Кофр для ноги• 27 апреля 2023
При амбліопії має бути повна корекція обох очей чи тільки одного ?
У сина маленький + на одному оці , на другому астигматизм +амбліопія , лікар виписала окуляри де при корекції на одному буде 100% а на тому що з проблемою 80%, питання в тому , що виходить око буде всеодно бачити гірше , то який сенс ? Може не брати лінзу на інше , то тоді будуть обидва 80%?
Все буде• 27 апреля 2023
Вам краще проконсультуватися у іншого лікаря і почути ще одну думку. Також є апаратна корекція зору.
Мамаша в бигудях• 27 апреля 2023
Ви тут спеціаліста шукаєте? Чи може все ж варто звертатися до спеціалізованого медичного закладу?
ПС: при підборі окулярів враховується, як дитина бачить двома очима
Купи слона• 27 апреля 2023
Кроме амблиопии есть дальнозоркость или близорукость? Коррекция может быть,а может и не быть. У моей дочери амблиопия и дальнозоркость на одном глазу, к сожалению коррекция улучшения не дает.
Штора с кисточкой• 27 апреля 2023
Не лікар. Мені при амбліопії виписують окуляри до того максимума який можуть скоригувати. Бо все одно не вийте 100% корекції.
Попадалочка• 27 апреля 2023
Делать так, как говорит врач. Если не корректируется на 100%, значит нет такой возможности. Тем более +, который в идеале требует разной коррекции для разного расстояния. Поэтому подбирают максимально удобный вариант.
Кофр для ноги
• 27 апреля 2023
Ответ дляКупи слона
Довго носите окуляри ?