воно (((
Там ще поховання так зробили - посунули річку, і зробили гробницю, а потім знову пустили річку, щоб ніхто не знайшов
Неместная Я
• 26 апреля 2023
Ответ дляK.Kotikova
Похоже на божество реки, но это книга такая, про фильм не знаю
За мотивами книжки знайшла ’ седьмой свиток фараона’. Можливо це фільм якій шукаю.
В будь якому разі дякую.