МеняАЖтрусит• 27 апреля 2023

Як висловити підтримку?

Сестру виживають з роботи.
Не буду брехати, вона теж не подарунок, але вгризлися конкретно, прямо кажуть що звільнять за статтею, хлопець з її відділу вже пішов, не витримав пресингу, вона поки бодається, одну переатестацію вже завалила (воно і не дивно, ніхто не заперечував що спеціально завалять), вже два чи три рази була на лікарняному, переведе дух, і знову на роботу.
Ось так, працює людина усе життя на одному підприємстві, приходить нове керівництво і починаються репресіі.
Хочеться підтримати якось, допомогти, а нічим, просто образливо від безсилля. Та й я не дуже щедра на емоції, просто не знаю як можна висловити свої почуття.
So_so• 27 апреля 2023
Пусть увольняется, психика не имеет цены.

автор МеняАЖтрусит • 27 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Але ж не хоче, має дитину, типу ж стабільний дохід, та й звикла, навряд знайде щось за спеціальністю
So_so• 27 апреля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Пусть пробует искать сейчас, пока ещё работает.
Физрукая• 27 апреля 2023
Если хочет работать, пусть борется
Видео, фото, доказательства и в суд
https://www.google.com/amp/s/focus.ua/amp/ukraine/...
автор МеняАЖтрусит • 27 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Если хочет работать, пусть борется
Видео, фото, доказательства и в суд
Та записує щось, бігає по юристах, поки без толку
Физрукая• 27 апреля 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
В инспеспекцию труда, и в суд
У меня подруга два раза восстанавливалась на работе.
Тоже приходило новое начальство, выживали, увольняли. Она через суд восстанавливалась.
Потом ещё вылачивали ей за те месяцы, которые она дома сидела, пока судились.
Уже не трогают)
Работает, тьфу-тьфу
Кили и Манджаро• 27 апреля 2023
Це державне підприємство?
Volga_olga• 27 апреля 2023
Ви ж вже створювали таку тему?
Вам потрібно висловити безумовну підтримку рідній людині.
З цією роботою вже нічого хорошого не буде, вселяйте в сестру впевненість у своїх силах. Напишіть спочатку слова на папері, якщо важко говорити
автор МеняАЖтрусит • 27 апреля 2023
Ответ дляVolga_olga
Ви ж вже створювали таку тему?
Та не